کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بیجار:

گام دوم انقلاب نقشه راهی برای ترمیم شکاف بین وضعیت مطلوب و فعلی کشورمان است/ جمع آوری سه میلیارد ریال در جشن نیکوکاری سال گذشته

کمیته امداد امام خمینی (ره) ، گام دوم انقلاب، جشن نیکوکاری، خانواده های تحت حمایت، بیجار

مدیر کمیته امداد بیجار گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب در قالب گام دوم انقلاب نقشه راهی برای ترمیم شکاف بین وضعیت مطلوب و فعلی کشورمان است.

 امیر عطالله افخمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در قالب "گام دوم" ، اظهار داشت: آنچه که حایز اهمیت است بیانیه ی گام دوم نقشه راهی است برای ترمیم شکاف  بین وضعیت مطلوب و وضعیت فعلی کشورمان است.

 

وی افزود: علی رغم دستاوردهای ارزشمند و بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته در تمامی حوزه ها برای دستیابی به آرمانهای انقلاب تمامی راه ها پیموده نشده که لازم است با برنامه ریزی و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه ی کشور عزیزمان در این مسیر قدم برداشته شود.

 

مدیر کمیته امداد بیجار با بیان اینکه شاخص های  حوزه رفاه و تامین اجتماعی پس از انقلاب رشد و جهش مطلوبی داشته ،گفت: بعنوان مثال فقر مطلق  در کشورمان بخوبی مدیریت شده است ولی فقر نسبی همچنان وجود دارد.

 

افخمی با اشاره به نقش کمیته امداد امام خمینی(ره) در تحقق بیانیه ی گام دوم انقلاب ، بیان داشت: بهبود وضعیت معیشتی اقشار نیازمند از طریق تقویت برنامه ها و فعالیت های توانمند ساز، تعمیق باورهای دینی و بهبود سبک زندگی اسلامی در بین خانواده های تحت حمایت، اصلاح فرایندها و کاهش زمان رسیدگی به درخواستها ، تکریم ارباب رجوع با هدف افزایش رضایتمندی مراجعین از نظام اداری و ارتقای اعتماد عمومی از مهمترین نقش های کمیته امداد در راستای تحقق "گام دوم انقلاب "است.

 

به گفته این مسئول :زمینه سازی رشد و شکوفایی جوانان و نوجوانان تحت حمایت در قالب برنامه ی مختلف بعنوان مخاطببن اصلی بیانیه از دیگر وظایف کمیته امداد امام خمینی ( ره ) بیجار جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در قالب "گام دوم انقلاب" است.

 

2900 خانوار بیجاری تحت پوشش کمیته امداد بیجار هستند

مدیر کمیته امداد بیجار در قسمت دیگری از سخنان خود از برگزاری جشن نیکوکاری از تاریخ 15 تا 17 اسفند ماه در سطح شهرستان بیجار خبر داد و اظهار داشت: سه پایگاه مستقر در سطح شهر و مدارس شهرستان بیجار و نهایت در هفدهم در مصلی های نماز جمعه شهرستان اقدام به جمع آوری کمک های نوع دوستانه مردم بیجار هستیم.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر 2900 خانواده بیجاری تحت پوشش کمیته امدا هستند، گفت : این تعداد به صورت ماهیانه از این نهاد کمک معیشت دریافت می کنند و 400 خانواده هم به صورت تک و چند خدمتی تحت حمایت هستند.

 

افخمی تصریح کرد: در جشن نیکوکاری سال گذشته شهرستان بیجار سه میلیارد ریال کمک های مردمی جهت حمایت از خانواده های بی بضاعت جمع آوری شد.

 

انتهای پیام/m.r

شنبه 11 اسفند 1397 | 09:07

کد خبر : 32387

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

ADS

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید