کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گزارش کُردتودی از مراسم 22 بهمن در شهرهای کردستان؛

کردستانی ها در 22 بهمن 97 جانانه، حماسه ای قهرمانانه آفریدند

کردستان

راهپیمایی 22 بهمن امروز در کردستان در حالی برگزار شد که سرمای هوا از شور و اشتیاق مردم برای شرکت در این حضور باشکوه نکاسته بود. زن و مرد و کوچک و بزرگ در نمایش انسجام و شکوه ملی ایران اسلامی حضور داشتند و امروز همه آمدند تا به جهانیان بگویند هستیم و خواهیم بود.

به گزارش کُردتودی، امروز دوشنبه 22 بهمن است و مردم کردستان همگام و همصدا با ملت بزرگ ایران امروز هم حماسه ای دیگر خلق کردند، مردمی که بارها نشان دادند که حامی و پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب هستند .

 

زن و مرد و کوچک و بزرگ در نمایش انسجام و شکوه ملی ایران اسلامی حضور داشتند و  امروز همه  آمدند تا به جهانیان بگویند هستیم و خواهیم بود.


راهپیمایی 22 بهمن امروز در کردستان در حالی برگزار شد که سرمای هوا از شور و اشتیاق مردم برای شرکت در این حضور باشکوه نکاسته بود.

 

 

22 بهمن در قروه/ فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان: مردم با حضور باشکوه خود مهر باطل بر دهان یاوه گویانی همچون ترامپ زدند

 

سردار علی آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان با تبریک فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: امروز مردم انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی پاسخ دندان شکنی به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دادند.


وی با اشاره به ۴ دهه دشمنی استکبار با ملت ایران اسلامی افزود: آمریکای جنایتکار از روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران دست به دشمنی با ملت ایران اسلامی زد و با تحمیل هشت سال دفاع مقدس سعی در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی داشت.


فرمانده انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: پس از اینکه دشمن نتوانست در هشت سال جنگ تحمیلی به خواسته های خود دست یاید فشار اقتصادی و موج تحریم ها را آغاز نمود و سعی در از بین بردن مقاومت مردم داشت.


وی ادامه داد: اما با رهبری های حکیمانه و پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب اسلامی و با اراده و ایستادگی مردم دشمن همیشه ناامیدتر از سابق بوده است.


آزادی با بیان اینکه امروز مردم آمده اند تا یکبار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان داشته باشند افزود: امروز مردم با حضور باشکوه خود مهر باطل بر دهان یاوه گویانی همچون ترامپ زدند و ایستادگی و اقتدار خود را یکبار دیگر نشان دادند.


وی به پیش بینی رهبر معظم انقلاب در نابودی رژیم صهیونیستی اشاره نمود و گفت: امروز رژیم کودک کش صهیونیستی ضعیف تر و ناتوان تر از هر روز دیگری است و همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند قطعا این رژیم منحوس ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.


وی در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی همیشه و در تمام صحنه ها آماده نبرد با دشمن است افزود: امروز نیروهای نظامی و انتظامی مقتدرتر از همیشه آماده جانفشانی در راه اعتلای انقلاب اسلامی هستند و با تمام توان در برابر دشمن ایستاده اند.

 

22 بهمن در دهگلان: امام جمعه دهگلان: انقلاب اسلامی انقلاب مستضعفان و کوخ نشینان است

 

همزمان با ایام الله 22 بهمن  مردم شهرستان دهگلان همگام با مردم ایران اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.


 در این مراسم ماموستا سید عارف عنایتی امام جمعه دهگلان ضمن تبریک این روز مبارک گفت: امروز ملت ایران اسلامی خصوصا منطقه کردستان در هر قشر از ماموستایان دینی، معلمین و مسئولین با شوق و رغبت در این مراسم معنوی حضور گسترده دارند.


 وی افزود: با توجه به اینکه راهپیمایی و حضور گسترده مردم امسال با سنوات گذشته بسیار متفاوت و در شرایط  حساس بود  که دشمنان آن را تحریم کرده بودند و توطئه آنان این بود که انقلاب به سن چهل سالگی نرسد.

 


 امام جمعه دهگلان افزود: دشمنی دشمنان اسلام تازگی نداشته و ربطی به انقلاب اسلامی هم ندارد بلکه از روزی که پیامبر (ص) مبعوث شد یهود و مسیح با حکومت اسلامی بنای مخالفت گذاشتند و تا الان هم که حکومت جمهوری اسلامی در ایران حاکمیت می کند با آن مخالف هستند در حقیقت مخالفت آنان با اصل اسلام، اعتقاد، اندیشه و باورر ماست.

 


ماموستا عنایتی گفت:ملت ایران اسلامی چونکه اهل ایمان، تقوی و تابع رهیر و علمای دین هستند روز به روز خداوند به آنان عزت می بخشد و نقشه های دشمنان هم رو به زوال و نابودی می رود.

 


 امام جمعه دهگلان انقلاب اسلامی را انقلاب مستضعفان، کوخ نشینان دانست گفت: مردم با قدرت ایمان و باور، تبعیت از امام راحل و رهبر معظم انقلاب و اتکا به نیروی درونی خود تواسنتد در مقابل ظلم و زور قیام کنند و این انقلاب را به ثمر برسانند.

 

22بهمن در بیجار/ امام جمعه بیجار: پیشرفت انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبر و حضور مردم است

 

امام جمعه بیجار صبح امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران زیباترین حاکمیت جهانی است، گفت : انقلاب اسلامی ایران در طول این ۴۰ سال به مدد رهبری و حضور مردم در تمامی عرصه ها پیشرفت کرده است.

 

حجت الاسلام علی مرادی صبح امروز در جمع پر شور شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیجار در میدان آیت الله فاضل گروسی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: حضور شما مردم بر خلاف تصور دشمنان ،موجب یاس و ناامیدی آنها شده است.

 

وی افزود : انقلاب اسلامی ایران بر محور سه رکن، دین و معنویت ، امامت و رهبری و حضور مردم تشکیل شده است.

 

خطیب جمعه بیجار با بیان اینکه مساجد و تکایای ما از همان آغازین روزهای تشکیل انقلاب اسلامی بعنوان محل خیزش جنبش های اسلامی بود ، گفت : شعارهای ضد استکباری و ضد استعماری مردم از همان ابتدا بر اساس آموزه های دینی است.

 

وی تصریح کرد: خداباوری و اعتقادات مردم موجب تحقق ارزش های دینی در جامعه شده است.

 

حجت الاسلام مرادی با اشاره به نقش بارز امامت و رهبری در تشکیل و استمرار انقلاب اسلامی ایران، افزود: به گفته امام رضا ( ع) جایگاه رهبری در حکومت اسلامی مانند تسبیح نخ است که اگر نباشد دانه های آن به هم می ریزد .

 

امام جمعه بیجار خاطر نشان کرد: حضور مردم بعنوان رکن اصلی تشکیل انقلاب اسلامی موجب پیروزی و پیشرفت این انقلاب در طول ۴۰ سال شده است.

 

وی گفت : مردم انقلابی ایران از همان ابتدای تشکیل پایه های انقلاب با وحدت کلمه و پشتیبانی از ولایت فقیه نقش موثری در پیشرفت آن داشته اند.

 

22 بهمن در بانه/ امام جمعه بانه : استکبار جهانی بداند پیوند مردم کردستان با نظام و انقلاب ناگسستنی است

 

امام جمعه بانه در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطرنشان کرد: خروش ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن سندی محکم بر حقانیت جمهوری اسلامیست و استکبار جهانی بداند که پیوند مردم با انقلاب ناگسستنی است.


امروز در شهرستان بانه همزمان با سراسر کشور راهپیمایی دشمن شکن  ۲۲ بهمن با شرکت اقشار مختلف مردم برگزارشد.
 


سخران این مراسم با شکوه ضمن تبریک فرارسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی اذعان کرد : ایران اسلامی بادرایت مقام معظم رهبری ومردم همیشه درصحنه این انقلاب را به بلوغ رساندند و اکنون ایران اسلامی در اوج بالندگی و شکوفایی است.

 

وی تصریح کرد : مردم کردستان هیچ گاه از نظام و انقلاب خود را جدا ندانسته و برای سربلندی و پایداری کشور درهمه صحنه ها حضور پرشوری داشته اند.

 

امام جمعه موقت بانه تاکید کرد : مردم غیور شهرستان بانه تحت تاثیر جوسازی های استکبار و دشمان این مرز و بوم قرار نگرفته  و  همواره  تاکتیک های استکبار را برای تخریب نظام درک کرده و با بصیرت همه دسیسه ها را خنثی کردند.
 


وی ادامه داد : ملت بزرگ  ایران خود را از ظلم و ستم نظام منحوس طاغوت برون کشید و آمریکا و سردمدارانش بدانن که دیگر هیچ گاه مردم ایران زیر بار  زور و ظلم و استکبار نخواهند رفت .

 

سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن بانه  ابراز کرد : ملت  بصیر و هوشیار و دشمن شناس ایران به خوبی میدانند که سردمداران آمریکای جنایتکار دشمن مکتب و و دین و آیین ما هستند.

 

ماموستا کریمی افزود : مردم ما خوب میدانند که آمریکای جانی چه بلایی سر کشورهای همسایه خصوصا سوریه و عراق و یمن آورد و مردم با این دیدگاه همواره انسجام و وحدت کلمه خود را حفظ کردند و اجازه هیچ گونه مداخله گری دشمنان در امور کشور را نخواهند داد .

 

وی تشریح کرد : آمریکای جنایتکار با وضع کردن تحریم ها و ایجاد جنگ نرم قصد دارد مردم را از نظام دلسرد کند و با این نیرنگ بتواند مقاصد شوم خود را عملی کند ولی غافل ازاینکه امروز مردم همانند چهل سال پیش و چه بسا با شکوه تر به میدان آمدند و حمایت خود را از نظام وانقلاب نشان دادند و اتمام حجتی بود برای مستکبران که این مزدوران در ایران اسلامی جایی ندارند.

 

وی بیان کرد : حضور گسترده مردم ولایت مدار ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن مسئولیت مسئولان را چند برابر کرد و باید تلاش بیشتری کنندکه مشکلات اقتصادی مردم مرتفع گردد.

 

انتهای پیام/m.r

دوشنبه 22 بهمن 1397 | 10:54

کد خبر : 32246

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید