کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

افشاگری تکان دهنده یکی از اعضای کومله: عبدالله مهتدی دستور ترور رحمان حسین زاده را به من داد!

رحمان حسین زاده، ترور، عبدالله مهتدی، شورش بایاب، کمونیست کارگری، کومله

رحمان حسین زاده یکی از فعالان سابق کومله است، او پس از جدایی از گروهک کومله به حزب کمونیست کارگری به رهبری منصور حکمت ملحق شد و به یکی از منتقدان جدی سیاستهای کومله بخصوص شاخه عبدالله مهتدی تبدیل شد.

به گزارش کُردتودی، به نقل از آکام نیوز، رحمان حسین زاده مدتی بعد بهمراه جمعی از یارانش از گروهک کمونیست کارگری نیز انشعاب کرد و به شاخه منشعبین( حزب کمونیست کارگری- حکمتیست) پیروان خط مشی منصور حکمت ملحق شد.

 

او در کنگره حکمتیست بعنوان عضو کمیته مرکزی این جریان کمونیستی، منصوب شد.

 

حسین زاده در سایتهای مختلف این گروهک بخصوص آزادی بیان و کمونیست کارگری و حکمتیست، مطالب انتقاد بسیار تندی از عبدالله مهتدی منتشر کرد و به یکی از افشاگران سیاستهای مهتدی سرکرده گروهک کومله مبدل گردید.

 

رحمان حسین زاده در مجامع عمومی و محافل حزبی و رسانه های اپوزیسیون کردی، مرتبا از عبدالله مهتدی و فعالیتهای او انتقاد کرده و به یکی از برجسته ترین مخالفان علنی سیاستهای مهتدی تبدیل شد.

 

از آنجائیکه یکی از سیاستهای گروهک کومله این است که هر کس مخالف سیاستهای سرکرده گروه باشد، یا ترور شخصیتی می شود یا طرد می گردد، رحمان حسین زاده هم به همین سرنوشت و حتی بدتر از آن دچار می شود و آن هم دستور ترور و حذف فیزیکی رحمان حسین زاده از سوی عبدالله مهتدی!

 

البته گویا قرار بر آن بوده بعد از موفقیت این ترور، آن را مطابق معمول به گردن جمهوری اسلامی ایران بیاندازند.

 

اما ماجرای این افشاگری از آنجا آغاز می شود که؛

 

در مورخه 16 آذرماه سالجاری، یکی از اعضای قدیمی کومله بنام شورش بایاب در فیسبوک میهمان زنده یک برنامه تلویزیونی می شود.

 

شورش بایاب، در فیسبوک و در برنامه تلویزیونی که مجری آن نیز بلوری بود، به صراحت اعتراف می کند که عبدالله مهتدی در سال 2004 میلادی، از طریق وی( شورش بایاب)، قصد داشته تا یکی از عناصر باسابقه و قدیمی کمونیست کارگری بنام رحمان حسین زاده را که منتقد اصلی عبدالله مهتدی است را در سلیمانیه عراق، ترور کند!

 

بایاب در این افشاگری تکاندهنده عنوان می کند که محمدرضا کعبی و بهرام رضایی فرمانده نظامی کومله، در این را مشوق اصلی او بوده اند!

 

اما علت و انگیزه این ترور نیز مشخص بود؛ رحمان حسین زاده همانطوریکه در ابتدای این گزارش عنوان شد به یکی از منتقدان اصلی سیاستهای عبدالله مهتدی تبدیل شده بود و در هر خبر، مقاله، گزارش و یا بیانیه تند و انتقادی بر علیه کومله و شخص عبدالله مهتدی، نام او به چشم می خورد.

 

او مطالب تندی را بر علیه عبدالله مهتدی در فضای مجازی و رسانه ها منتشر می کند و با این کار مورد غضب سرکرده کومله قرار می گیرد و عبدالله مهتدی تصمیم به ترور او می گیرد و در این راه از محمدرضا کعبی و بهرام رضایی مشورت می خواهد که این دو نیز شورش بایاب را برای اینکار مناسب دیده و او را برای ترور انتخاب می کنند.

 

این افشاگری تکاندهنده در برنامه زنده تلویزیونی فیسبوک، ماهیت واقعیت سردمداران قدرت طلب گروهک کومله را آشکار ساخت.

 

گروهی که خود را مدافع آزادی بیان و حقوق بشر می دانند اینگونه از خجالت منتقدان خود در می آیند.

 

حال اگر کردستان ایران در اختیار این گروهها می بود، سرنوشت تک تک مخالفان و منتقدان آنها مشخص بود؛

 

تیرباران یا ترور در مقابل درب منازل شان و جلوی چشم خانواده هایشان!

 

کما اینکه شاهد هستیم گروههای مخفی کومله هم اکنون در داخل شهرهای کردستان، بسیاری از منتقدان خود را به شکل وحشیانه ای و در مقابل چشمان خانواده هایشان به رگبار بسته و به قتل رسانده اند.

 

چهره واقعی عبدالله مهتدی با این افشاگری از زبان عضو کومله، برای پیشمرگان این گروه نیز نمایان شده است و همه کادرهای کومله باید بدانند یا باید با عبدالله مهتدی باشی یا سرنوشتت مرگ خواهد بود.

 

انتهای پیام/h.e

چهارشنبه 19 دی 1397 | 09:15

کد خبر : 31939

منتشر کننده : sh.s

خادم قران کریم پاسخ چهارشنبه 19 دی 1397 | 20:35

0
1

مرام کونیستی کثیف توانست 70 سال در شوری سابق و اقمارش حکومت کند نسل جوان انروزهای حکومت شوری سابق و دیکتاتورهای اقمارش را بخاطر ندارد .افرادی که سنشان اقتضاکند بخاطر دارند و با خواندن در کتابها نیز نمی توان به واقعیتهای مرام کثیف کمونیستی کما هو حقه پی برد . اینجانب فروپاشی یک شبه شوروی کمونیستی سابق و بلوک شرق را بیاد دارم در ان موقع نیز از تلویزیون دیدم و قبل از انرا نیز در رسانه ها خوانده بودم. تفکر اساسی کمونیسم ضد خدا بودن است دین افیون توده هاست مرام کمونیسم کثیف بود وقتی اصل توحید را مخالف بودن مرام یک حکومت و حزب و گروهک باشد و اصل ان کفر مطلق باشد در فرع صحبت کردن زیاد موضوعیتی ندارد در مرام کمونیستی بی ناموسی محض وجود دارد چون بالاخره ناموس ناشی از دین است در مرام کمونیستی هدف وسیله را توجیه می کند به عبارتی برای رسیدن به هدف هر کاری باید انجام داد در حالیکه در اسلام مسلمان نمی تواند حتی برای مصالح فرزندش نیز دروغ بگوید تا چه رسد ادم بکشد .
https://www.aparat.com/v/52wXv/
لینک فوق اخر و عاقبت فروپاشی و اعدام نیکلای چائوشسکو و همسرش است که در اغاز فروپاشی کمونیسم کثیف و مرکزش مسکو صورت گرفت . ان فیلم را همان موقع سیما دیدم و حالم بهم خورد لذا از بییندگان گرامی تقاضا دارم اگر مشکل قلبی و عصبی دارند فیلم را نبینند که اکنون نیز در سایت اپارات در لینک فوق موجود است
اخرین رئیس کمونیستها گورباچف بود که با تحولاتی یک شبه شوری و بلوک شرق و از هم پاشید و دیوار برلین فرو ریخت .و به 70 سال تفکر پوچ و ضد خدایی پایان داد . اکنون اگر کسی ادعای کونیست بودن بکند هر کسی مختصر عقلی داشته باشد به او می خندد چون مرکزش مسکو یک شبه فرو ریخت و چائوشسکوی کمونیست انچنان که در فیلم می بینید بعد از 25 سال انچنان اعدام شد حالا این صغیر و صغور جوجه کمونیست مضحک و مسخره هستند ولی چه می توان کرد . این وظیفه روحانیون و ماموستاها هست که به بیان دیدگاههای مرام کمونیستی کومله بپردازند و بی ناموسی و کفر و ضد خدایی انرا برای مردم و جوانان شرح دهند من که ماموستا نیستم و تریبون ندارم این ملعونها فقط ادم کشته اند و ترویج کونیستی کرده اند . بالاخره در یک شرایطی ممکن هست برای مملکت بحرانی پیش بیاید که گذراست و در قدیم هم پیش امده است و برای کردستان در مهاباد با حمایت شوروی کمونیستی جمهوری اعلام کرده اند که حدود 25 سال پیش در روزنامه اطلاعات که ستونی از 40 سال پیش در همین روز داشت خواندم که نوشته بود ردیس جمهوری قلابی کردستان اعدام شد منظور قاضی محمد رئیس جمهوری قلابی کردستان با حمایت شوروی بود کومله چقدر ادم کشته است یک امار منتشر شود خیلی خوب است اکنون نیز مرامش همین است کسی که خدا را که اصل توحید است قبول نداشته باشد چه شیعه چه سنی و چه هر انسان و ادم بودن دیگر کدام موضوعیت را دارد هر کاری از دست ملعونشان بر بیاید می کنند امیدوارم دستگاههای امنیتی و قضایی کردستان به موضوع بسیار حساس باشند که قطعا هستند تا جان افرادی مثل اینجانب و امثال اینجانب در خطر نباشد . این ملعونها خیلی ادم کشته اند . خداوند مسلمین را از شر این ملعونهای کافر محفوظ فرماید امین

کریم پاسخ شنبه 29 دی 1397 | 09:54

0
0

راه و مرامی که با شلیک گلوله و ریختن خون شروع شود، پایانی بهتر از این ندارد.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید