کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه بیجار :

مقاومت و ایستادگی موجب پیشرفت جامعه می شود

امام جمعه بیجار، مقاومت، ایستادگی ، زیاده خواهی دشمنان

حجت الاسلام مرادی تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند تنها راه رسیدن به آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمنان است که موجب پیشرفت جامعه می شود.

 حجت الاسلام علی مرادی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در سالروز رحلت امام خمینی (ره) و تاکید ایشان بر مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمنان ، اظهارداشت: ایستادگی و مقاومت از اندیشه های و باورهای حضرت امام خمینی (ره) در مقابل نظام سلطه و استکبار جهانی است.

 

 

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی شکل گرفته است ، افزود: انقلاب اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته با مقاومت و ایستادگی موفقیت های زیادی به دست آورده است.

 

 

امام جمعه بیجار با بیان اینکه قطعا مقاومت هزینه دارد اما هزینه تسلیم هم بیشتر و هم تحقیر آمیزتر است ، تصریح کرد: در هر مقطعی از تاریخ انقلاب اسلامی در مقابل زیاده خواهی دشمنان نرمش نشان داده شد ، دشمنان نظام آن را یک نوع عقب نشینی تلقی کردند و بر زیاده خواهی خود افزودند.

 

 

حجت الاسلام مرادی تاکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند  تنها راه رسیدن به آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمنان است که موجب پیشرفت جامعه می شود.

 

 

وی با بیان اینکه نظام سلطه و ایادی استکبار به نوکران حلقه به گوش خود هم وفادار نیستند، عنوان کرد: مذاکره با دشمن طی چند سال گذشته آزمون خوبی بود برای مردم، دولت و همه کسانی که تفکرشان این بود که مذاکره با دشمن می تواند مشکلات کشور را حل کند، و دریافتیم که دشمن هیچ گاه قابل اعتماد نیست.

 

 

امام جمعه بیجار ادامه داد: بر اساس آیات قرآن کریم افرادی که پرچم باطل بر دوش می گیرند و پیوسته با حق مبارزه می کنند به هیچ تعهدی پایبند نیستند.

 

 

حجت الاسلام مرادی با تاکید بر اینکه مقاومت موجب پیشرفت جامعه می شود ، بیان داشت: در ماه های اخیر آمریکایی ها تنها راه رسیدن به اهداف خود را در مذاکره اعلام کرده بودند و برای وحشت افزایی به راه انداختن جنگ را مطرح کردند اما با مقاومت مردم نتوانستند به اهداف خود برسند.

 

 

وی اضافه کرد: توکل بر قدرت لایزال الهی ، کوتاه نیامدن از توانمندیهای داخلی ، مقاومت و ایستادگی تنها راه مقابله با دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

انتهای پیام/

 

یکشنبه 19 خرداد 1398 | 11:48

کد خبر : 33132

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید