کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه اهل سنت قروه در گفتگو با کردتودی؛

رونق تولید راهکار مقابله با تحریم ها و ایجاد شکوفایی اقتصادی است

رونق تولید, شعار سال, رونق اقتصاد

امام جمعه اهل سنت قروه گفت: رویکرد تمامی دستگاه های اجرایی در سال جدید باید بر مبنای رونق تولید پایه ریزی شود.

به گزارش کُردتودی، ماموستا ملا هاشم نوری با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید تمامی دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیردولتی با تمام توان خود به دنبال ایجاد تحرک و عمل به معنای واقعی در بحث رونق تولید باشند.

 

وی افزود: در زمینه رونق تولید باید تمامی مسئولین با همت و با تلاشی مضاعف در پی عملی ساختن مطالبات مقام معظم رهبری باشند چرا که رونق تولید و اقتصاد مقاومتی تنها راهکارهای مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان و ایجاد رونق اقتصاد داخلی است.

 

امام جمعه اهل سنت قروه خاطر نشان کرد: در شرایطی که تحریم صورت می گیرد اقتصاد مقاومتی به معنی شناسایی عوامل فشار و تلاش برای کنترل و بی اثر نمودن آنها می باشد و در واقع مقاومت در مقابل سختی و رسیدن به یک نقاط ایده آل می باشد.

 

نوری با بیان اینکه شکوفایی کشور تنها در سایه عمل و توجه به رونق تولید محقق می گردد افزود: نصب العین قرار دادن رهنمودهای رهبری و عملیاتی ساختن شاخصه های تولید, زمینه رونق اقتصادی کشور را مهیا می سازد.

 

وی در پایان توجه به رهنمودهای رهبری را شاهراه رسیدن به رونق تولید و پیشرفت کشور عنوان کرد و افزود: توجه و اجرایی ساختن راهبردهای ارزشمند مقام معظم رهبری و نصب العین قرار دادن آنها توسط مسئولین دولتی و مردم زمینه رشد و تعالی جامعه اسلامی را مهیا می سازد.

 

انتهای پیام/a.p

شنبه 3 فروردین 1398 | 10:52

کد خبر : 32541

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید