کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس؛

دشمن با تبلیغات روانی به دنبال رسیدن به اهداف خود است / امروز باید با همدلی در کنار هم باشیم

محسن بیگلری، نماینده مجلس، سقز و بانه

نماینده مردم سقز و بانه گفت: آمریکا در طول هشت سال جنگ تحمیلی پشتیبان اصلی عراق در جنگ با ایران اسلامی بود اما نتوانست به اهداف خود دست یابد و پس از این نیز نخواهد توانست.

 محسن بیگلری در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با بیان اینکه آمریکا با حضور در منطقه به دنبال دست یابی به سه ضلع یک مثلث است اظهار داشت: یک ضلع این مثلث در ایجاد جنگ روانی، یک ضلع دیگر آن در تشدید تحریم ها و یک ضلع آن در تمایل به تماس سران ایران با آمریکایی ها است.

 

وی افزود: آمریکایی با حضور نظامی خود در منطقه به دنبال ایجاد ترس و وحشت هستند تا با جنگ روانی بتوانند ایران اسلامی را در فشار قرار دهند.

 

نماینده مردم سقز و بانه خاطر نشان کرد: این در حالی است که امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و قدرت نظامی کشور توسط دشمن احساس شده است.

 

وی ادامه داد: موشک های نقطه زن ایران اسلامی تنها یکی از دستاوردهای نظامی کشور است که رونمایی شده است و دشمن به خوبی می داند که روبرو شدن با ایران اسلامی جز پشیمانی بهره ای برای آنان نخواهد داشت.

 

بیگلری افزود: آمریکا در طول هشت سال جنگ تحمیلی پشتیبان اصلی عراق در جنگ با ایران اسلامی بود اما نتوانست به اهداف خود دست یابد و پس از این نیز نخواهد توانست.

 

وی بیان داشت: بدون شک به فرموده سران کشور ما هیچوقت آغازگر هیچ جنگی نخواهیم بود اما اگر دشمن دست از پا خطا کند او را پشیمان خواهیم کرد.

 

بیگلری با بیان اینکه تشدید تحریم های دشمن مانع از عزم مردم نخواهد بود گفت: مردم ایران اسلامی 40 سال است که تحت فشار تحریم های ظالمانه دشمن قرار دارند اما همیشه در تمامی صحنه های حساس انقلاب اسلامی دوشادوش مسئولین و نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داشته اند.

 

وی افزود: امروز تحریم های ظالمانه دشمن فشار زیادی بر مردم ایجاد کرده است اما مردم ایران اسلامی ذره ای از آرمان های خود عقب نشینی نکرده اند.

 

بیگلری در ادامه سخنان خود با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد برجام های جدید است افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی دشمن به هیچ وجه قابل اعتماد نیست.

 

وی ادامه داد: اگر دشمن ما بر تعهدات خود پایبند بود باید بر تعهدات خود در برجام متعهد می ماند اما دشمن هیچوقت بر تعهدات خود پایبند نبوده است.

 

بیگلری عنوان داشت: چرا باید با دشمنی که به دنبال بدعهدی است مذاکره کنیم و برجام دیگری ایجاد شود که همانند برجام قبلی هیچ نوع دستاوردی برای ما نداشته باشد.

 

وی در پایان با توصیه به افرادی که به دنبال ایجاد ترس از جنگ در میان مردم هستند افزود: امروز ما باید با همدلی در کنار هم باشیم و به دور از جریان های سیاسی و تفکرات متفاوت یکدیگر، زمینه آرامش بیشتر را در کشور ایجاد کنیم و اجازه ندهیم دشمن به اهداف خود دست یابد.

 

انتهای پیام/m.r

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 | 12:20

کد خبر : 32930

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید