کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یادداشت/

انتخابات آینده مجلس و سناریو اصلاح‌طلبان کردستان در حوزه قروه و دهگلان!

انتخابات مجلس شورای اسلامی، اصلاح طلبان، دره وزمی، دادور، قادرمرزی، انتخابات

گویا طمع ورزی و سیری ناپذیری سیاسی اصلاح طلبان کردستانی پایانی ندارد و به دنبال آن هستند تا پس از روحانی نیز بتوانند بر مردم کردستان حکومت کنند.

به گزارش کُردتودی، با نزدیک شدن به انتخابات سال 98 مجلس شورای اسلامی شاهد شکل گیری جریان انتخاباتی اصلاح طلبان در استان کردستان با برنامه ریزی های مشخص افرادی که سابقه رد صلاحیت در انتخابات را دارند، هستیم.

 

افرادی که نه در منطقه خود و نه در استان کردستان نتوانسته اند نام خوبی برای خود به جا بگذارند و هم اکنون به دنبال آن هستند تا با بهره گیری از منابعی که در اختیار دارند بتوانند در صحنه سیاسی نام تازه ای را برای خود دست و پا کنند و مقداری از وجهه غیر قابل قبول خود در جامعه بکاهند .

 

این برنامه در تغییر فرماندار دهگلان کلید می‌خورد و قرار است با تغییر فرماندار دهگلان و ورود کوهسار دادور فرماندار فعلی سروآباد به این شهرستان آغاز می شود، فردی که با حاشیه های بسیاری در سروآباد مورد نفرت مردم منطقه قرار گرفت و نتوانست مردم را از خود راضی نماید و اکنون تصمیم به انتقال او گرفته اند.

 

یک اصلاح طلب تندرو که هیچ نوع هدف مشخصی ندارد و تنها به دنبال حفظ سمت خود و بله قربان گویی کسانی است که او را بر روی کار آورده اند .

 

با آمدن دادور به شهرستان دهگلان برنامه انتخاباتی اصلاح طلبان آغاز می شود و شوهای تبلیغاتی حامد قادرمرزی و محمد دره وزمی که اصلی ترین گزینه حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی برای اصلاح طلبان است، آغاز خواهد شد .

 

حامد قادرمرزی در طول یک دوره نمایندگی در انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حوزه های انتخابیه دهگلان و قروه نبود شایستگی را در وجود خود بیش از پیش نشان داد و با رد صلاحیت در دوره بعدی تنها یک دوره توانست به عنوان نماینده در استان کردستان فعالیت کند.

 

وی که در طول 4 سال نمایندگی خود هیچ دستاوردی برای حوزه های انتخابیه نداشت هم اکنون با کدام سابقه می خواهد مجددا در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند؟

 

حامد قادرمرزی فردی است که نه تنها تاب و توان انتقاد پذیری را نداشته است و این موضوع را بارها و بارها ثابت نموده بلکه نتوانسته است رضایت عمومی را نیز کسب نماید و تنها برای بخشی از آشنایان و اطرافیان خود به دنبال گرفتن رانت و سرمایه بوده است.

 

اما محمد دره وزمی که مغز متفکر این پروژه می باشد و به دنبال این است که در نقطه بزنگاه حامد قادرمرزی را با وعده هایی همچون استانداری کردستان دور بزند و خود بر سر کار بیاید و بتواند در کرسی نمایندگی مجلس که سال هاست حسرت آن را به دل دارد تکیه بزند.

 

محمد دره وزمی پس از اینکه یک دوره در شورای اسلامی شهر قروه حضور داشت چهره واقعی خود را حتی به آشنایان و نزدیکان خود نشان داد و هم اکنون که بدون حتی یک روز داشتن شغل دولتی به عنوان مدیر کل سازمان صنعت ، معدن و تجارت منصوب شد به خوبی پرده از حقیقت وجودی خود و اصلاح طلبان کردستانی برداشت .

 

وی در طول این سال ها تمامی اقوام و آشنایان خود و بر ستادی های روحانی را با عناوین مختلف در زیر مجموعه های سازمان صنعت معدن و تجارت استخدام نمود و هم اکنون به دنبال این است که جای پای خود را برای همیشه در کردستان محکم کند .

 

به تازگی شنیده شده است که دره وزمی در یکی از جمع های دوستانه خود این موضوع را بیان نموده که قصد دارد در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند.

 

حال سوال اینجاست که آقای دره وزمی با چه سابقه ای قرار است در انتخابات ظاهر شود ؟

 

آیا بودجه های میلیاردی صنعت و معدن که هنوز هم مشخص نیست در کجای معادن کردستان هزینه می شود قرار است پشتیبان دره وزمی در انتخابات باشند؟

 

آیا دره وزمی که بسیاری از اطرافیان خود را پله ترقی برای حضور در مجلس شورای اسلامی قرار داده بود به دنبال جلب حمایت مجدد مردم کردستان است؟

 

جواب این سوال ها را باید در طمع ورزی و سیری ناپذیری سیاسی اصلاح طلبان کردستانی جستجو نمود که به دنبال آن هستند تا پس از روحانی نیز بتوانند بر مردم کردستان حکومت کنند.

 

مگر می شود فراموش نمود آن روزهایی را که محمد دره وزمی با دستبند های سبز مردم را در شهرستان های قروه و دهگلان برای حرکت های سیاسی در حوادث سال 88 تحریک می نمود؟

 

مگر می شود فراموش نمود سخنرانی هایی را که همیشه بوی ستیز و ناسازگاری با نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند و مگر می توان از یاد برد خیانت هایی که در معادن استان کردستان در حق مردم روستانشین شد ؟

 

آقای دره وزمی و افرادی همچون دادور و قادرمرزی بهتر است به جای آنکه به دنبال نشستن بر کرسی مجلس شورای اسلامی باشند کمی به پشت سر خیره شوند و واقعیت رفتار خود با مردم کردستان را ببینند و به عاقبتی که در انتظار آنان است بیاندیشند.

 

انتهای پیام/sh.s

سه شنبه 14 اسفند 1397 | 07:00

کد خبر : 32409

منتشر کننده : sh.s

کاندیداهای احتمالی سنندج و دیواندره و کامیاران؟ پاسخ سه شنبه 14 اسفند 1397 | 08:06

0
0

کاندیداهای احتمالی سنندج و دیواندره و کامیاران چه کسانی هستند؟ 2 نفر نماینده فعلی که قطعا خواهند امد ولی دیگران کدام هستند؟ اقای سالار مرادی هست؟ اصل نمایندگان مرکز استان هستند لیست غیر رسمی منتشر فرمایید . بنظرم بهتر است از تحصیلکرده های بیکار برای نمایندگی ثبت نام کنند که انان نیز بطور طبیعی پول تبلیغات ندارند

آموزگار پایه اول پاسخ سه شنبه 14 اسفند 1397 | 09:09

4
4

به...... اگه یه اصلاح طلب دریکی از نشریات به شما این همه اتهام بی پایه واساس به شما بزنه خدا میدونه چه بلایی سرش میارید. بابا زشته بخدا .هرچند همه میدونن شما پشتتون به کجا گرمه؟ من بودم به جای قادرمرزی ودره وزمی قطغا از شما شکایت می کردم .هر چند بادو تهدید شاکی را خفه می کنید.!!!!!!!!

راشد پاسخ سه شنبه 14 اسفند 1397 | 09:37

1
7

من مستندات زیادی از فساد چند چهره اصلاح طلب دارم چگونه برایتان بفرستم؟؟؟؟

شهروند پاسخ سه شنبه 14 اسفند 1397 | 11:37

1
5

هر چی از این‌ منفعت طلبان بگید کم‌گفتید خوشبختانه نماینده قروه و دهگلان نمیزاره دادور بره دهگلان نقشه آقای خوش اقبال بهم خورده چون حوزه استانداری برای سال آینده مجلس برنامه ریزی میکنن تا چهار سال دیگه استان رو به گند بکشونن مطمئن باشید مردم آگاه شدن و به هیچ اصلاح طلبی رای نخواهند داد الان مریوان رو به گند کشوندن برای آقای ناتوان دیواندره که حتی الفبای مدیریت رو بلد نیستن استاندار بیچاره مقصر نیستن فقط نگاه میکنن هر چی بهش میگن انجام میده

سعید پاسخ سه شنبه 14 اسفند 1397 | 19:17

3
2

از کوزه همان برون تراود که در اوست. انتظار جز تهمت و فحاشی از شما رسانه وابسته نیست این حنا دیگه رنگی نداره، هرچند این کامنت منتشر نمیشه اما حداقل تویی که حذفش میکنی بدون ریختن ابروی مومن از ریختن خانه خدا بدتره، توجیه نکن برای خودت اینها مگه مومن هستن چون شما در جایگاه قضاوت نیستی که اگه بودی اینجور صحبت نمیکردی.

شهروند پاسخ سه شنبه 14 اسفند 1397 | 20:37

1
2

در پاسخ سعید مگه حوزه استانداری آبرو دارن که بره اینا اینقدر بی آبرویی بار آوردن که براشون عادی و برای مردم هم عادی شده کار این آقایان از سر گذشته

صادق پاسخ سه شنبه 14 اسفند 1397 | 20:45

1
1

شما اگر گزینه ای برای مجلس داری این روش تخریب دیگران قبلاً جواب نداده رسانه های زنجیره ای تخریبی پشت گرم به قدرت هرکس را تخریب بکنند. بخت و اقبال مردم با اوست این طنز روزگار ماست .دروزمی وقادرمرزی خودشان می‌دانند برازنده شورای نگهبان نیستند . نماینده شورای نگهبان باید مثل....‌‌‌‌‌‌باشد
من خدارا شاهد میگیرم .دروزمی به فکر مجلس نیست .ولی گزینه برای مجلس دارند و آن گزینه مطمئن باشی قادرمرزی نیست .اشتباه تحلیل کردی!

شهرزاد پاسخ چهارشنبه 15 اسفند 1397 | 08:45

1
0

ابروی مومن احترام داره اول ایمان برخی ازین افرادراثابت کنید بعد ادعای حرمت داشته باشید
دبیر محترم .کاندیدای اصلاح طلبها درقروه خیلی وقته فعالیتش روشروع کرده دره وزمی یه پوشش است ومی خواهد ازفضای سیاسی موجود تایید سیاسی بگیره که اونهم محاله

شهرراد پاسخ چهارشنبه 15 اسفند 1397 | 08:47

0
0

قسمت اخرنظر صادق کاملادرسته

از دوستان فریدون آقایی پاسخ چهارشنبه 22 اسفند 1397 | 17:57

0
0

یکی از چهره های دو رنگ در بین این چهره های سیاسی فعلی جناب آقای ناتوان فرماندار دیواندره هستن البته آقای توان نام دارند ولی در مدیریت آقای ناتوان هستن این چهره بعضی سالها اصولگراست بعضی سالها اصلاح طلب هستش چه بلایی که این آقا از زمانی که مدیریت رو درشهرهای کردستان برعهده داشت بر سر این شهرهها نیاورده عشقش فقط پست و مقامه اکثر اصلاح طلبان ...هستن و اینجورین

در همین حوالی پاسخ جمعه 9 فروردین 1398 | 15:16

1
0

تحلیل درست
محمد درورزمی خو دست نشانده افراد دیگر است و فعلا انقدر صاحب قدرت نشده که بتواند نیرو چینی کند
اینا همشون دوسالشون مونده الانم افتادن دنبال کرسی مجلس مردم هم عاقل شدن و هیچوقت به امثال قادر و دره وزمی رای نمیدن الان هم در حال حاضر گزینه تصلی برای قروه دهگلان دکتر عماد حسینی و دکتر میمنت هستند که اگر بیایند رای صد در صد رو میاورند

الله یاری پاسخ دوشنبه 26 فروردین 1398 | 15:58

0
1

افتخاري ديگر براي كردستان !

پس از صدر نشینی در #تورم؛
رتبه دوم #بیکاری هم به #کردستان رسید . افتخاری بزرگ که به همت کم کاری #مسئولان
به آن دست پیدا کرده امa2

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید