کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کا جلال، کا شارام، کا بارام، کا حسین، کا رمضان و کا حشمت بخوانند؛

بلوار حمدی، شهرداری، معاونت عمرانی و سازمان همیاری و نکاتی پیرامون آن!

بنفشیان کردستان، اصلاح طلبان کردستان، منفعت طلبان، تیم روحانی، بلوار حمدی بهارانف شهر داری سنندج، معاونت عمرانی کردستان، دلیر بهمنی، حسین فیروزی، امور اقتصادی کردستانف استانداری کردستان، رمضان یوسفی، بهرام نصرالهی زاده، جلال جللی زاده، شهرام ملکی

آقایان برستادی، اعضای تیم روحانی، شورای هماهنگی فرصت طلبان، کاجلال، کاحسین، کابارام، به علت شرایط اقتصادی و معیشتی بوجود آمده در کردستان که باعث و بانی آن شماها هستید، مورد غضب و لعن و نفرین مردم محروم و مظلوم کردستان هستید.

به گزارش کُردتودی، در چند روز گذشته شاهد چندین تصادف در بلوار حمدی بهاران بوده ایم که در یکی از این تصادف ها مادر و دختری کشته شدند.

 

علت اصلی کشته شدن این مادر و دختر که کمتر مورد توجه قرار گرفت عدم وجود پیاده رو در این بلوار بوده است.

 

اگر دقت نموده باشید این بلوار در طول روز مسیر عبور بسیاری از مردم بهاران بخصوص افرادی است که برای ورزش و پیاده روی این مسیر را انتخاب می کنند و به علت نداشتن پیاده رو عابرین مجبور هستند از کنار خیابان عبور کنند و به علت شیب تند خیابان خودروها با سرعت در این مسیر در حال عبور هستند و به این علت جان عابرین این مسیر در خطر جدی است.

 

خیابان و مسیر دیگری که فاقد پیاده رو است بلوار ضیاءالدینی حد فاصل دادگستری کل و دادگاه تجدیدنظر است که در این مسیر هم جان عابرین بخصوص مراجعه کنندگان به دادگاه و وکلای محترم در خطر جدی است.

 

اکنون سوال اصلی این مطلب این است، وظیفه و رسالت این همه سازمان ها و نهاد های  عمرانی عریض و طویل که در طول ماه و سال میلیارد تومان پول و بودجه بیت المال را می بلعند چیست؟؟ کدام نهاد مسئول مرگ مادر و دختر بیگناهی هستند که مظلومانه خون آنها در بلوار حمدی ریخته شد؟؟ اگر دقت فرمایید  کل نهادهای عمرانی استان از قبیل شهرداری، معاونت عمرانی استانداری ، سازمان همیاری و راه و شهرسازی در تصرف باند فرصت طلبان است و به طور قطع مسئول اصلی مرگ مادر و دختر کشته شده در بلوار حمدی  همین آقایان هستند.

 

 

وقتی در شهر سنندج و با وجود بیش از  هفت هزار مهندس مسئولیت دو نهاد مهم معاونت عمرانی و راه و شهرسازی به دست " کابرای لر " داده می شود آیا بهتر از این باید انتظار داشت؟؟

 

جریان منحوس فرصت طلبان پاسخگو باشند چه کسی "کابرای لر" را به استان آورد؟؟ فردی که حتی اجاره خانه او را سیستم پرداخت می کند چه دستاوردی برای مردم داشته است؟؟ سازمان بازرسی چرا وارد این قضیه نمی شود و تحقیق نمی کند که اجاره خانه "کابرای لر" از چه محلی پرداخت می شود؟؟ اگر این آقا خودش و از  حساب شخصی خودش و از حقوق ماهیانه خودش اجاره خانه اش را پرداخت می کند پس باید فیش های واریزی آنرا داشته باشد و اگر ندارد باید محل پرداخت اجاره خانه ایشان مشخص و معلوم شود.

 

در شرایطی که اکثریت مردم توان خرید یک مرغ را در ماه ندارند "کابرای لر" جدا از برخورداری از هزاران رانت و امتیاز، از سه سازمان، معاونت عمرانی، سرپرستی راه و شهرسازی و هیات مدیره سازمان همیاری حقوق های چند ده میلیونی می گیرد!! سوال این است در مورد این قضیه نقش نظارتی نمایندگان مجلس چیست؟؟ نمایندگان مجلس چه منفعتی از حضور "کابرای لر" می برند که هیچ اعتراضی نمی کنند؟؟ نقش سازمان بازرسی در این مورد چیست؟؟ وقتی در شرایطی که چهار ماه است اندک حقوق رفتگران شهرداری پرداخت نشده است "کابرای لر" و شهردار سنندج چرا باید هم از سازمان خودشان و هم از هیات مدیره سازمان همیاری حقوق های چند ده میلیونی بگیرند؟؟ آقای فیروزی چرا باید علیرغم حقوق چند ده میلیونی معاونت استانداری از همیاری هم حقوق بگیرد؟؟ این آقا بابت این حقوق های نجومی چه کار مثبتی انجام می دهد و چه گره ای از مشکلات مردم باز کرده است؟؟ یعنی تاکنون "کابرای لر" و کاحسین و کا بارام و کا رمضان و کاحشمت و اعضای شورای شهرداری نفهمیده اند که حد فاصل دو دادگاه سنندج پیاده رو ندارد و جان مراجعین به دادگاه و وکلای محترم در خطر است؟؟ پس این حقوق های نجومی را برای چه می گیرند؟؟

 

خیلی جالب است یکی از اعضای شورا کارمند دادگستری است و علیرغم گذشت یک سال و نیم از حضور در شورا حتی نتوانسته مابین دو دادگاه را پیاده روسازی کند.

 

کوتاه سخن اینکه مسئولیت مرگ مادر و دختر سنندجی و هرگونه خطر جانی شهروندان در بلوار ضیاءالدینی بر عهده شخص شهردار سنندج، اعضای شورای شهرداری، کابرای لر ، کاحسین و کا رمضان می باشد .

 

و در پایان لازم است نکته ای را به برستادی های استان گوشزد نمایم.

 

آقایان برستادی، اعضای تیم روحانی، شورای هماهنگی فرصت طلبان، کاجلال، کاحسین، کابارام، به علت شرایط اقتصادی و معیشتی بوجود آمده در کردستان که باعث و بانی آن شماها هستید، مورد غضب و لعن و نفرین مردم محروم و مظلوم کردستان هستید و فکر نکنید در سال 1400 می توانید به راحتی قدرت را تحویل و پستک هایتان را ترک کنید. قطعا در سال 1400 و بعد از پایان دولت منحوس ""تزویر و دروغ و ناامیدی"" باید محاکمه و جوابگوی عملکرد خود باشید.

 

اندکی صبر، سحر نزدیک است ...

 

دلیر بهمنی کارشناس ارشد علوم سیاسی

 

انتهای پیام/sh.s

شنبه 18 اسفند 1397 | 10:23

کد خبر : 32443

منتشر کننده : sh.s

صادق پاسخ شنبه 18 اسفند 1397 | 11:06

11
2

اگر از دید سیاسی قضیه را بررسی بکنی این مقاله یک عقده گشایی سیاسی بیش نیست از حادثه غم انگیز تصادف درجهت کوبیدن رقبا یا خوش خدمتی به دیگران استفاده شود .این دوبلوارکه ذکر شده سال ها قبل از حضور این آقایان احداث شده هرچند کم کاری این آقایان توجیهی ندارد .وهمه در برابر مرگ شهروندان در دنیا وقیامت مسئولند.
اما واژه «کابرالر» یک واژه نژاد پرستانه وتفرقه انگیز تحقیر آمیز یک قوم است .

شهروند پاسخ شنبه 18 اسفند 1397 | 12:12

2
12

هر چی از این منفعت طلبان بگید بازم کم گفتید واقعا باند فساد کردستان همه جا زبانزد خاص و عام شده تورم اول به نظر شما مقصر و کم کاری از کیه همین مثلث دفن هستن که بوی گند و تعفن شون همه جا رو گرفته استاندار محترم هم فقط یک نماد و هیچ امیدوارم زودتر این باند فساد از کردستان برچیده شود راه و شهرسازی یک استان به این همه حساسی رو دست یک بیگانه سپردن در حالی که نخبه های ما همگی دکترای عمران استاتدار محترم از خواب غفلت بیدار شو

آبیدر پاسخ شنبه 18 اسفند 1397 | 12:44

10
2

آقای بهمنی من نه اصلاح طلبم ونه اصولگرا ولی این رامیدانم نوشتارحضرتعالی بغییرازتفرقه افکنی چیزی دیگری عایدملت کوردنخواهد شد حضرتعالی درهرجایی که ضربه خورده ایدنبایدبیاییدازنوشتارخوداستفاده ومایه نفاق باشید به جای این تفرقعه افکنی لطف بفرمائییددنبال کسی بروید که میتواندشماراصاحب یک پست ومقام کند هرچه ازنوشتارفعلی وقبلی حضرتعالی مشخص است یکنفرتفرقه انداز ومیخواهیدازاین روش استفاده وملت کوردرابدنام کنید برای ماکوردهافرقی ندارد لرباشد فارس باشد ترک باشد فقط وجدان کاریومسئول پذیرباشد اگرممکن است ازاین ببعددرنوشتارخودتجدیدنظرفرمائید

شهروند پاسخ شنبه 18 اسفند 1397 | 14:03

3
8

در جواب آبیدر گمان نکنم خود شما هم با این منفعت طلبان همدست هستید چرا فرقی ندارد لر باشد یا ترک و کرد مگه در استان لرستان یک نفر اهل کردستان معاون استاتدار و مدیر کل میشه واقعا برلی بیگانه پرستی شماها متاسفم جناب بهمنی حقیقت رو بیان میکنند واسه همین سخته

کردها در تمام کشور هستند دوشنبه 20 اسفند 1397 | 08:30

کردها در تمام کشور بلحاظ جمعیتی هستند و مدیر کل که جای خود دارد وزیر کشور فعلی اقای رحمانی فضلی کرد است اقای دکتر اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انظباتی فوتبال کرد است . اقای محمد رضا رحیمی که کرد است تا معاون اولی رئیس جمهور در دولت اسبق مقام گرفت اقای زنگنه وزیر نفت کرد است خب دیگه چی؟ جماعتی کرد که در کل کشور هستند مگر برایشان غیر از پیشرفت و استخدام مشکلی داشته اند؟ استان کردستان جزو لاینفک جمهوری اسلامی است و هر کسی از تابعیت کشور حق مسلمش است در کردستان زندگی کرده و پست و مقام هم داشته باشد . از تصادف و جان باختن دختر و مادر بسیار متاسف و متاثر شدم خداوند خانواده اشان صبر عطا فرماید ولی مقصر را پیدا کردن از اختیارات جناب اقای دلیر بهمنی و افراد غیر مسئول نیست . علاوه بر ان مگر جاهای دیگر شهر خوب است که دو مکان نام برده شده است . این مشکلات مربوط به زمان احداث شهرک بهاران است که وقتی شهرکی درست می شود بطور طبیعی باید نیازهای ان نیز مانند پیاده رو و بسیاری دیگر از امکانات شهری پیش بینی می شد .

کردستانى پنجشنبه 23 اسفند 1397 | 14:32

لطفا بفرمائید کرد اهل سنت کارآمد در کدام پست کلیدى حضور دارد؟
از امثال فیروزى هم بعلت ناتوانى شان در مناصب رده چندم استفاده مى کنند تا عملا ثابت شود کرد اهل سنت لیاقت و کارامدى ندارد!!!!

رضائی پاسخ یکشنبه 19 اسفند 1397 | 09:40

0
2

نازانم کابرای لر تا حالا چرا نرفته کاشت مو کنه !!

درجواب شهروند پاسخ دوشنبه 20 اسفند 1397 | 11:15

1
1

واقعاً خیلی پرت هستید من نه منفعت طلب هستم ونه تاکنون نان منافقانه خورده ام مانندشما ازهردری که دلتان بخواهد عبودمیکنند حرف من این بود مابایدتفرقه انداز نباشیم وکورد هم تفرقه اندازنیست اگرتاریخ رادرست خوانده باشیدهمین لر وکرمانشاهی لک و....... دراصل کوردبوده اند متأسف ازجنابعالی که خیلی بیسوادهستید

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید