کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اعلام کرد:

تابلوهای ساختمان‎ها با کاربریهای مختلف براساس دستورالعمل جدید ساماندهی می‎شود

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج، شرمین شریفی، تابلو، شهرداری سنندج

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: براساس دستورالعمل تدوین شده ساماندهی تابلوهای سطح شهر از لحاظ ابعاد، اندازه، جنس ارتفاع، طول و همچنین نوع کاربری ساماندهی می شود.

به گزارش کُردتودی، رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ساماندهی ساختمان ها براساس دستوالعمل جدید تدوین شده خبر داد.

 

شرمین شریفی، اظهار داشت: یکی از مواردی که در سطح شهر باعث آشفتگی بصری شده تابلوهای ساختمان ها است.

 

شریفی بیان کرد: این سازمان در راستای رسالت کاری و ارتقاء سطح سیما و منظر سطح شهر بحث ساماندهی تابلوهای ساختمان ها در سطح شهر را در سال جاری در دستور کار خود قرار داد.

 

وی گفت: در راستای ساماندهی تابلوهای سطح شهر، جلسات متعددی با حضور کارشناسان برگزار و براساس ماده 92 قانون شهرداریها دستورالعمل ساماندهی این تابلوها توسط این سازمان تدوین شد.

 

مهندس شریفی اعلام کرد: پس از تدوین در کارگروه سیما و منظر این سازمان، این دستورالعمل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از رفع مشکلات جهت تصویب به شورای شهر ارسال گردید.

 

وی همچنین عنوان کرد: دستورالعمل ساماندهی تابلوهای ساختمان ها در سطح شهر در شورای شهر و در کمیسیون ماده 5 مجوز اجرا را کسب نمود.

 

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از آغاز اجرای طرح ساماندهی ساختمان ها براساس دستوالعمل جدید تدوین شده خبر داد و گفت: در این طرح تابلوهای ساختمان ها از لحاظ ابعاد، اندازه، جنس ارتفاع، طول و همچنین نوع کاربری ساماندهی می شود.

 

شریفی افزود: تمامی کسبه و مالکین ساختمان ها و مغازه ها که قصد نصب تابلو را دارند باید  ابتدا درخواست خود را از طریق شهرداری ارائه نماید و شهرداری منطقه هم جهت کسب پروانه نصب تابلو از این سازمان استعلام خواهند نمود.

 

وی گفت: این سازمان هم درخواست ارائه شده از سوی منطقه را براساس نوع کاربری و جهت تایید محتوا به اداره ارشاد اسلامی معرفی نموده و پس از تایید اداره ارشاد و اجرای مفاد دستورالعمل فوق الذکر براساس شرایط ساختمان درخواست کننده پروانه نصب تابلو صادر خواهد شد.

 

شریفی در خصوص دیگر تابلوهای نصب شده در وضع موجود هم گفت: در راستای ساماندهی تابلوهای اصناف که در حال حاضر در سطح شهر نصب شده است در قالب طرح موضعی این تابلوها هم ساماندهی می شوند.

 

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج تاکید کرد: شهروندان و کسبه ای که قصد نصب تابلو را دارند باید حتما مجوز صدور نصب پروانه را از این سازمان اخذ کنند چرا که قطعا تابلوهای بدون پروانه نصب توسط واحد اجراییات شهرداری جمع آوری می شوند.

 

انتهای پیام/a.s

شنبه 27 بهمن 1397 | 10:16

کد خبر : 32283

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید