کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

با حمایت حوزه هنری کردستان صورت می گیرد؛

اجرای ارکستر فیلارمونیک کردستان به نفع سیل زدگان

ارکستر فیلارمونیک، عادل نادری، مهدی احمدی، حوزه هنری کردستان، سل زدگان

با حمایت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان و به منظور کمک به سیل زدگان ارکستر فیلارمونیک کردستان به رهبری استاد مهدی احمدی و خوانندگی عادل نادری و داریوش گودرزی در سنندج به روی صحنه می روند.

به گزارش کُردتودی، امین مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان با اشاره به حادثه سیل در استان های مختلف کشور از جمله، مازندران ، فارس ، لرستان ، خوزستان و ایلام، با تقدیر و تشکر از مشارکت گسترده هنرمندان استان کردستان در کمک به مردم آسیب دیده این سیل در مناطق مختلف کشور گفت: هنرمندان استان کردستان همگام با دیگر مردم استان در جهت کمک به آلام آسیب دیدگان این حادثه طبیعی و جبران بخشی از آسیب های وارد شده به هموطنان وارد عرصه کمک رسانی شده اند و اقدامات بسیار خوبی را هم به انجام رسانده اند.


وی گفت: حراج آثار هنرمندان تجسمی استان و اختصاص تمامی درامدهای حاصله به سیل زده گان در کنار کمک های مادی و معنوی دیگر بخشی از اقداماتی است که تا کنون صورت گرفته است.


وی با اشاره به خسارت های شدیدسیل به زیر ساخت های این مناطق و همچنین ساکنین مناطق سیل زده گفت: حوزه هنری حسب وظیفه در سراسر کشور در بخش های مختلف هنری آماده دریافت کمک های هنرمندان می باشد و در این مرحله که نیاز به تأمین مایحتاج و کمک به جبران بخشی از خسارت های ناشی از سیل وجود دارد به طرق مختلف به کمک خواهد آمد.


مرادی با اشاره به استان کردستان به عنوان قطب موسیقی کشور و مرجعیت وتأثیرگذاری هنرمندان متعهد این عرصه تصریح نمود: ارکستر فیلارمونیک کردستان به عنوان یکی از گروه های بزرگ موسیقی ارکسترال کشور به رهبری استاد مهدی احمدی آمادگی خود را جهت اجرای موسیقی به خوانندگی هنرمندان عادل نادری و داریوش گودرزی را در محل پردیس سینمایی بهمن سنندج اعلام نموده است که ان شاء ا... در هفته هنر انقلاب اسلامی اجرای این گروه را که تمامی عایدات آن به سیل زده گان کشور اختصاص خواهد یافت را شاهد خواهیم بود.


وی با دعوت از مردم استان کردستان علی الخصوص خیرین جهت شرکت و همراهی با این ارکستر گفت: در این برنامه علاوه بر اختصاص تمامی درآمد ناشی از فروش بلیت این کنسرت در مراسم گلریزان دیگر کمک های مردمی نیز جمع آوری و به صورت مستقیم در جهت جبران بخشی از خسارت های وارده به مردم مناطق سیل زده علی الخصوص در لرستان و خوزستان اختصاص خواهد یافت.


مرادی گفت : زمان دقیق اجرای ارکستر تا پایان این هفته اطلاع رسانی خواهد شد.

 

انتهای پیام/a.p

دوشنبه 19 فروردین 1398 | 11:31

کد خبر : 32666

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید