کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اختلافات درونی دولتی ها به سیل گلستان رسید؛

هزینه های سرسام آور هیئت همراه 70 نفره جهانگیری در سفر چند ساعته به گلستان/ پشت پرده عزل مناف هاشمی چه بود؟/ آقای معاون اول فقط به افزایش بحران کمک کرد

استاندار گلستان, جهانگیری, مناف هاشمی, برکناری استاندار گلستان

هزینه های مالی سفر معاون اول رئیس جمهور به گلستان بیشتر از فایده های آن بود ، جهانگیری در این سفر چند ساعته 70 همراه داشت که هر کدام در بهترین هتل های شهر گرگان مستقر شدند، اتاق هایی خواستند که تک نفره باشد با بهترین غذاها.

به گزارش کُردتودی، به نقل از گلستان ما؛ مناف هاشمی هشتمین استاندار گلستان یک سال بعد از انتصابش در استان گلستان برکنار شد و چند عامل در برکناری مناف هاشمی نقش داشت که مردم در ظاهر مسئله سیل و مرخصی بی موقع مقام ارشد استان را می بینند اما واقعیت امر جنگ پنهانی است که در کشور وجود دارد .

 

واقعیت اینست که مناف هاشمی کارش برای ریاست سازمان مالیاتی کشور تمام شده بود ، سازمانی که می بایست سال بعد 180 هزار میلیارد درآمد برای کشور به ارمغان می آورد و در اقتصاد بدون نفت و اقتصاد مقاومتی یک رکن مهم و کلیدی به شمار می آمد و طبعا کسی که رئیس این مجموعه بود می توانست شخص مهمی باشد .

 

از این جهت طیف کرمانی ها به سرکردگی اسحق جهانگیری با این انتصاب از همان ابتدا به شدت مخالفت کرده و به دنبال بهانه ای برای زدن مناف هاشمی بودند .

 

خوشبختانه سیل گلستان این بهانه را به جهانگیری داد تا فردی که مدعی بود توان عوض کردن یک منشی را ندارد استاندار گلستان را که به زعم اصلاح طلبان و احزاب استانی موفق عمل کرده بود را از سر راه خود بردارد .

 

موج کینه توزی ، داستان سرایی و دروغ تراشی درباره مناف هاشمی حتی بعد از عزل وی هنوز ادامه دارد و این حقد و کینه مدعی درستی این ماجراست که هدف جهانگیری و طیف های نامبرده شده به دنبال عدم بکارگیری مناف هاشمی در سازمان امور مالیاتی کشور می باشد .

 

متاسفانه مردم نجیب ترکمن صحرا فدای این بازی سیاسی جهانگیری که به "غضنفر دولت" مشهور است شده و برخی رسانه ها و کانال ها در فضای مجازی متاسفانه در دام این شیطنت افتادند و آب به آسیاب آنها ریختند ؛ دستور زدن و بدنام کردن مناف هاشمی از سوی طیف کارگزاران و جهانگیری کاملا هدفمند و با همراهی تنی چند از نمایندگان مجلس نظیر محمود صادقی ، مافی ، سعیدی و ... توسط برخی از کانال های استانی بخوبی در حال اجراست .

 

سفر نصفه روزه اسحق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان گلستان که بدون هیچ مصوبه ای به پایان رسید ، هیچ دستاوردی نداشت جز تولید بحرانی جدید یعنی بحران قدرت ، هیچ کشوری در اوج بحران مقام ارشد و به قول معروف راس کار را نمی زند تا بقیه نیروها انگیزه خود را از دست ندهند و قدرت فرمانبری زیردستان حفظ شود اما جهانگیری با ناشی گری محض البته با همان هدفی که ذکر کردیم مناف هاشمی را از میان راه برداشت .

 

نتیجه این کار این بود که امروز در جلسه مدیریت بحران استانداری کسی به حرفهای سرپرست گوش نمی کرد یا ترتیب اثر نمی داد چرا که هر کدام فرجام هاشمی را برای خودشان متصور بودند یا حداقل غراوی را سرپرست چند هفته ای می دانند لذا ترجیح دادند صندلی خود را سفت بچسبند .

 

جهانگیری با این کار نه تنها به حل بحران سیل در استان کمکی نکرد بلکه با جزیره ای کردن و چندپارچگی مدیریت بحران عنان کار را از دست دولت خارج کرد و اگر نبود فرمان مقام معظم رهبری و حضور نیروهای مسلح معلوم نبود بر سر مردم مناطق سیل زده استان چه می آمد .

 

هزینه های مالی سفر معاون اول رئیس جمهور به گلستان بیشتر از فایده های آن بود ، جهانگیری در این سفر چند ساعته 70 همراه داشت که هر کدام در بهترین هتل های شهر گرگان مستقر شدند، اتاق هایی خواستند که تک نفره باشد با بهترین غذاها ، گفته شده برخی از این افراد که شامل محافظان و خلبان شخصی و .. بود با بیرون کردن مسافرین هتل ها اسکان داده شده بودند و خواهان پسته مرغوب ، یخچال پر از میوه و خوراکی ، مسواک و خمیردندان شخصی و ... شدند . اینست دولتی که قرار است به مردم مستضعف و محروم کمک کند.

 

انتهای پیام /a.s

دوشنبه 5 فروردین 1398 | 14:34

کد خبر : 32551

منتشر کننده : sh.s

علی پاسخ پنجشنبه 8 فروردین 1398 | 11:21

0
0

علی برکت الله ...
این هم سرانجام کلیدسازی ...
این ها اخلاص ندارند لذا مشغول اختلاس اند

محمد پاسخ پنجشنبه 8 فروردین 1398 | 11:28

0
0

تدبیره برادر تدبیر ...
باید بری تو عمق خدمت گزاری مسئولین تا درک کنی تدبیر یعنی چی ...
شوخی نیست ... درکش کان لم یکنه
خدمت شون واقعا جای تحسین داره ... همه چی رو گند زدند

احمد پاسخ پنجشنبه 8 فروردین 1398 | 11:32

0
0

نصف صورت معاون اول محترم بینی هستش
فقط یه پرستار برای بینیش لازم داره
الکی نیست مهمه

این هم از تدابیر دولت تدبیر و امید
به جای خدمت به سیل زدگان میرن خیانت می کنن
واقعا که ...

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید