کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

93 هزار مترمربع از املاک تملک شده توسط شهرداری سنندج صاحب سند شدند

شهرداری سنندج، املاک عمومی، تملکر اموال

مدیر اداره حقوقی و املاک شهرداری سنندج از صدور سند برای قریب به 93 هزار مترمربع از املاک تملک شده توسط شهرداری خبر داد و گفت: هشت ملک که توسط این شهرداری تملک شده بود صاحب سند شدند

به گزارش کُردتودی، مدیر اداره حقوقی و املاک شهرداری سنندج اظهار داشت: حفاظت و صیانت از اموال عمومی شهرداری  بویژه املاک و جلوگیری از تجاوز و تصرف اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله مهم ترین اهداف و رسالت این اداره است.

 


امیر عمیدی گفت:  در راستای اجرای ماده 101 قانون شهرداریها  این اداره اقدامات  وپیگیرهای لازم را در خصوص تملک املاک که متعلق به شهرداری بوده را در دستور کارخود قرار داد.

 


وی از صدور سند برای قریب به  93 هزار مترمربع از املاک تملک شده  این شهرداری خبر داد و اعلام کرد: این املاک شامل املاک مشاعی، املاک ناشی از طرح تفکیکی و 10 درصد حق السهم شهرداری، املاک تملکی که از سالهای قبل بلاتکلیف مانده بود.

 


وی اضافه کرد:  برای املاکی نظیر عرصه ترمینال به متراژ قریب به 42 هزار مترمربع و سازمان خدمات موتوری به متراژ 42 هزار و 700 مترمربع که پیش از این عرصه در اختیار شهرداری بوده و مالکیت آنها به صورت مشاعی بوده سند صادر شده است.

 


مدیر اداره حقوقی و املاک شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: صدور سند برای ملک واقع در نایسر به متراژ 3 هزار و 378 مترمربع و ملک واقع در شهرک سعدی به متراژ قریب به 720 مترمربع در راستای اعمال ماده 101 شهرداریها بوده  واز محل 10 درصد حق السهم شهرداری ناشی از تفکیک ملک واقع در تپه کرباسی به متراژ 44 مترمربع نیز از دیگر املاک تملک شده  این شهرداری است که برای آنها سند صادر شد.

 


عمیدی عنوان کرد : 700 متر زمین در بلوار انتظام ،1580 متر مربع شامل 9 قطعه درتعاونی سد گاوشان و1764 متر مربع شامل 10 قطعه تعاونی حمل نقل ناشی از طرح تفکیکی از دیگر مواردی است که سند آن بنام شهرداری سنندج انتقال یافت.

 

 

انتهای پیام/m.r

شنبه 4 اسفند 1397 | 08:23

کد خبر : 32334

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید