کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گذری بر حواشی جلسه امروز ورزش و جوانان؛

برنامه ای کشوری که اعتبار لازم برای آن در نظر گرفته نشده است / از نداشتن سکوی مسابقات تا نگرانی برای تامین اسکان و غذای ورزشکاران

قروه، ورزش و جوانان،مسابقات قهرمانی کشور،ووشو،سکوی مسابقات

شهرستان قروه در حالی در روزهای یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه میزبان برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی کشور است که از کمترین امکانات لازم برای برگزاری این مسابقات برخوردار نیست.

به گزارش کُردتودی، علی رغم آنکه امروز و در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات ووشو قهرمانی کشور انتظار می رفت برنامه ریزی مناسبی برای برگزاری این مسابقات صورت پذیرد اما چگونگی برگزار شدن مسابقات با اعتبار اندک و نبود سکوی برگزاری مسابقات در ابهام قرار گرفت!

 

در این جلسه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قروه هر چقدر از دیگر ادارات شهرستان تعریف و تمجید نمود که بله در تمامی برنامه ها ما را یاری کرده اند اما کمترین میزان کمک از ادارات را نتوانست دریافت کند و در تهیه سکوی مسابقات جز یک وعده از طرف اعضای شورای شهر چیزی عاید او نشد.

 

حال سوال اینجاست که چگونه و بدون سکوی مسابقات تصمیم بر برگزاری مسابقات کشوری در قروه گرفته شده است ، البته در این جلسه امیر رشید امیری رییس اداره ورزش و جوانان قروه بیان کرد که امیدوار هستند تا با برگزاری این مسابقات شهرستان صاحب سکوی برگزاری مسابقات ووشو شود.

 

نکته جالب توجه دیگری که در این جلسه مطرح شد در بودجه اندک آن است که گویا تاکنون اقدام موثری از طرف اداره کل ورزش و جوانان نیز در جهت تزریق بودجه مناسب برای برگزاری این مسابقه صورت نگرفته است و برگزاری مسابقات در اما و اگر ها قرار گرفته است.

 

از بودجه نامناسب مسابقات و نگاه منظر رشید امیری برای کمک دیگر ادارات و نبود سکوی مسابقات که بگذریم تازه می رسیم به نبود محل اسکان مناسب.

 

در این جلسه گفته شده که شاید تعداد میهمانان این مسابقات به بیش از 300 نفر برسد که جای مناسب و مشخصی برای انان تاکنون در نظر گرفته نشده است حال آنکه تنها 10 روز به برگزاری این مسابقات زمان باقی مانده است.

 

در این رابطه نیز باید گفت ادارات شهرستان دارای مهمانسراهای مناسبی که بتوان این تعداد مهمان را در ان سکونت داد نیستند و شاید باید بیش از اینکه تصمیم در خصوص برگزاری این دوره از مسابقات گرفته شود فکری به حال جا و مکان اسکان ان می شد.

 

اما چیزی که بیش از هر کدام از این موارد ذهن مخاطب را مشغول می کند در تهیه غذای ورزشکاران است.

 

بر اساس صحبت هایی که در این جلسه رد و بدل شد غذای ورزشکاران بر عهده خود تیم های شرکت کننده می باشد و میزبان نقشی در تهیه غذا ندارد!! 

 

جای تعجب است که چگونه می شود میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رشته ووشو بود در حالی که نه سکوی برگزاری مسابقات وجود دارد؟ نه محل اسکان مشخصی برای ورزشکاران در نظر گرفته شده است؟ نه قرار است به ورزشکاران غذا داده شود و نه بودجه مناسبی برای مسابقات در نظر گرفته شده است؟؟

 

این شرایط در حالی است که گفته شده این مسابقات در روزهای یازدهم و دوازدهم اردیبهشت در قروه برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/a.s

سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 | 13:49

کد خبر : 32789

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید