کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

شهرداری سنندج در عوارض خود 10 درصد تخفیف می دهد

کردستان، شهرداری سنندج، تخفیف ، عوارض

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: شهروندانی که تاپایان سال نسبت به پرداخت عوارض سالیانه خود اقدام کنند مشمول 10 درصد جایزه خوش حسابی می شوند.

به گزارش کُردتودی، کمال کاظمی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پرداخت بموقع عوارض سالیانه از سوی شهروندان می تواند شهرداری را در اجرای بهتر طرح های عمرانی و خدماتی یاری دهد.


وی افزود: برای مودیانی که به موقع نسبت به عوارض ساختمانی خود اقدام کنند جوایز خوش حسابی در نظر گرفته شده که سال گذشته علاوه بر آن به قید قرعه جوایزنفیسی نیز این افراد اهدا می شود.


معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سنندج گفت: براین اساس امسال نیز شهروندانی که تاپایان سال نسبت به پرداخت عوارض سالیانه خود اقدام کنند مشمول 10 درصد جایزه خوش حسابی می شوند.


وی افزود: شهروندانی که تا پایان سال جاری نسبت به پرداخت به موقع عوارض ساختمانی اقدام نکنند در سال آینده مشمول پرداخت 9 درصد جریمه دیرکرد می شوند.


کاظمی اظهار داشت: افرادی که تا پایان امسال برای دریافت و صدور پروانه ساختمانی اقدام کنند، مشمول اعمال تخفیف 15 درصدی موضوع بند یک از ماده 23 لایحه سالجاری در پرونده خود می شوند.


وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در ماه های پایانی سال حجم کار کارشناسان در شهرداری مناطق بیشتر است برای بهره مندی از این تخفیف شهروندانی که تمایل به دریافت پروانه ساختمانی دارند در اسرع وقت به شهرداری محل مراجعه کنند.
 

انتهای پیام /m.r

شنبه 6 بهمن 1397 | 09:38

کد خبر : 32087

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید