کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده قروه و دهگلان در گفت‎و‎گو با کُردتودی؛

شفافیت آراء نمایندگان مطالبه و مورد استقبال مردم است

طرح شفافیت نایندگان مجلس,نماینده قروه ودهگلان,مطالبه مردم,آراء نمایندگان مجلس,نمایندگان موافق و مخالف طرح

نماینده قروه و دهگلان گفت: شفافیت آرا ء نمایندگان مطالبه و مورد استقبال مردم است.

نماینده قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به طرح شفافیت آرای نمایندگان در مجلس اظهار داشت: من به عنوان نماینده دو شهرستان قروه و دهگلان از موافقان این طرح بوده و از آن جانب داری و حتی تبلیغ کردم زیرا شفافیت آرای نمایندگان می تواند در راستای شفاف سازی به مجلس و مردم کمک بسیار خوبی باشد .

 

مرادی با با بیان اینکه طرح شفافیت آراء نمایندگان به نفع مردم است،اظهار داشت: اگر این موضوع به طور کامل صورت نگیرد می تواند در مواردی هم به ضرر مردم باشد.

 

نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان گفت: اگر چه این امر را می توان نکته مثبتی دانست که بخش زیادی از نمایندگان به اهمیت چنین موضوعی اشراف و آگاهی داشتند اما متاسفانه تعدادی از نمایندگان به این طرح رای ندادند و طرح در واقع رای نیاورد.

 

مرادی در ادامه بیان داشت: این طرح مشخص کننده آرای موافق و مخالف نمایندگان مجلس نسبت به لوایحی که به عنوان قانون از مجلس خارج می شود خواهد بود و با اطمینان و قاطعیت می گویم که طرح شفافیت آراء نمایندگان مورد استقبال مردم هم واقع خواهد شد زیرا مطالبه آنان است.

 

نماینده قروه و دهگلان این طرح را ملاک و معیاری برای ارزیابی مردم از نظرات و عملکرد نمایندگان خود عنوان کرد و گفت: این طرح مشخص می کند که هر کدام از نماینگان به چه طرحی رای مثبت، رای منفی یا حتی رای نداده است.

 

 انتهای پیام/h.e

 

شنبه 28 اردیبهشت 1398 | 18:52

کد خبر : 32977

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید