کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گزارش؛

روز پاسخ دادن به یاوه گویی دشمنان انقلاب / مردم مشکلات اقتصادی را به پای نظام نمی نویسند/ 22 بهمن نماد بارز استقلال و آزادی ملت ایران است

کردستان، 22 بهمن ، یاده گویی دشمنان

طبق فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی ایران بهترین و بزرگترین انقلاب از حیث محتوا بوده است.

به گزارش کُردتودی، طبق فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی ایران بهترین و بزرگترین انقلاب از حیث محتوا بوده است.


آری انقلابی که از حیث محتوا بزرگترین انقلاب جهان بود به کوری چشم دشمنان به چهلمین سالگی رسید.


در طول این چند سال به نحوه های مختلف از جنگ داخلی گرفته تا هشت سال دفاع مقدس ، از تحریم گرفته تا فتنه های داخلی و خارجی را تجربه کرد ، اما خم به ابرو نیاورد و هر سال مستحکم تر از سال قبل به رشد خود ادامه داد.


 

راهپیمایی 22بهمن اتحاد، اقتدار و سرفرازی نظام را به دنیا نشان می دهد


محمد امین راستی ماموستا اهل سنت سنندج در گفتگو با خبرنگار کردتودی حضور پر رنگ و مشارکت بالا در راهپیمایی 22 بهمن را ضروری عنوان کرد و گفت: مردم با شرکت در این راهپیمایی بار دیگر اتحاد، یکپارچگی و اقتدار، عزت و سرافرازی جمهوری اسلامی را به تمام جهانیان نشان خواهند داد.


با اشاره به اینکه روز 22 بهمن روز سرنگونی رژیم 2500 ساله شاهنشاهی و استقرار نظام جمهوری اسلامی است گفت: بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برای منافع دنیوی و شخصی قیام نکرد بلکه ایشان برای مبارزه با ظلم و ستم، محرومیت و برقراری عدالت در جامعه قیام کرد.


وی رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ایمان به خدا، رهبری و وحدت و یکپارچگی ملت ایران عنوان کرد و افزود: همدلی، انسجام و اتحاد مردم نقش تعیین کننده ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشته است.


وی انقلاب اسلامی ایران را با سایر انقلاب های رایج جهان متفاوت دانست و گفت: انقلاب اسلامی بر پایه اندیشه و جهان‌بینی اسلامی استوار است.
ماموستا راستی یادآور شد: امسال نیز همه مردم ایران  به کوری چشم دشمن جشن چهل سالگی انقلاب را باشکوه‌تر از گذشته برگزار خواهند کرد و امید است ملت و نظام روزبه‌روز مقتدرتر و دشمنان روزبه‌روز مایوس‌تر ‌شوند.

 


22 بهمن ماه روز پاسخ دادن به یاوه گویی دشمنان انقلاب است

 

لیلا ارشدی رئیس کارگروه زن و خانواده استان کردستان دهه فجر را فرصتی برای اصلاح و تکامل دانست و اظهارکرد: در شرایط کنونی که نگاه جهانی به همراهی مردم با انقلاب است، ضرورت حضور در راهپیمایی 22 بهمن بیش از پیش احساس می شود.


 
ارشدی یادآور شد: دوباره زمان حضور شد تا نوبت به تکلیف ما برسد، تکلیف «حضور»، تکلیفی که خوب بلد هستیم، یاد گرفته‌ایم که باشیم، پای همه‌چیزهایی که سخت به دست آورده‌ایم و برای نگه‌داشتنش هم سفت‌وسخت ایستاده‌ایم.


وی بر حفظ حرمت و قداست این انقلاب تاکید کرد و گفت: دهه فجر برای نسل جوان فرصتی برای آشنایی با حوادث انقلاب است.


رییس کار گروه زن و خانواده سپاه بیت المقدس گفت: روز 22 بهمن ماه و حضور میلیونی مردم در راهپیمایی جشن انقلاب اسلامی، پاسخ محکم به یاوه گویی دشمنان است.


 رئیس کارگروه بانوان استان کردستان ولایت‌فقیه را یکی از ارکان مهم انقلاب دانست و گفت: مردم کشور ما عاشق شهادت و جهاد هستند و همیشه و درهرحال از امر ولی‌فقیه تبعیت می‌کنند.

 


مردم مشکلات اقتصادی را به پای نظام نمی نویسند/ 22 بهمن نماد بارز استقلال و آزادی ملت ایران است


ماموستا عبدالسلام محمدی در گفتگو با خبرنگار کردتودی، ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه شرکت آحاد مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال لازم است اظهار داشت: برنامه اصلی دشمنان در چند سال اخیر برگزار نکردن جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در روز 22 بهمن بود.


وی افزود: فردا هر ایرانی که دغدغه پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی را در دل دارد با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان نظام و انقلاب می زند.


امام جمعه اهل سنت بیجار با تاکید بر اینکه مردم با بصیرت ایران اسلامی مشکلات اقتصادی را به پای نظام و رهبری نمی نویسند، گفت: مردم فهیم ایران فردا با حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن موجب یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام می شوند.


ماموستا محمدی تصریح کرد: دشمنان ما در ماه های اخیر با اجرای پروژه های متعدد از تابستان داغ گرفته تا تشدید تحریم و تهدیدها قصد نرسیدن ملت ایران به چهلمین سالگرد انقلاب خود را داشت ، اما بصیرت و هوشیاری مردم این توطئه ها را هم نقش بر آب کرد و مصداق بارز آن حضور پر شور مردم در راهپیمایی فراد است.


وی خاطر نشان کرد: مردم ما در طول 40 سال اخیر وفاداری خود به آرمان های نظام و ولایت فقیه و منویات رهبری نشان داده اند و همین حضور وظیفه مسئولان در رفع مشکلات مردم را بیشتر می کند.


به گفته ماموستا محمدی : 22 بهمن روز استقلال ، آزادی و رهایی ایران از سلطه دشمنان مستکبر است و حضور در این رویداد بزرگ سیاسی موجب انتقال یاس و ناامیدی به اردوگاه دشمن می شود.


 

مردم با بصیرت ایران اسلامی همانند گذشته حماسه دیگری خلق خواهند کرد

 

علی محمد مرادی در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: یکبار دیگر مردم انقلابی ایران اسلامی حماسه ای دوباره خلق می کنند و با حضوری باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پاسخی دندان شکن به دشمنان خواهند داد.

 

وی با بیان اینکه مردم همیشه حضور باشکوهی در راهپیمایی داشته اند افزود: مردم ما از انقلاب دفاع می کنند و انقلاب خود را دوست دارند و هیچکس نخواهد توانست در این وحدت و یکپارچگی خللی ایجاد کند.

 

به گفته وی به کوری چشم دشمن جشن چهل سالگی انقلاب باشکوه تر از همیشه برگزار خواهد شد .

 

 

مردم با حضور حماسی در راهپیمائی 22 بهمن ماه امسال نیز ناکامی دشمنان انقلاب را فریاد می زنند

 

 فرماندار قروه با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : اینک که در طلیعه دهه پنجم انقلاب هستیم، انشاالله سرزنده و بانشاط و پویاتر و با اقتدار راه خود را ادامه خواهیم داد و با حضور در راهپیمائی روز 22 بهمن امسال باشکوه تر از سال های گذشته تجدید پیمان می کنیم با آرمان های والای امام راحل (ره) و شهدای والا مقام نظام مقدس اسلامی و همچنین عهدی دوباره می بندیم در حمایت از رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظما الامام خامنه ای (مد ظله العالی) و به دشمن نشان می دهیم که ما پشتیبان نظام و انقلاب خواهیم ماند .

 

موحد امان اللهی افزود : راهپیمائی مردم انقلابی شهرستان قروه همزمان با سراسر کشور رأس ساعت 10 صبح از سه راهی آیت الله طالقانی آغاز و تا میدان اتحاد شهر قروه ادامه خواهد داشت .

 

فرماندار قروه همچنین عنوان کرد : سخنران مراسم با شکوه 22 بهمن ماه امسال در شهر قروه سردار سرتیپ دوم علی آزادی فرمانده محترم نیروی انتظامی استان کردستان می باشد .

 

امان اللهی اظهار داشت : در شهر های سریش آباد ، دلبران و دزج و همچنین روستاهای پر جمعیت نیز شاهد برگزاری راهپیمائی مردم انقلابی و ولایت مدار شهرستان قروه خواهیم بود .

 


حضور پرشور مردم در اهپیمایی 22 بهمن جواب دندان شکنبه استکبار جهانی است

 

 جمال ارشدی فرماندار دهگلان در گفتگو با خبرنگار کردتودی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر وچهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تاکید برحضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور پرشور و باشکوه مردم جواب دندان شکنی به استکبار جهانی خواهند بود.

 

ارشدی گفت: حضور حماسی و پرشور ملت ایران اسلامی به ویژه مردم متدین دهگلان در این راهپیمایی باعث تجدید بیعت با آرمان های امام راحل(ره)، انقلاب اسلامی، رهبری، خون پاک شهیدان، بالندگی نظام و خنثی شدن تمامی توطئه های دشمنان خواهد شد.

 

وی افزود: حضور با بصیرت و آگاهانه ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی برگ زرین دیگر بر تاریخ این مرز و بوم بوده و انقلاب اسلامی را محکم تر، زنده تر و قوی تر می کند

 

 ارشدی راهپیمایی 22 بهمن را نماد وحدت واتحاد ایران اسلامی دانست و گفت: مردم ایران اسلامی ،کردستان وشهرستان دهگلان فردا با حضور گسترده خود پیام اقتدار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور را به گوش جهانیان خواهند رساند

 

وی درادامه گفت: حضور جوانان در صحنه‌های سرنوشت‌ ساز کشور موجب یاس و ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب خواهد شد و به راهپیمایی شور و نشاط می‌بخشد.

 

فرماندار دهگلان رمز پیروزی انقلاب اسلامی را رهبری امام عظیم الشان وهدایت داهیانه مقام معظم رهبری در مسیر انقلاب عنوان کرد و گفت: وحدت کلمه در بین آحاد و اقشار و گروه‌های جامعه رمز پیروزی انقلاب با همه مشکلات و دشمنی‌های دشمنان بود

 

ارشدی از همه مردم شهرستان دهگلان برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دوشادوش سایر هموطنان دعوت کرد و افزود: اقشار مختلف مردم شهرستان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد.

 

 

۲۲ بهمن نماد حضور مردم بصیر و آگاه برای فرستادن پیام روشن استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی به گوش استکبار است

 

نماینده سقز وبانه در مجلس شورای اسلامی گفت : امسال با استعانت از خداوند منان پیروزی چهل ساله انقلاب اسلامی را جشن میگیریم  و به شکرانه این نعمت همه با هم فرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان ثابت میکنیم که مردم همانند گذشته پای نظام و انقلابشان هستند و تا استکبار جهانی بداند که مردم ومسئولین تا آخرین قطره خون پاسدار آرمانهای امام راحل و شهیدان والامقام خواهند بود

 

محسن بیگلری با ‍ دعوت از مردم فهیم استان کردستان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود : انقلاب اسلامی ایران سرآغاز حرکت جهانی استکبار ستیزی بود انقلابی که درسهای آزادی و آزادگی را برای جهانیان تفسیر می کند.

 

نماینده سقز وبانه تصریح کرد : انقلابی که ضمن مبارزه با استعمار و طاغوت امروزه بعد از چهل سال مبارزه با تحریمها با قامتی از جنس اتکا و خودباوری ایستاده است.

 

وی خاطرنشان کرد : ۲۲ بهمن تبلور آرمانهای انقلاب و نماد اتحاد و حضور آگاهانه مردم پیام بسیار روشن ، استقلال آزادی و جمهوری اسلامی را به همراه دارد.
 بیگلری اذعان کرد : اینجانب ضمن تبریک ایام الله دهه ی مبارک فجر و ۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی به مردم ایران خصوصا مردم عزیز استان کردستان از عموم مردم دعوت می شود در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پر رنگ خود یکبار دیگر به  آمریکا و سایر قدرتهای استعماری درسی به عظمت انقلاب دهند.


در پایان نماینده سقز وبانه تاکید کرد : حضور میلیونی و لبیک به رهبر فرزانه انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر اراده و عزمی انقلابی برای پیشرفت و آبادانی و عبور از مشکلات موجود می باشد.

 

انتهای پیام /

 

 

 

یکشنبه 21 بهمن 1397 | 09:39

کد خبر : 32245

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید