کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان:

همراهی و همدلی مردم با مسئولین لازمه پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی / حزب گرایی در کشور بدون شک به ضرر نظام است

شهرستان بانه ،دبیر ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر کردستان ، الله مرادی ، فرماندار ، فلاحی، حزب گرایی ، خدمت به مردم ، قانون

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان خاطرنشان کرد : همه خدمتگذاران نظام اسلامی باید بدانند که حزب گرایی و جناح بازی به ضرر نظام و انقلاب است و مسئولین علی رغم اختلاف نظرها و وجود تفکرهای متعدد باید در جهت رفع نیازهای مردم خود را ملزم کنند تا همگی در یک راستا قدم بردارند و باید منافع ملت و نظام در اولویت کاری تمام مسئولان باشد.

به گزارش کُردتودی، محمود الله مرادی روز سه شنبه در همایش فصلی طلایه داران ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بانه افزود: ما باید دو قضیه را برای مردم روشن کنیم اولی  قانون و  دوم فرار از قانون چراکه ادامه حیات کشور و خانواده به قانون و مقررات وابسته است و هیچ مملکتی بدون قانون و مقررات حیات پیدا نمی کند.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان  اذعان کرد: در کردستان مردم بین دولت و نظام جمهوری اسلامی فرق قائل نمی شوند و هرکسی  که در راس امور قرار گرفت مردم وی را به عنوان نظام و جزئی از نظام اسلامی می نگرند وقتی به این مساله از چنین دیدگاهی نگاه شود تضعیف دولت یعنی تضعیف نظام و هرگونه مانع تراشی برای دولت یعنی اخلال در نظام است.

 

الله مرادی بیان کرد: باید مسئولین این مساله را مد نظر قرار بدهند زمانی که  مسئولیت به آنها واگذار می شود دیگر متعلق به حزب و جناح خود نیستند بلکه به احاد مردم و کلیه جناحها و گروهای جامعه تعلق دارند و باید در زمینه مسئولیت خود برای همه تلاش کنند و در این راستا همراهی و همدلی مردم با مسئولین لازمه پیشبرد و به غایت رسیدن اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


این مقام مسئول به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند که هر حرف و کلمه ای از زبان علمای اهل تشیع علیه بزرگان اهل تسنن خارج شود و هر حرف و کلمه ای که از زبان علمای اهل سنت علیه علما و بزرگان اهل تشیع خارج شود حرام، خیانت و خدمت به دشمنان قسم خورده نظام اسلامی است.


وی در رابطه با این مساله که چگونه آمر به معروف و ناهی از منکر باشم اذعان کرد: تذکرات باید خیر خواهانه و در راستای اصلاح جامعه باشد و همه ما انقلابی هستیم و شاخص ما هم رهبر معظم انقلاب است، هیچکس نباید از مسیر انقلاب خارج شود.

 

الله مرادی ادامه داد: انتقاد سالم و بدون بغض و کینه باعث اصلاح و پیشرفت جامعه می شود و انتقاد تخریبی باعث تخریب شخصیت انسان و اختلاف در جامعه می شود.

 

 

فرماندار شهرستان بانه نیز با اشاره به جنگ روانی دشمنان خصوصا در رابطه با شهر بانه تصریح کرد: خوشبختانه با درایت مردم فهیم شهرستان بانه نقشه شوم دشمنان نظام و انقلاب برای برهم زدن امنیت شهرستان بانه ناکام ماند.

 

محمد فلاحی خاطرنشان کرد: همواره باید برای حل مسائل و مشکلات جامعه به آموزه های دینی رجوع کرد و اگر از این مهم غافل شدیم بدون شک متضرر خواهیم شد.

 

وی بیان کرد: متاسفانه انتشار اخبار غیره واقع و نادرست در جهت تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی وجود دارد و در طول شبانه روز  شاهد این جو روانی مخرب هستیم، لازم است که مسئولین آگاه باشند تحت هیچ شرایطی درگیر این فضاسازی ها نشوند و  در بسیاری از موارد با افراد آگاه مشورت کنند و در زمینه کاری و مسئولیت خود هدفشان فقط خدمت به مردم باشد.

 

انتهای پیام/sh.s

چهارشنبه 5 دی 1397 | 01:13

کد خبر : 31803

منتشر کننده : ن آ/ar

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید