کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کوتوله‎های سیاسی و وحشت از روزهای پیش رو / حکایت گل‎های آفتابگردانی که شب هنگام سر خم می‎کنند

کوتوله های سیاسی، جریان های سیاسی،قروه،گل آفتابگردان،دولت،روحانی

کم نیستند کسانی که هم اکنون به دنبال تغییر رویه در رفتار سیاسی خود می باشند تا بلکه بتوانند در دولت بعدی هم جایی برای خود دست و پا کنند.

به گزارش کُردتودی، اخیرا دیده شده برخی افراد در جلسات خصوصی خود به دنبال تغییر رویه در منازعات سیاسی و اقتصادی هستند و می خواهند چنین وانمود کنند که دولت نقشی در وضعیت اقتصادی کنونی ندارد و شرایط نامناسب اقتصادی که مردم با آن روبرو هستند توسط دیگر نهادها و ارگان ها رقم خورده است حال آنکه اصلی ترین و مهمترین سوالات در این خصوص متوجه دولتمردانی است که با امید بستن به برجام و امثال ان به دنبال رفع نیازهای مردم بودند و الگوهای درونی را فراموش کردند.

 

متاسفانه اخیرا شنیده شده است تعدای از کوتوله های سیاسی در شهرستان قروه در جمع خودمانی خود به دنبال آن هستند تا با دور نمودن خود از دولت چهره یک منتقد به خود بگیرند تا شاید بتوانند نظر عمومی مردم را نسبت به خود تغییر داده و در دولت بعدی هم برای خود نان و آبی بخرند حال انکه چهره واقعی انان که در روزهای تلخ مردم به گونه ای دیگر رفتار می کردند فراموش نخواهد شد .

 

باید گفت حکایت چنین افرادی حکایت گل های آفتابگردانی است که وقتی خورشید از شرق به غرب می تابد آنها هم جهت حرکت خود را تغییر می دهند و با فرارسیدن شب سر خم کرده و روی درخشیدن و تابیدن ندارند.

 

این افراد که روزی خود را داعیه دار حل مشکلات مردم می دانستند فراموش کرده اند که مردم این شهر و دیار را پلکان ترقی و پیشرفت خود قرار دادند و حالا برای حفظ مناصب و صندلی های خود چنگ و دندان به روی دیگران می کشند که بله، ما هم منتقد دولت هستیم اما زهی خیال باطل ...

 

چه کسی است که شما را نشناخته باشد و نداند که از کجا به کجا رسیده اید و چگونه توانسته اید قدرت و نفوذتان را حفظ کنید.

 

در آن روزهایی که پوسترهای بنفش در دست می گرفتید و دسته کلیدها را در داخل شهر می چرخاندید فکر نمی کردید روزی بیاید که برای شما و امثال شما از شب تیره، تار تر شود تا جایی که هویت سیاسی خود را نیز انکار کنید و چنین وانمود کنید که دولت از شما نیست!

 

بدون شک مردم فراموش نمی کنند انهایی را که روزی برای کسب آرای رییس جمهور جلسات پی در پی می گذاشتند و هر شخصیت طرد شده ای را برای سخنرانی به شهرستان قروه می کشاندند تا بلکه بتوانند با شعارهای فریبنده یک رای بیشتر در صندوق بیاندازند.

 

باید گفت امروز دیگر روز تغییر چهره نمی باشد و این فیلم سال هاست که از نوبت اکران سینماها عبور کرده، در این میان دیگر جریان های سیاسی نیز باید هوشیار باشند که در آستانه انتخابات مجلس اجازه حضور هر شخصی در میان خود را ندهند، که چنین افرادی با نیرنگ و خوش زبانی به جمع دیگران می پیوندند و شرایط را به گونه ای رقم می زنند که انگار از روز اول در همان خانه نشسته اند.

 

انتهای پیام/a.s

یکشنبه 30 دی 1397 | 08:27

کد خبر : 32035

منتشر کننده : م ح/sab

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید