کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج خبر داد؛

وانت بارها و کافه های سیار میدان گاز و پارک جنگلی آبیدر ساماندهی می شوند

میدان گاز سنندج، وانت بار، پارک جنگلی آبیدر، سنندج، زیباسازی شهرداری سنندج، شرمین شریفی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از ساماندهی وانت بارها و کافه های سیار میدان گاز وپارک جنگلی آبیدر خبر داد و اعلام کرد: مطالعات، طراحی و فراخوان جهت انجام طرح ساماندهی وانت بارها و کافه های سیار انجام شده است.

به گزارش کُردتودی، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ساماندهی وانت بارها و کافه های سیار میدان گاز  وپارک حنگلی  آبیدر خبر داد.

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: پارک جنگلی آبیدر یکی از تفرجگاههای اصلی و از جاذبه های گردشگری شهر سنندج است که چشم انداز بسیار زیبایی برای گردشگران و شهروندان  دارد.

 

شرمین شریفی اظهار داشت: یکی از معضلات این پارک وجود وانت بارها و کافه های سیار است که علاوه بر اینکه باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان شده، سیما و منظر ورودی آبیدر از سمت میدان گاز را نیز برهم زده است.

 

وی بیان کرد: سنوات گذشته تلاش هایی هم  در راستای ساماندهی وانت بارها  میدان گاز و  کافه سیارهای پارک جنگلی آبیدر انجام شده بود که به دلیل عدم وجود مطالعات و امکان سنجی مناسب به نتیجه نرسید.

 

وی  از ساماندهی وانت بارها  میدان گاز و کافه های سیار  پارک جنگلی آبیدر و خبرداد و اعلام کرد: این سازمان در راستای رسالت کاری خود مطالعات اولیه، طراحی و فراخوان جهت انجام طرح ساماندهی وانت بارها و کافه های سیار را انجام داه است.

 

وی همچنین خاطرنشان کرد: در حال حاضر طرح ساماندهی وانت بارها در مرحله برگزاری مزایده جهت تعیین پیمانکار برای اجرای طرح است.

 

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج تاکید کرد: پس از برگزاری مزایده و  انتخاب به پیمانکار عملیات ساماندهی وانت بارها میدان گاز بر اساس طرحهای آماده شده اجرا خواهد شد.

 

وی تاکید کرد: در راستای  اجرای این طرح نظارت بر عملکرد و جانمایی وانت بارها و کافه های سیار در ورودی میدان گاز و آبیدر برعهده پیمانکار است.

 

انتهای پیام/a.s

دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 | 11:18

کد خبر : 32825

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید