کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران :

مردم ایران اسلامی همگی حامی سپاه پاسداران هستند / آمریکا و ترامپ خود تروریست و تروریست پرور هستند

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در ارتباط با اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی گفت: آمریکا و ترامپ خود تروریست و تروریست پرور هستند.

سید احسن علوی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، در ارتباط با اقدام اخیر آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی اظهار داشت: آمریکا و ترامپ خود تروریست و تروریست پرور هستند.

 


وی افزود: سپاه پاسداران یک نهاد مردمی و از بطن انقلاب و زاییده تفکر انقلاب اسلامی است و بر اساس قانون اساسی کشور تشکیل شده است و این اقدام مذبوحانه آمریکا تاثیری بر اقتدار سپاه پاسداران نخواهد داشت.

 


نماینده مردم شهرستان های سنندج کامیاران و دیواندره خاطر نشان کرد: بی تردید اگر سپاه پاسداران نبود امروز داعش نه تنها در سوریه و عراق که چه بسا در دیگر کشورهای منطقه و در ایران اسلامی حضور داشت و امنیت و آرامش مردم را سلب می نمود.

 


وی با بیان اینکه داعش ساخته و پرداخته آمریکا بوده است افزود: آمریکایی ها از اقتدار و توانمندی سپاه وحشت دارند و در واقع با اینگونه حرکات حقارت خود را بیشتر نشان می دهند.

 


علوی ادامه داد: امروز سپاه پاسداران در اوج اقتدار و توانمندی قرار دارد و این رفتار خصمانه آمریکا اتحاد و یکپارچگی نیروهای نظامی و مردم را بیش از گذشته خواهد کرد.

 


به گفته علوی آمریکا پس از بی نتیجه ماندن فشارهای اقتصادی خود علیه ایران با این حرکت انتحاری سست و زبون ماندن خود و اقدامات خود را ثابت کرده است.

 


وی در پایان ضمن محکوم نمودن این اقدام آمریکا گفت: مردم ایران اسلامی همگی حامی سپاه پاسداران هستند و در برابر رفتار خصمانه آمریکایی ها سکوت نخواهند کرد.

 

انتهای پیام/m.r

  چهارشنبه 21 فروردین 1398 | 09:30

  کد خبر : 32686

  منتشر کننده : م ر/a

  هیچ نظری ثبت نشده است!

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

  گزارش و تحلیل:

  آرشیو گزارش و تحلیل
   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید