کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

واکنش دبیر ستاد امر به معروف کردستان به حواشی جشنواره روابط‌عمومی ها؛

عدم سرمایه گذاری در کردستان از بی لیاقتی شماهاست نه رسانه و تفنگ!/ با موسیقی مردم را فریب ندهید!

استانداری کردستان، روابط عمومی، اقتصاد کردستان، حواشی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، گفت: متأسفانه در استان کردستان افرادی بر مستند قدرت هستند که نسبت به نظام و انقلاب اسلامی هیچ دغدغه ای ندارند و به برکت خون شهدا از سفره و ثمره انقلاب بهره مند شده و قدردان آن هم نیستند و هرگاه هم تریبونی در اختیار آنها قرار می گیرد با حمله به نیروهای ارزشی، می خواهند خود را مدافع مردم جلوه دهند و تمام تقصیرات را گردن این نیروها بیندازند.

به گزارش کُردتودی، محمود الله مرادی پیش از ظهر امروز در مراسم توجیه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین مسائلی که امروز در جامعه با آن مواجه هستیم بی‌توجهی به ارزش‌ها توسط مسؤولین دولتی است.

 

وی افزود: متأسفانه مسؤولیت در استان کردستان گرفتار افرادی است که هیچ نقشی در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و خلق ارزشهای حاصل از خون شهدا نداشتند و این افراد اجازه هیچ اظهارنظر و مطالبه‌گری‌ای به نیروهای انقلابی نمی دهند.

 

الله‌مرادی با اشاره به اینکه یکی از موارد مورد توجه نیروهای انقلابی تلاش در جهت زنده نگه داشتن ارزشهای دینی است، بیان کرد: اهمیت ماه رمضان تنها ممانعت از خوردن و آشامیدن نیست بلکه تمرین خودسازی برای ادامه زندگی است.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: روز گذشته در برنامه‌ای با عنوان آیین نکوداشت روز روابط عمومی که در استانداری کردستان برگزار شد، در ماه مبارک رمضان به جای دف نوازی و... آهنگ خوانندگان ضدانقلاب را بازخوانی کردند که جای تاسف دارد! و باید از آقایان مسؤول پرسید که آیا وقت دیگری برای پخش این گونه موسیقی ها نبود؟!

 

وی گفت: من معتقدم استاندار کردستان فردی متدین است ولی آقای استاندار، آیا در حضور شما و دیگر مسؤولان استان پخش این گونه موسیقی ها جایز بود؟ و متأسفانه علی رغم تأکید مجری برنامه به وقت نماز به او توجه نمی‌شود و در صدد ادامه منکرات بر می‌آیند!

 

وی افزود: تمام هم و غم نیروهای انقلابی و همراهان شهدا دقیقاً این اصل را دنبال می‌کند که پرچمی که در دست سرداران شهید بوده و اکنون در دست نیروهای ارزشی است به دست صاحب اصلی آن برسد.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، گفت: متأسفانه در استان کردستان افرادی بر مستند قدرت هستند که نسبت به نظام و انقلاب اسلامی هیچ دغدغه ای ندارند و به برکت خون شهدا از سفره و ثمره انقلاب بهره مند شده و قدردان آن هم نیستند و هرگاه هم تریبونی در اختیار آنها قرار می گیرد با حمله به نیروهای ارزشی، می خواهند خود را مدافع مردم جلوه دهند و تمام تقصیرات را گردن این نیروها بیندازند.

 

وی افزود: این افراد با جثه کوچک حرف های گنده تر از قد و قواره خود بر زبان می‌آورند که به جای این حرف ها بیایند بگویند که در مدت این شش سالی که مسؤولیت گرفته‌اند چه گلی به سر مردم زده‌اند و به غیر از شعار دادن چه کار دیگری کرده اند؟!

 

الله مرادی با بیان اینکه بنده از پشت پرده این افراد باخبر هستم، گفت: این افراد به استاندار سابق نیز اجازه فعالیت نمی دادند و چون استاندار از نیت و روحیه ضدانقلابی آنها باخبر بود به آنها میدان نمی‌داد، اما متأسفانه توانسته اند استاندار کنونی را محاصره کنند و هر کاری که دلشان می خواهد انجام دهند!

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با اشاره به صحبت های سردار رجبی در خصوص وضعیت نامناسب معیشت مردم کردستان، عنوان کرد: دغدغه های فرمانده سپاه کردستان دغدغه‌ همه مردم استان است و ما نیروهای انقلابی بدون هیچ واهمه ای از مواضع سردار رجبی حمایت می‌کنیم.

 

وی افزود: این افراد به ظاهر مسؤول اما در عمل بیخیال استانداری کردستان که خود را فرهیخته و دمومکراتیک می‌دانند به هر کسی که منتقد آنها باشد توهین می کنند و به اندازه یک گنجشک ظرفیت پذیرش نقد را ندارند!

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با بیان اینکه ظاهر مردم از باطن مسؤولین سرچشمه می‌گیرد، بیان کرد: مسؤولین باید مردم را تشویق به ارزشهای دین کنند. چرا باید یک مدیر ارشد به خود اجازه بدهد به نیروهای ارزشی دهه 60 توهین کند و آنها را مقصر عدم سرمایه گذاری در استان جلوه بدهد. من به او توصیه می کنم که هر چند او و امثال او در انقلاب اسلامی نقشی نداشتند بداند که اگر نیروهای ارزش نبودند اکنون خدا می داند که سرنوشت او چه بود!

 

وی افزود: 18 هزار شهید غیربومی و 5400 شهید بومی استان کردستان خون خود را فدا کردند تا شما صاحب قدرت شوید! شما را چه شده که افسار گسیخته به آنها توهین می‌کنید؟!

 

الله مرادی با بیان اینکه اقتصاد زیربنای توسعه هر جامعه‌ای است، افزود: این آقای مدیر چرا جرأت نمیکند و بیاید در حضور رسانه ها اعلام کند که عملکردش در این 6 سال چه بوده است؟ آیا غیر از این است که اکنون کردستان در شاخص فلاکت بدترین جایگاه را در کشور دارد! و آیاغیر از این است که هر روز سفره مردم استان را تنگ تر می کنید؟!

 

وی خطاب به مدیران استانداری کردستان که معتقدند موسیقی پول می‌آورد، گفت: شما عوارض و مالیاتی را که از مردم می‌گیرید هزینه موسیقی و کیف کوکی خود نکنید درآمدزایی پیشکشتان!

 

الله‌مرادی ادامه داد: میلیون ها تومان در سال هزینه جشنواره های موسیقی و کیف کوکی خود می کنید که سرپوشی باشد به عملکرد ضعیف و کارهای نکرده‌تان! اینگونه می خواهید برای کردستان توسعه بیافرینید؟! وی افزود: ما مخالف موسیقی سالم نیستیم ولی استانداری باید بداند که کار آنها پرداختن به موسیقی نیست و تنها می خواهند با موسیقی افکار عمومی را در انتخابات فریب دهند!

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان خطاب به برخی مدیران استان، گفت: کارد را به استخوان نیروهای ارزشی نرسانید و اگر این روال هجمه ها به نیروهای ارزشی ادامه پیدا کند ناچاریم خیلی از پشت پرده های شما را برای مردم بازگو کنیم تا بیشتر شماها را بشناسند.

 

الله‌مرادی ادامه داد: امروز نهادهای انقلابی با وجود اینکه تعهدی در سازندگی استان ندارند، دهها برابر شما به مردم خدمت کرده اند و تنها عامل عقب ماندگی کردستان بی لیاقتی شماهاست که قدرت دارید اما مدیریت نمی دانید.

 

الله‌مرادی گفت: این افراد مانند مار زخمی در هر جایی که نیروهای انقلابی می خواهند مسؤولیتی بگیرند به او حمله می کنند و مانع او می‌شوند.

 

وی خطاب به برخی مدیران خاطی استانداری کردستان، گفت: کاری نکنید که بی حرمتی ها و استحاله فرهنگی ایجاد شده توسط شماها را در داخل استانداری و به صورت رسمی پاسخ دهیم چرا که ما برای انقلاب خون داده ایم و از آن دفاع خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/sh.s

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 | 13:09

کد خبر : 32993

منتشر کننده : sh.s

سعید پاسخ دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 | 14:51

2
3

بنام خدا
با سلام..
با تشکر از مسول ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان.
به نظر بنده هر گونه مماشات وتساهل با این افراد به ضرر کردستان. انقلاب. مردم شریف میباشد. آتش به اختیار رهبر فرزانه انقلاب در کردستان باید توسط نیروهای مخلص انقلابی کلید بخورد وجای هیچ نوع اغماضی وجود ندارد.

karami پاسخ دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 | 15:25

1
2

آنچه که گفته شده سخن حقی است که باید سالها پیش به عناصر صاحب قدرت استان یاد آوری میشد،سوپاپی در بخش مدیریت استان شکل گرفته و تعمدا مانع حضور کارشناسان و مدیران توانمند و انقلابی است این عده خاص که تا دیروز فاقد صلاحیت احراز چنین پست هائی بودن حضورشان در این مسئولیت ها برا دلسوزان و پیش کسوتان انقلابی شبهه ناک،کوردستان گرانترین و فقیرترین استان چرا ؟استاندار قبلی صراحطا گفت من نتونستم گام عملی و مثبتی برا رفع محرومیت بردارم،آیا دوستان از ایشان مانع فعالیت موثر اورا جویا شدن،رقص و آواز به خوره تو سر شان برا بیکاری،گرانی،ناهنجاری های اجتماعی،و فساد و تبعیض چکار کرده اند،دوستانه توصیه میکنم بیایند و از عملکرد خود در بخش جذب اعتبارات،خدمات رسانی در حوزه بازرگانی،صادرات به کشور همسایه،ساماندهی تبادلات مرزی،و ظلم در انتصابات دفاع کنند،قصد بی احترامی ندارم اما جناب استاندار با وجود ارادتی که خدمتشان دارم کوتاهی میکنند،این میدان مرد عمل میخواد نه محافظه کار

محمد پاسخ سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 | 08:27

1
2

باسلام وقبولی طاعات وعبادات در ماه مبارک رمضان امیدواریم این سخنان دبیر محترم ستاد امربه معروف ونهی از منکر تلنگری باشد در راستای بیداری کسانی که به عمد در لباس خدمت بیشتر به فکر منافع واطرافیان خود هستند فرزند دلیر انقلاب به حق درد دل مردم شریف و دوستدار نظام استان را بیان نمودید از جنابعلی در جایگاه دبیر کلام الله که بارها در قرآن کریم برای رستگاری جامعه تاکیدشده جز این انتظاری نیست

فرزند شهید پاسخ سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 | 09:28

2
1

معاون بی لیاقت استاندار پس از بکار امدن مجدد روحانی اومد مشاور ایثارگرانی که دلسوزانه داشت برای فرزند شهیدا کار میکرد رو برکنار کرد و یکی رو اورد ک نمیدونه فرزند شهید چند تا نقطه داره

حسن پاسخ سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 | 11:40

1
2

باسلام وباعرض خداقوت خدمت برادرارزشی وبزرگوارجناب آقای الله مرادی حقا که سخن حقی راگفتی که درطول این 6سال مغفول مانده باشدکه مسئولین سست عنصرازخواب غفلت که نه بلکه ازمرگ تدریجی برخیزندوبه نوشداروی بچه های ارزشی پاسخی مثبت دهندودرانتصابات ازافرادشایسته وهمراه نظام انتخاب کنندنه ازگروه فتنه وافرادمعلوم الحال تاصبربچه های انقلاب لبریزنشده به خودبیایند.باتشکر

پیمان پاسخ سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 | 20:13

0
2

با سلام
انتظار ما از ستاد امربه معروف ونهی از منکر همین است درود بر جناب آقای الله مرادی

رسول پاسخ سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 | 23:41

0
2

سلام مدیری که بخاطر دو چوپ خوردن مدیر کل شده وتشکیلات یک مجموعه برزگ را به گند کشیده وشعارش چوب خورده اصلاحان است فکر می کنید بخاطر تجربیات ویا لیاقتش هست خیر خدا به داد جوانان برسه

حمید رضا پاسخ پنجشنبه 2 خرداد 1398 | 09:56

0
3

از جناب الله مرادی به خاطر این گونه موضع گیریها متشکرم. من مانده ام دبیر فیزیک چگونه میتواند معاون اقتصادی استان محروم و به دور از اقتصاد کردستان باشد. دولت بی تدبیر و توسعه دهنده یاس و نا امیدی کردستان را به دست عده ای بر ستادی اقای روحانی سپرده است . استاندار نیز فقط نظاره گر بر ستادی های اصلاح طلب است.

رضا پاسخ جمعه 3 خرداد 1398 | 12:31

0
2

همین آقایی که رسول بهش اشاره کرده دوران دولت اصلاحات خاتمی واحد اپارتمانی که متعلق به صندوق وام ضروری فرهنگیان بود بدون درنظر گرفتن حق بقیه فرهنگیان تصاحب شدند وبین مدیر کل ومعاونین ونزدیکان خودشان تقسیم کردند همین اقا هم یکی از گیرندگان اپارتمان بود

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید