کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

استاد دانشگاه پردیس تهران در گفتگو با کردتودی؛

مقاومت تنها راه پیروزی در برابر دشمن زیادی خواه است/ اعتماد به آمریکا نتیجه ای جز پشیمانی به همراه ندارد

کارشناس مسائل سیاسی،مصطفی امانی،قروه،سیاسی،مقاومت،نسخه آزادی بخش ،مقام معظم رهبری

یکی از اساتید دانشگاه پردیس تهران گفت: امروز باید با الگوگیری از امام خمینی (ره) که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی نخستین معلم مقاومت بودند؛ در برابر دشمن زیادی خواه مقاومت نمود تا به پیروزی رسید.

به گزارش کُردتودی، دکتر مصطفی امانی حقوقدان و کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) اظهار داشت: در طول 4 دهه که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد ، دشمنان ما بارها دشمنی خود را نشان داده اند و ثابت نموده اند که به دنبال به دست اوردن منافع از دست رفته خود در منطقه هستند .

وی با اشاره به تحولات منطقه و قدرت محور مقاومت افزود: رژیم آل سعود خود را سرسپرده استکبار جهانی نموده است و با تسلیم شدن در برابر دشمن به یک گاو شیرده تبدیل شدهخ است در حالی که محور مقاومت و حزب الله لبنان با ایستادگی در برابر دشمن و با الگوگیری از تفکر انقلاب اسلامی به خار چشم دشمن تبدیل شده است و معادلات انان را برهم زده است.

این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: امروز تنها نسخه شفا بخش پیروزی در برابر این دشمن زیادی خواه ایستادگی و مقاومت است که راه آزادی و استقامت را به تصویر خواهد کشید .

وی ادامه داد: باید با الگوگیری از امام خمینی (ره) که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی نخستین معلم مقاومت بودند؛ در برابر دشمن زیادی خواه مقاومت نمود تا به پیروزی رسید.

به گفته امانی نباید اجازه داد تحریم اقتصادی دشمن مانع از رشد و پیشرفت جامعه و نیز شکوفایی استعداد ها باشد .

وی افزود: امروز باید با بکارگیری ظرفیت های داخلی و با تکیه بر منابع داخلی کشور به دنبال رشد اقتصادی کشور و رفاه مردم باشیم .

این کارشناس سیاسی ادامه داد: تجربه نشان داده است که اعتماد به آمریکا و استکبار جز نابودی چیزی به همراه نداشته است و در طرف مقابل تکیه بر توانمندی های داخلی موجب پیشرفت و تعالی جامعه شده است.

وی با بیان تبعات تسلیم شدن در برابر دشمن افزود: همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد دشمن ما دشمنی زیادی خواه است.

امانی ادامه داد: تسلیم شدن در برابر دشمن موجب گستاخی بیش از پیش دشمن خواهد بود که نتیجه آن تحمیل خواسته های انان است.

این کارشناس مسائل سیاسی به توافقنامه برجام اشاره نمود و گفت: همه دیدیم که پس از انعقاد توافقنامه برجام دشمن به دنبال این بود تا برجام های بعدی را نیز بر ما تحمیل کند و این نشان از زیادی خواهی و دشمنی دشمنان دارد .

وی در پایان با تاکید دوباره بر مقاومت در برابر دشمنان افزود: مقاومت در برابر دشمن نه تنها موجب ناامیدی دشمن خواهد بود بلکه نابودی رژیم صهیونیستی را نیز نزدیک تر خواهد ساخت.

 

انتهای پیام/m.r

چهارشنبه 15 خرداد 1398 | 11:32

کد خبر : 33116

منتشر کننده : م ح/sab

A.felegary پاسخ جمعه 24 خرداد 1398 | 12:42

0
0

بسیارعالی

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید