کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه موقت سنندج در گفتگو با کردتودی:

جنگی اتفاق نخواهد افتاد/ کاسبان ترس بر ترس مضحک خود غلبه کنند

ماموستا راستی، کاسبان ترس، حمله نظامی آمریکا به ایران

امام جمعه موقت سنندج گفت: کاسبان ترس بر ترس مضحک خود غلبه کنند زیرا آمریکا هیچگاه جرات حمله نظامی به ایران را نخواهد داشت و ترس آفرینی کاسبان ترس به جهت سوء استفاده در راستای منافع حزبی آنهاست.

ماموستا امین راستی امام جمعه موقت سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار کرد: دشمن تبلیغتی را به راه انداخته است که می گوید می خواهد به ایران حمله کند در حالی که اگر تمام کشورهای دنیا و ترامپ در یک طرف و ایران در طرف دیگر باشد با توجه به قدرت نیروهای نظامی و حاکمی که در جامعه ما وجود دارد آنها هیچ غلطی نمی توانند بکنند و هیچ حمله ای وجود نخواهد داشت.

 


وی گفت: این نوع تبیلغات آنها یک نوع جنگ عملیات روانی است در حالی که هر چه قدر هم به ان دامن بزنند مردم ایران منسجم تر، متحد تر و یکپارچه تر از قبل در مقابل آنها خواهد ایستاد.

 


وی با بیان اینکه کاسبان ترس بر ترس مضحک خود غلبه کنند افزود: آمریکا هیچگاه جرات حمله نظامی به ایران را نخواهد داشت و ترس آفرینی کاسبان ترس به جهت سوء استفاده در راستای منافع حزبی آنهاست.

 


ماموستا راستی خاطر نشان کرد: دشمن جز شعار توخالی هیچکار دیگری نمی تواند انجام داد چرا که ایران همواره در مراحل های مختلف قدرت خود را نشان داده است و زمانی که حتی سلاح نداشتیم مردم جانانه در مقابل آنها ایستادگی کردند حال با این قدرت دفاعی که امروز ایران دارد تبلیغات انها مضحک آور است و خواهیم گفت اقتدار ایران همچنان پاربرجاست.

 


انتهای پیام/

 

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 | 09:47

کد خبر : 32927

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید