کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گزارش/

اوضاع نابسامان پارک خودرو در کوچه دارای پارکینگ عمومی/ نارضایتی ساکنین کوچه درمانگاه مهدیه از تابلوهای بی اثر راهنمایی و رانندگی

پارک خودرو،جریمه،راهنمایی و رانندگی،قروه،درمانگاه مهدیه

اهالی کوچه درمانگاه مهدیه از پارک خودروهای شخصی در داخل کوچه ، که دارای پارکینگ عمومی و علائم توقف ممنوع است به تنگ امده اند.

به گزارش کُردتودی، در پی تماس تعدادی از اهالی کوچه درمانگاه مهدیه و شکایت آنها از وضعیت نامناسب پارک خودرو های شخصی در کوچه مربوطه خبرنگار ما جهت تهیه گزارش به همراه اهالی کوچه درمانگاه مهدیه در محل حاضر شد.

 

متاسفانه چیزی که ما دیدیم خارج از تصور بود ، تابلوهای توقف ممنوع راهنمایی و رانندگی انگار اصلا در این کوچه وجود ندارند و نه تنها کسی توجهی به این علائم نمی کند بلکه خود راهنمایی و رانندگی قروه نیز برای جریمه خودروهای متخلف اقدامی ندارد.

 

ساکنین کوچه درمانگاه مهدیه به این مسئله که کوچه انها از طریق مصوبه شورای ترافیک شهرستان، به کوچه ای با عبور یک طرفه خودرو تبدیل شده است اما کسی به این مصوبه توجهی ندارد و خودروهای شخصی از دو طرف وارد کوچه می شوند گلایه مند بودند و بخش اعظم نگرانی انها بخاطر علائم راهنمایی و رانندگی ای بود که فقط نصب شده اند و هیچ تاثیری در توقف و عدم توقف خودرو ها ندارند.

 

جالب اینجاست که به تازگی یک پارکینگ عمومی نیز در همین کوچه دایر شده است و در حالی که شاید ساعات زیادی از شبانه روز خالی از خودرو باشد ، خودروهای بسیاری در اطراف پارکینگ و زیر تابلوهای توقف ممنوع پارک شده اند .

 

حال سوال اساسی مطرح می شود که به راستی چرا تابلوهای راهنمایی و رانندگی در این کوچه نصب شده اند اما هیچ نوع کاربردی ندارند و رانندگان متخلف جریمه نمی شوند!!

 

چرا در کوچه ای که عبور و مرور آن یک طرفه است از هر دو طرف تردد می شود و هنوز این فرهنگ که باید به علائم راهنمایی و رانندگی توجه شود در میان تعداد زیادی از ما ایجاد نشده است؟

 

از همه مهمتر چرا راهنمایی و رانندگی با رانندگان متخلف برخورد نمی کند و به راستی دلیل احداث پارکینگ در این کوچه چه چیزی می تواند باشد؟

 

امیدواریم مسئولین مربوطه در شورای ترافیک شهرستان قروه پاسخ های قانع کننده ای به مخاطبان و اهالی محترم کوچه درمانگاه مهدیه بدهند.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/a.p

سه شنبه 21 اسفند 1397 | 09:14

کد خبر : 32465

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید