کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه قروه:

یکی از مهمترین دلایل مشکلات اقتصادی امروز وادادگی فکری است

امام جمعه قروه،فضای باز،مشکلات اقتصادیفبرجام،قروه

امام جمعه قروه با بیان اینکه عده ای دل به خارج از مرزها بسته اند افزود: چقدر اصرار کردند و چقدر وعده دادند تا برجام به نتیجه برسد ؛ که اگر برجام نتیجه بدهد و به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد ، فضا باز و تحریم ها ریشه کن خواهد شد.

 حجت الاسلام حسن باباییان امام جمعه قروه امروز و در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با بیان اینکه مسئولین باید در عرصه جهاد پا بگذارند و عمل گرا باشند اظهار داشت: مسئولین ما باید با تفکر بسیجی پا در عرصه بگذارند و قدم بردارند و به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری باشند.

 

وی با بیان اینکه بسیجی نباید دست روی دست بگذارد و منتظر باشد افزود: عده ای که غالب آنها مرد میدان نیستند فاز روشنفکری گرفته اند و تنها حرف می زنند و به وقت عمل سخت ، سوراخ موش را خریداری می کنند و به چه کنم می افتند.

 

خطیب نماز جمعه قروه خاطر نشان کرد: این افراد به وعده دشمن دل داده اند و امروز یکی از مهمترین مشکلات ما که دلیل اصلی مشکلات اقتصادی نیز هست همین وادادگی به غرب و این دلدادگی فکری است.

باباییان با بیان اینکه عده ای دل به خارج از مرزها بسته اند افزود: چقدر اصرار کردند و چقدر وعده دادند تا برجام به نتیجه برسد ؛ که اگر برجام نتیجه بدهد و به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد ، فضا باز و تحریم ها ریشه کن خواهد شد 

به گفته باباییان قرار بود 5+1 مملکت را آباد کند اما آباد که نکرد هیچ ، آن یک مقدار نان هم بر سر سفره مردم باقی نگذاشت.

وی با بیان اینکه اندیشه وادادگی به غرب عامل از بین رفتن است افزود: چرا امروز برای تصویب  FATF و لوایح چهارگانه ان این همه اصرار وجود دارد؟ 

امام جمعه قروه ادامه داد: دلیل آن در این فکر و اندیشه غلط است که اگر ما با غرب کار را ببندیم مملکت آباد خواهد شد .

 

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب افزود: برجام دوم و برجام سوم هم همانند برجام اول هیچ دستاوردی برای کشور نخواهد داشت.

 

باباییان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سازو کار مالی اروپا با ایران گفت: این سازوکار مالی زمانی خواهد بود که CFT ، fatf و پالرمو به تصویب رسیده باشند.

 

امام جمعه قروه با بیان اینکه این روشنفکری بنا دارد کشور را به سمت وابستگی به غرب پیش ببرد افزود: تشکیل اینگونه مجامع برای جنب و جوش جامعه است و ما باید استعدادهای مختلف را در این مراسمات بیان کنیم.

 

وی در بخش پایانی سخنان خود بر بومی سازی گام دوم انقلاب تاکید نمود و گفت: بومی سازی گام دوم انقلاب با تشویق مردم به خرید کالای ایرانی باید مورد بررسی قرار گیرد و نقش بسیج در این زمینه بسیار مهم است.

 

انتهای پیام/m.r

چهارشنبه 15 اسفند 1397 | 07:31

کد خبر : 32417

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید