کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یادداشت/ محمد قادرمرزی

کاسبکاران سیاسی، تنها به دنبال منفعت طلبی و حفظ موقعیت و جایگاه مدیریتی!

اصلاح طلب، اصولگرا، نان به نرخ روز، سیاست، کردستان، کردتودی

اصولگرایان و اصلاح طلبانی که تنها برای حفظ موقعیت و جایگاه خویش یک شبه رنگ و لعاب سیاسی خود را به راحتی تغییر می دهند؛ در حقیقت این افراد خطرناکترین غده بدخیم سیاسی در کالبد مدیریتها هستند که باید آنان را برای همیشه از ریشه کند!

به گزارش کُردتودی، دنیای سیاست؛ دنیای عحیبی که پر از پیچ و خمهای غیر قابل پیش بینی است و در این راستا  هیچ رمال ماهری نخواهد توانست آینده ای برای آن متصور شد، در دنیایی سیاست گاها صداقت و یکرنگی فدای قدرت طلبی و زیاده خواهی  افراد می گردد.

 

متاسفانه این روزها عده ای بنام اصلاح طلب و یا اصولگرا از این بازی سیاست بیشترین و بهترین بهره وری را می برند؛ این عده که بازیگران بسیار ماهری در صحنه سیاست هستند هیچگاه نسبت به آرمانهای این جریانات سیاسی اعتقادی باطنی و باور قلبی ندارند؛ بلکه تنها از این منظر قصد رسیدن به خواسته های منفعت طلبی خویش را دارند؛ بازی در میدان  سیاست آنقدر دارای رنگین کمانهای متنوعی است که بسیاری افراد هستند که  هر دو سر این رنگین کمان را سفت و سخت برای حفظ موقعیت خویش در آینده می چسبند .

 

این روزها متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از اصلاح طلبان مسند نشین با نیم نگاهی به آینده سیاسی کشور در صفحات شخصی مجازی خویش به راحتی از روحانی عبور می کنند، غافل از این نکته هستند که اگر دولت روحانی و لطف ستادهای انتخاباتی شامل حالشان نمی گردید؛ ببگمان امروزه نیز  می‌بایست کنج نشین مدارس و سوت زن صف دانش آموزان بودند.

 

این جنس مدیران منفعت طلب تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا دولت آینده را نیز از دست ندهند، از هم اکنون بنای ناسازگاری با دولت روحانی گذاشته و وانمود می کنند که گویا تدبیر و امید به مذاقشان خوش نیامده است.

 

در این سو هم افرادی سودجو در جریان اصولگرایی  وجود دارند  که برای حفظ موقعیت و جایگاه یک شبه اصلاح طلب شدند تا مبادا مسند مدیریتی خویش را از دست دهند، بسیاری بودند که در عالم سیاست روزی به حریف گل زدند و روزی گل به خودی!!!

 

آن دسته از اصولگرایانی که در دولت اصولگرا؛ اصولگرای دوآتشه و به محض شنیدن زمزمه های رویش دولت اصلاح طلبان نیز فورا رنگ عوض می کنند؛ اینان در حقیقت هیچ بویی از سیاست را حس نکرده و تنها جریان سیاسی برایشان،  جریانی غیر از منفعت طلبی و به اصطلاح عامیانه نان به نرخ روز خوردن نیست!

 

اما آنچه که بسیار قابل تامل است، اینکه همین جنس افراد که نسبت به جریان سیاسی خویش هیچگونه تعهد و یا در کل وفاداری نداشته؛ این افراد را می توان مانند سم مهلک و کشنده ای بدانیم که با تفکر بقای خویش؛ فنایی جریان سیاسی خود را رقم می زنند!

 

اصولگرایان و اصلاح طلبانی که تنها برای حفظ موقعیت و جایگاه خویش یک شبه رنگ و لعاب سیاسی خود را به راحتی تغییر می دهند؛ در حقیقت این افراد خطرناکترین غده بدخیم سیاسی در کالبد مدیریتها هستند که باید آنان را برای همیشه از ریشه کند!

 

این مدیران سیاست و دنیای سیاست برایشان به مثابه مغازه ای است که در آن کاسبی می کنند و تنها نگاهشان به جریانهای سیاسی نگاهی کاسبکارانه و رانت خوارانه می باشد!!!

 

اما سخن پایانی: متاسفانه ریشه این افراد در برخی مدیریتهای استان کردستان آنچنان سفت و سخت شده است که اگر غیر از جریان اصولگرایی و  اصلاح طلبی؛  جریان سومی از سیاست در کشور شکل بگیرد؛ این افراد به آسانی خود را در زیر چتر آن جریان ناشناخته هم جای خواهند داد تا خیس نشوند!!

 

پس باید ریشه این مدیران نان به نرخ روزخور را از جامعه برکنیم  به این امید که روزی  جریانهای سیاسی کشور با حذف این افراد پاک شوند!

 

نویسنده مطلب: محمد قادرمرزی - روزنامه نگار

 

انتهای پیام/a.s

چهارشنبه 5 دی 1397 | 12:10

کد خبر : 31816

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

ADS

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید