کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اگر مسئولی بد است بد بودن آن مسول را نباید به پای نظام نوشت/ حضور گسترده مرزنشینان متعهد و انقلابی بانه ای در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن

شهرستان بانه ، جشن انقلاب ، سپاه بانه ، امام جمعه ، حجت الاسلام فلسفی ، فرمانده سپاه ، سرهنگ معروفی ، مسجد جامع ، دهه فجر

حجت الاسلام والمسلمین سید علی محمد فلسفی ابراز کرد : انقلاب اسلامی دست آوردها و خدمات بسیار زیادی را به ارمغان آورد و در این میان اگر مسئولی بد است بد بودن آن مسول را نباید به پای نظام و انقلاب نوشت .

به گزارش کُردتودی،  امروز 17 بهمن ماه به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در ششمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر جشن انقلاب به همت سپاه بانه وبا حضور فرماندار ، فرماندهی سپاه بانه ، امام جمعه شهرستان و روحانیان، مسولان ادارات ، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،  بسیجیان و طبقات مختلف مردم متعهد و انقلابی بانه برگزار شد .

 

 

در ابتدای این مراسم فرماندهی سپاه بانه ضمن تبریک دهه مبارک فجر اذعان کرد : دهه فجر انقلاب اسلامی قطعه‌ای از تاریخ نورانی ملتی متمدن است که با تکیه بر تعالیم مکتب اسلام، اهل‌بیت و قرآن کریم وعده الهی مبنی بر پیروزی مستکبران بر طاغوت زمان را محقق ساخت و با دین‌مداری، مقاومت و استکبارستیزی الگویی برای همه آزادی‌خواهان و مستضعفان عالم شده است.

 

سرهنگ یوسف معروفی خاطرنشان کرد : مردم وجوانان ما به دنبال استقلال و آزادی بودند وبرای همین‌ها هم قیام کردند؛ دشمنان در زمتن رژیم ستمشاهی عزت و جایگاه کشور ما را بسیار پایین آوردند به طوری که در کشور وسرزمین خودمان حق تقدم نداشتیم ونمی‌توانستیم سرنوشت خود را تعیین کنیم به این ترتیب مردم دنبال استقلال و عزت بودند وبراساس آموزه‌های دینی سرنوشت خودشان را رقم زدند.

 

 

وی با اشاره به دشمنی های استکبار با ملت ایران بیان کرد : هرچند دشمنان نظام و انقلاب همیشه در محاسبات خود دچار اشتباه هستند ولی با این وجود نظام سلطه جهانی در عرصه های مختلف از جمله فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ضربات و شکستهای سنگینی را از انقلاب اسلامی خورده اند که قابل شمارش نیست.

 

 

فرمانده سپاه بانه در پایان تاکید کرد : مردم شهرستان بانه با حضور باشکوه و پرشور خود  در راهپیمایی وحدت‌ بخش روز 22 بهمن بار دیگر باعث یاس و ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی خواهند شد.

 

 

در ادامه این مراسم امام جمعه شهر بانه  اکنون در آستانه شروع چهلمین سال انقلاب اسلامی قرار داریم و در این روز توان و تلاش ملتی خستگی ناپذیر، طومار حکومت ظالمانه ستم شاهی رادرهم پیچید و بنای عدالت و استقرار نظامی بر اساس معیارهای اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله را فراهم آورد.در حالی آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می داریم که کاروان انقلاب از سنگلاخ های عظیمی در مسیر حرکت خود عبور کرده است، و با اقتدار تمام بر مواضع اصلی و مکتبی خود، تأکید ورزیده است. بی تردید در ادامه نیز با الهام از ارواح مقدس شهدا و ایثارگران و با عنایات خداوند و تحت زعامت رهبر گرانقدرمان، موانع را رفع و نور امید را در دل محرومان جهان روشن خواهیم کرد.

 

ماموستا عبدالله حیدری افزود : خدا را شاکریم علیرغم تمام توطئه ها و دشمنی ها جشن 40سالگی انقلاب را با شکوهتر از گذشته با حضور پرشور مردم برگزار میکنیم و در سایه تدابیر رهبر انقلاب اسلامی تمام توطئههای دشمنان همچون گذشته خنثی میشود.

 

وی تشریح کرد : انقلاب اسلامی ملت ایران در بهمن ۵۷ نظام دو قطبی حاکم بر جهان را به چالش کشید و همین عامل باعث شد سردمداران غرب و شرق به مخالفت با این نهضت برخیزند.

 

امام جمعه بانه اضافه کرد : دشمنان اسلام و انقلاب به خیال واهی اجازه نمی‌دهند ما جشن ۴۰ سالگی انقلاب خود را برگزار کنیم و این بهترین فرصت است تا به آنان بفهمانیم چیزی جز محالات و خیال‌های باطل نداشته و ندارند.

 

در پایان ماموستا حیدری ضمن تقدیر و تشکر از حضور فعال مردم بانه در مراسمات و جشن های انقلاب اذعان کرد : مردم ولایت مدار بانه همچون سالهای گذشته با حضور پررنگ خود در یوم الله 22 بهمن جواب محکم و قاطعی به یاوه گویی های استکبار و ایادیشان خواهند داد .

 

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید علی محمد فلسفی با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد : خداوند بلند مرتبه را سپاس که به برکت نفس قدسی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و ایثار و فداکاری شهیدان والامقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز جاری نمود و واژه‌های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.

 

وی ادامه داد : این رویداد شگفت انگیز چون انفجاری عظیم، گیتی را به تزلزل درآورد و ساکنان آن را در بهت و تحیّر فرو برد و تمامی تحلیل ها و برنامه ریزی های سیاست مداران و سازمان های جاسوسی و اطلاعاتی دنیای استکبار را دگرگون ساخت و راه تازه ای پیش روی حقیقت طلبان گشود. آنان که در گرداب ضلالت و مرداب مادی گرایی و رفاه طلبی فرو رفته بودند، با حساب و کتاب های دنیایی و اندیشه های علیل سیاسی خود نتوانستند از این رویداد معجزه آسا درک درستی یابند و به صراحت از درماندگی خود پرده برداشتند.

 

حجت الاسلام فلسفی با یادآوری این نکته که بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) با تکیه بر اراده و همراهی عامه مردم توانستند انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی برسانند و همچنین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تمامی دستاوردهای بزرگ از جمله پیروزی در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و غلبه بر تحریم های ظالمانه و ...با تکیه بر توان، مشارکت و همدلی مردم عزیز ایران حاصل شده است، ما کماکان در آستانه چهلمین سال پیروز انقلاب اسلامی باور داریم که پیروزی انقلاب اسلامی به حق انفجار نور بود .

 

 

این روحانی ادامه داد  : یکی از بزرگترین ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ما، خودباوری در تمام زمینه‌ها و بازگرداندن کرامت انسانی به جامعه بود، به گونه‌ای که همه توانستند گوهر والای وجود خویش را بازیابند و به ارزش خودباوري، اعتقاد، اعتماد به نفس و خودشناسی پی ببرند و به دور از هرگونه وابستگی، در فضای پر طراوت آزادی، تکریم انسانی را تجربه کنند.

 

 

وی ابراز کرد  : لازم است که تاریخ انقلاب را همواره بازگو کنیم  تا آیندگان متوجه شوند که این انقلاب و میوه پر طراوت آن، یعنی نظام اسلامی آسان به دست نیامده و در پای واژه واژه این کتاب مقدس، خون پاک ترین و رشیدترین فرزندان این ملت ریخته شده استتاریخ انقلاب را باید برای نسل جوان انقلاب خواند تا بدانند که نیاکانشان برای پیروزی و تداوم آن چه خون دل ها خورده اند، و چه شکنجه ها و مرارت ها و تبعیدها به جان خریده اند. باید به نسل جوان و نسل انقلاب یادآوری کرد تا میراث گرانسنگ انقلاب را ارزان از دست ندهند و آن را بیهوده در پای دنیاخواهی و شهوت طلبی قربانی نکنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید علی محمد فلسفی  گفت: اگر مسئولی بد است بد بودن آن مسول را نباید به پای نظام نوشت چون نظام ما نظام خوبی است و به بی مسئولیتی فردی نشانه ضعف در انقلاب اسلامی  نیست و لازم است که مسئولان همواره همراه و در خدمت مردم باشند چون ما هرچه داریم از این مردم بصیر است .

 

در پایان وی خاطرنشان کرد : در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیز شاهد حضور یکپارچه ملت شهید پرور ایران در جشن های انقلاب و راهپیمایی بزرگ بیست و دوم بهمن ماه خواهیم بود.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/m.r

 

 

 

چهارشنبه 17 بهمن 1397 | 14:48

کد خبر : 32216

منتشر کننده : ن آ/ar

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید