کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یادداشت/ دلیر بهمنی

در جایی که آب بالا برود قورباغه هم ابوعطا می‌خواند!

رمضان یوسفی، اصلاح طلبان کردستان، روحانی، ستاد روحانی، قورباغه، ابوعطا، انتخابات، آفتاب پرست

کا رمضان رئیس شورای اصلاح طلبان کردستان در توئیتی گفته است که اصلاح طلبان با روحانی وارد مذاکره شوند و در صورت عدم حل مساله، بین قدرت و مردم یکی را انتخاب کنند که باید به وی گفت، در جایی که آب بالا برود قورباغه هم ابوعطا می خواند!!

به گزارش کُردتودی، قلم بسیار ارزشمند و مقدس است به طوری که در قرآن کریم به آن سوگند یاد شده است. "قسم به قلم و آنچه با آن می نویسند" (سوره قلم آیه 1) به همین علت وقتی قلم به دست می شویم باید مورد و یا جریانی که می خواهیم در مورد آن بنویسیم ارزش نوشتن را داشته باشد. کارنامه پنج ساله اصلاح طلبان به حدی سیاه است که قلم به دست گرفتن برای نقد این جریان شوم کاریست عبث و اشتباه چون این جماعت حتی ارزش انتقاد را هم از دست داده اند. اما با این اوصاف وقتی توئیت جدید "کا رمضان" را دیدم طاقت نیاوردم که جواب ایشان را ندهم.

 

کا رمضان در این توئیت گفته است که اصلاح طلبان با روحانی وارد مذاکره شوند و در صورت عدم حل مساله، بین قدرت و مردم یکی را انتخاب کنند. در جایی که آب بالا برود قورباغه هم ابوعطا می خواند!! البته در مثل مناقشه نیست و امیدوارم کا رمضان دلگیر نشوند چون در استان بی صاحب و بی دروپیکر کردستان که نمود بارز آنارشیسم و هرج و مرج است، باید هم فردی مثل کا رمضان با لیسانس عربی و بدون هیچگونه سابقه کار سیاسی، نظریه و راه کار سیاسی دهد و تئوریسین اصلاحات شود.

 

مورد بعدی که در این توئیت جالب بود کلمه "مردم" بود. ببخشید کا رمضان آن زمان که بعد از انتخابات های 92 و 96 همراه کاجلال و کا حسین و کا بارم و کا عباس در شهرک سعدی جلسات شبانه برگزار می کردید و کردستان را مانند گوشت قربانی بین خود تقسیم می کردید، چرا حرفی از مردم نبود؟؟ چرا آن زمان که منابع و منافع مردم کردستان را مانند غنیمت جنگی بین اعضای ستاد روحانی تقسیم می کردید هیچ حرفی از مردم نبود؟؟ چرا آن زمان که سرمست از کسب قدرت در جلسات شبانه تقسیم پست می کردید و احمد را به کامیاران و محمود را به سقز و تقی را به مریوان و نقی را به بانه می فرستادید مردم هیچ نقشی نداشتند اما اکنون که به آخر خط نزدیک شده اید "مردم" نمود پیدا کرده اند.

 

کا رمضان، در توئیت خود از اصلاحات و اصلاح طلبی نام برده بودی، جهت اطلاع جنابعالی باید عرض کنم که اصلاحات و اصلاح طلبی خیلی وقت است که مرده است، غسل هم داده شده است و کفن هم شده است و هرچه زودتر باید دفن شود چون بوی تعفن آن کل کشور را گرفته است.

 

کا رمضان اگر خاطر مبارک باشد در دور دوم انتخابات مجلس دهم پنج نفر از سران اصلاحات کردستان به همراه پادوهای آن نتوانستند یک نفر را به مجلس بفرستند پس کم بگویید اصلاحات و اصلاح طلبان چون این جریان شوم هیچ جایگاه و ارزشی در میان عامه مردم ندارد.

 

کا رمضان!!  همانگونه که سال 76 و وقتی که عبداله سوم اسفند زاده!! قدرت را در کردستان به دست گرفت ریشه تمام مدیران باتجربه، توانمند و کاردان را فقط به جرم اینکه با او همفکر نبودند را از بیخ زد، همانگونه که زاهدی ریشه تمام مدیران قبلی را از بیخ زد و یک عده تازه به دوران رسیده و بر ستادی و ناکارآمد میدان دار شدند، مطمئن باشید در سال 1400 همین بلا هم بر سر اصلاح طلبان خواهد آمد و بعد از انتخابات 1400 باید ریشه این جریان منحوس قطع و سوزانده شود و باید به طور کامل مناسب قدرت و ثروت کردستان از این جریان شوم پاکسازی شود.

 

کوتاه سخن اینکه، کا رمضان قبای سیاست و قدرت برازنده تو و اربابانت نبود پس بیخودی برای ماندن در قدرت دست و پا نزنید و کم کم خودتان را برای تحویل قدرت غصب شده آماده کنید .

 

فقط یک مورد، خواهشمند در سال 1400 برای چند صباحی بیشتر ماندن در پستک هایتان مثل آفتاب پرست رنگ عوض نکنید و بر سر عقیده و مرامی که دارید بمانید.

 

انتهای پیام/sh.s

شنبه 22 دی 1397 | 07:15

کد خبر : 31959

منتشر کننده : sh.s

lsu,n پاسخ شنبه 22 دی 1397 | 07:35

2
2

سلام کادلیر.معلومه خود و هم کیشانتون یه جایی مشکل دارین .خدا بدادتون برسه .اولا جناب آقای یوسفی فوق لیسانس دارند و بدون رانت هم گرفتن.مطمئن باش تا کوتوله های سیاسی ای مثل شما باشند جریان اصولگرایی هخمچنان در پستوی خانه نهان خواهد بود.چه شده است شمارا که اینچنین کرکری می خوانید ؟ تادیروز که روتون نمیشد بگید ما اصولگراییم .تمام دنیا مرسومه هر جریانی که قدرت رو بدست بگیره از نیروی های خودش استفاده میکنه .مگر شما نکردید؟ ببخش .مجبورشدم با ادبیات خودت باهات صحبت کنم.

شهروند پاسخ شنبه 22 دی 1397 | 09:10

0
4

شما چرا ناراحتی حقیقت رو گفتن همه برستادی ها به پست های کلیدی رسیدن معلم زیست معاون اقتصادی متصدی آزمایشگاه فرماندار معلم نهضت مدیر کل امور شهری دره وزمی بدون یک ساعت کارمندی مدیر کل معلم ورشکسته بخشدار فرماندار بازداشتی کجا کم‌گفته گندی که این منفعت طلبان به استان‌کردستان‌کشیدن تا حالا در هیچ دولتی اتفاق نیافتاده دو روز دیگه این‌جماعت رنگ عوض میکنن و سر از ستاد اصولگرایان در میارن مردم یادشون نرفته جناب بیخود جانبداری نکن

واویلا پاسخ شنبه 22 دی 1397 | 13:17

0
4

حقیقت هیچگوقت درپناهگاه نمی ماندهمیشه سربلندوسرافراز است این کاکه دلیرحقیقت راگفته دیگرنمی خواهد آن رامخدوش کند بلی یکسری یک شبه بثروتمندشدند یک سری یک ساعته مسئولیت بزرگ رادرآغوش گفتند ویک سری نیز درثانیه ریاست ادارات رابه بغل خودچسپاندن بلی حتی درچندروزاخیردرشهرستان دیواندره فردی که پاسال ازدانشگاه فرهنگیان بعنوان معلم فارغ التحصیل شدند وبه اداره آ وپ دیواندره معرفی وایشان رابعنوان معلم تدریس به یکی ازروستاهای سه کیلومتری دیواندره مشغول شدند که حتی توان تدریس رانداشت ناچاراً بنابخاطراینکه نامبرده جزء اصلاح طلبان بود درآموزش وپرورش قسمت داری مشغول نمودند اکنون ایشان که یک ساعت مسئولیت رابلدنیست ومدرک تحصیلی هم به رشته پیشنهادی ایشان بعنوان مسئول گردشگری مطابقت ندارد ولی بخاطراینکه نامبرده اطلاح طلب است اکنون میخواهندایشان رابعنوان ریاست محترم اداره گردشگری دیواندره منصوب نمایند واقعاً این ظلمی است درحق مردم وسایرافرادی که کارمند ودارای چندین سال خدمت است میباشد

سینا پاسخ شنبه 22 دی 1397 | 13:31

0
2

کاک دلیر خانه ازپای بست ویران است
وقتی فردی بی تجربه مانند ...را بواسطه رانت نعمتی فرماندار دوره احمدی نژاد واصولگرای پرو پاقرس سابق واصلاح طلب دوآتشه فعلی وسخنگوی مجلس استاندار استانی حساس مانند کردستان میشود وقتی کا رمضان وکاحسین وجناب دره وزمی ونصرالهی زاده برای اوتصمیم میگیرند وایشان فقط اطاعت امر میکند ووقتی همشهری بازی برای استاندار درواگذاری پستهای مدیریتی ازاولویت اول میباشد افرادی مانند کارمضان حق دارند ادعای اصلاح طلبی ودم ازمردم بزنند شما به حضور استاندار درطول هفته دراستان وجلسات توجه نماید ببینید ایشان درطول هفته چند روز دراستان هستند بقول کا حسین معاون ایشان استاندار راکاری نداشته باشید بگذار سرگرم تجارت خود درتهران بهمراه جناب مندمی باشند ماخودمان استان رامیچرخانیم چراگله مندهستید اگر گاه وبیگاهی جنا ب کا رمضان هم نطقی نکند استان راکه آب بیشتر میبرد پس باور کنید خانه از پای ویران است

داعوای ریاست نکنید پاسخ شنبه 22 دی 1397 | 17:25

1
0

در کردستان اصلاح زلبی و اصولگرایی مفهومی ندارد ولی اینکه اقای دلیر بهمنی گفته مرده است و غسل و کفن هم شده است . همین الفباء را این کارشناس نمی داند که اکنون اصلاح طلبان در قدرت هستند و کاک دلیر را راه نمی دهند و ناراحت است . از طرفی توئتر فیلتر است ولی دعوای توئیتری وارد سایتها می شود عجب اوضاعی است

بەناز پاسخ شنبه 22 دی 1397 | 22:31

0
5

کاک دلێری بەڕیز همانطور کە سایرین گفتند خانە از پای بست ویران است ...

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید