کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جنجال در پسِ انتصاب؛

انتصاب‌های جدید در فرمانداری‌های کردستان موجب هرج و مرج میان حامیان دولت شد!

انتصاب فرماندار، فرماندر مریوان، فرماندار دهگلان، فرماندار بانه، فرماندار سروآباد، کردستان، فرماندار جدید

رئیس ستاد مردمی حامیان روحانی خطاب به معاون سیاسی استاندار کردستان گفته است، بیش از این اجازه نخواهیم داد تا با بحران مقبولیت و مشروعیت در بین مردم مواجهه شویم و پیگیر مطالبات احزاب حامی دولت خواهیم بود. 

به گزارش کُردتودی، خسرو قاضی زاده رئیس ستاد مردمی روحانی در کردستان در واکنش به انتصاب فرمانداران جدید شهرستان‌های مریوان، سروآباد، دهگلان و بانه در پیامی خطاب به معاون سیاسی استاندار کردستان آورده است:

 

مَنْ طَلَبَ الرِّئَاسَةَ هَلَكَ، خداوند به ما کمی تدبیر کمی درایت و کمی جرات عنایت بفرمایند.

 

جناب خوش اقبال این جمله را از بنده در خاطرتان ثبت کنید تا فردا روز، وقتی تاریخ را شاید باهم ورق زدیم  نقطه‌ای ابهام آلود در آن نباشد. ما شما را عامل اصلی در انتخاب و انتصاب فرمانداران می‌دانیم. نظام سیاسی مستقیم و غیر مستقیم محصول تصمیم و تدبیر شماست. ما در آینده از شما قبول نمی‌کنیم که دخالت ها و فشارها را باعث خلق تصمیمات خود عنوان کنید. ما به عنوان احزاب حامی دولت تا امروز سکوت پیشه کرده‌ایم و در کنار دولت هزینه سوء تدبیرها را تقبل نموده‌ایم و خود را آگاهانه در برابر فشارهای بیرونی بسان بافر قرار داده‌ و بر تمام نواقص چشم ها را متاسفانه بسته‌ایم. اما روزهای سخت در انتظار است و  تازه در حال شروع شدن است به جناب استاندار بفرمایید ما بر عهد خود ماندیم و از تیم دولت علی رغم تمامی‌ بی‌تدبیری ها دفاع کردیم اما در برابر هدر رفتن فرصت‌ها و انتخاب هایی که معلول القاء بنگاه های قدرت (مرکز و اشخاص خاص) در استان صورت می گیرد بدانید سکوت نمی کنیم  و بیش از این اجازه نخواهیم داد تا با بحران مقبولیت و مشروعیت در بین مردم مواجهه شویم و پیگیر مطالبات احزاب حامی دولت خواهیم بود. مؤمن باید بر عهد خود بماند...اگر در انتخابات مجلس  و ریاست جمهوری شاهد مشارکت مردم نبودید تعجب نکنید و این مساله را مرهون اقدامات خود بدانید.

 

انتهای پیام/sh.s

 

سه شنبه 21 اسفند 1397 | 13:20

کد خبر : 32469

منتشر کننده : sh.s

سنندجى پاسخ سه شنبه 21 اسفند 1397 | 14:48

2
16

خدا گواه است این فرصت طلبان هیچ پایگاه مردمى ندارند ودر سالهاى 92 و 96 موج سوارى کردند و موزیانه پست ها را مثل گوشت قربانى و غنائم جنگى بین بر ستادى هاى فاقد تخصص وبى تجربه تقسیم کردند و گند زدند به احوال مردم و مملکت .
اگر راست مى گویند اعضای باند دفن در انتخابات شوراهاى قروه و سقز و بیجار شرکت کنن

شهروند پاسخ سه شنبه 21 اسفند 1397 | 18:54

1
14

استاندار فقط یک نماد هستن مثل یک‌مهره ایشون رو میچرخونن این انتصابات کار فیروزی البته نمیتونن حکم وزیر رو بگیرن فقط یک نوع عقده گشایی بود

شهروند سنندجي پاسخ چهارشنبه 22 اسفند 1397 | 01:23

4
7

نيست از سال ٨٦ تا ٩٢ متخصصين با تجربه و كاردان در مسند قدرت بودن شما از اينا بدتر اينا از شماها بدتر خيلي دور نيست جناب ريس جمهور سال ٨٩ ميگفتن تحريم چه تأثيري داره به راحتي دور ميزنيم بفرما گند اختلاس پتروشيمي كه ريشه در همين دور زدن آقايان داره امروز در اومده

آموزگار پایه اول پاسخ چهارشنبه 22 اسفند 1397 | 07:45

11
0

درمراسم معارفه آرتیکاس اقبال جناب نماینده حضور نداشتند.خوشحالیم از اینکه این بار استانداری موفق شد .هیچ بهانه ای دیگه نمیتونن بیارن .جناب اقبال هم بسیار مجرب هم از مجموعه استانداری هستند.به ایشون تبریک می گویم.

مریوان چهارشنبه 22 اسفند 1397 | 11:40

استانداری موفق نشدن جناب ایشون بیشتر خورد میشن چون مرادنیا در حدی نیستن بتونن حکم برای اقبال بگیرن و نمیتونن بگیرن فقط نوعی عقده گشایی بود چون چهار بار تهران تشریف بردن و برای مهندس توان نتونستن حکم بگیرن آرتیکاس اقبال هم از نیروهای برستادی روحانی بودن و چون مونده بودن در گزینه خودشون و باشی هم ادم سالم و پاکی بودن و داشتن سکته مرز رو میکردن اقبال رو بردن مطمئن باش مرادنیا شکست خواهند خورد و ایشون فقط یک نماد هستن باید تاسف خورد فقط هیکل دارن و جیزی از سیاست نمیدونن و این رو هم بدون به لطف شبکه های مجازی اقبال هم خورد خواهد شد به امید خدا و یک کیلو گوشت قربانی مریوان نصیب اقبال شدن برای سرپرستی

شهروند پاسخ چهارشنبه 22 اسفند 1397 | 09:42

0
3

البته ناگفته نماند، آقای فرهادی( از کارکنان آموزش وپرورش ومامور به خدمت )حدود 14 سال است در فرمانداری کامیاران بخشدار ومعاون می باشد ، یعنی 8 سال تمام دوران احمدی نژاد ونزدیک به 6 سال است در دولت تدبیر وامید هم خدمت می کند.ودر حال حاضر هم قرار است به عنوان معاون مدیر کل امور اجتماعی استانداری در این روز ها مشغول بکار شوند.
آقای خوش اقبال تورا خدا در کدام قانون ونظام جمهوری اسلامی این عدالت وجودارد ودر کدام صفحه ای از کتاب قانون می باشد. حضرتعالی در رسانه ها اعلام کردید مدیران 5 سال خدمت باید از ادارات مربوطه خداحافظی کنند . چرا؟ آقای قربشی ، احمدی ، آقای فرهادی هنوز در کرسی مدیریت می باشند . در ضمن آقای فرهادی کی پایان ماموریتش اعلام می شود تا زمینه ای فراهم شود خود کارمندان با سابقه وزارت ارتقاء پیداکنند.

سعید پاسخ چهارشنبه 22 اسفند 1397 | 14:24

0
1

انا لله وانا الیه راجعون.
ئاشی شله وی. آشپه زی خوله وی. هه رکس بیخوا گول ئه وی

رضا پاسخ چهارشنبه 22 اسفند 1397 | 16:51

0
8

علی رغم بی تدبیری ها دفاع کردید این جمله ای است به معنای پشت کردن به مردم و خیانت به مردم و مسئول وضع موجود مردم به دلیل جناح بازی امثال شماها زیر فشارند آن وقت شماها به فکر جناح خودتان هستید این ظلم به مردم است کاملا مشخص است که به مردم دروغ گفتید و با موج سواری انتخابات رو به نفع خودتون هدایت کردید خداوند حق مردم را از تون بگیرد

آشنا پاسخ پنجشنبه 23 اسفند 1397 | 14:21

0
8

خداوکیلی فکرنمى کردم کردستان اینقدر رهاشده باشدکه فیروزى و برستادى ها دراین شش ساله هر کارى دلشان خواست،کردند و کسى هم عارضشان نشد،آنها نیز براى کسى تره هم خورد نکردند!حالا هم بااعتماد به نفس تمام تدارک تقلب براى انتخابات مجلس را مى بینند تانمایندگان استان ازبرستادى ها باشند ومانگارى بانددفن تضمین

شهروند سقزی پنجشنبه 23 اسفند 1397 | 22:33

مطمئن باش مردم اینقدر آگاه شده اند که به هیچ فرصت طلبی رای نخواهند داد و با پایان دولت بی تدبیر باند دفن هم توسط مردم دفن خواهند شد و دنبال لانه موش میگردن برای قائم شدن استاتدار هم فقط یک نماد هستن و دوروز در استان تشریف دارن و خانواده ایشون بهشون بر میخوره بیان سنندج پس حالا میدونی چرا استان کردستان اینقدر ویران و رها شده

بسیجى پاسخ جمعه 24 اسفند 1397 | 01:18

0
1

وقتى پازلهاى صفحه سیاسى کردستان در 6 سال اخیر را کنار هم مى چینم و بى محاباءى به اصطلاح محفل اصلاح طلبان و مداراى توام با رضایت بظاهر اصولگرایان را از آن استنباط مى کنم ، ظنم تقویت مى شود که :: آنانى که در کردستان در ظاهر زیر چتر ولایت ایستاده اند ، دل در گروه موسوى و کروبى دارند !؟

شهروند پاسخ شنبه 25 اسفند 1397 | 09:12

0
2

بله همین پازلهایی که آقای بسیجی در نظراتشان ارائه نموده اند ، نمونه مصداقش همین آقای فرهای کامیاران است که 8سال تمام در دوران احمدی نژاد علی رغم مامور به (خدمت در آموزش وپرورش هست ) و6سال تمام هم در دولت تدبیر وامید یعنی 14 سال تمام آقای فرهادی در پست بخشداری مرکزی و معاون در فرمانداری کامیاران می چرخد والان هم جدید ا" بعنوان مدیر کل امور اجتماعی در استانداری مشغول بکار شده است . بله عزیران این است عدالت در استانداری کردستان .

0000 پاسخ شنبه 25 اسفند 1397 | 11:55

5
0

نمی توان پذیرفت این کارها و انتصابات پر حاشیه برای خدمت گذاری باشد اولااگر بنابود معرفی فرماندار توانمند وپاکدست باشد حتما مهندس توان سالم وکاری بودند اما گویا هدف کار بلدی و توانایی نیست ! ممکن است طرح آقای توان نوعی تخریب کردن وزمینه فراهم کردن برای امثال اقبال بوده ، خیلی ها مدعی بودند که انتصابات براساس شایستگی ولیاقت خدمتگزاری نیست بلکه شایستگی مشارکت به عبارتی لیاقت شراکت مهم است .

گروسی یکشنبه 26 اسفند 1397 | 08:20

به راستی باید شک کرد به فردی که توان رانده از همه شهرها را پاک دست می داند.
این جعفر از دفنی ها ناپاک تر است دوست عزیز
در آذربایجان به عنوان بخشدار اشنویه قبولش نکردند.
در کردستان فرماندار شده....
خدا رحم کند به مردم کردستان.
استانداری که حاضر نباشد خانوادهاش در کردستان باشند همین فرماندارها را خواهد دشت
جعفر جعفر جعفر .....

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید