کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گزارشی از بزرگترین اتاق فکر استان کردستان/

عمده مشکلات جامعه ما از نبود رفتار انتخاباتی درست است/ هیچ مسؤولی حق ندارد در نظام اسلامی زندگی اشرافی داشته باشد!

بسیج، کارگروه بسیج، مجمع عالی بسیج کردستان، داوود گودرزی

جانشین مجمع بسیج کشور با این عنوان که انسان کرامت و شرافت دارد و نباید به واسطه فقر شرمنده زن و بچه‌اش باشد، افزوده: نمی‌شود در جمهوری اسلامی عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و در رفاه کامل زندگی کنند و عده ای هم هفت ماه حقوق نگیرند و یا اینکه حقوق های ناچیز دریافت کنند.

به گزارش کُردتودی، گفته می شود که مجمع عالی بسیج استان کردستان بزرگترین اتاق فکر استان است که متخصصین بسیج را کنار هم قرار می‌دهد تا با استفاده از آنها و ارائه راهکارهای مناسب برنامه‌های بهتری را برای اداره استان و حل مشکلات مختلف داشته باشند.

 

پیش از ظهر امروز نشست مجمع عالی بسیج استان کردستان در سنندج برگزار شد و داوود گودرزی جانشین مجمع عالی بسیج کشور مهمان این نشست بوده است.

 

 گودرزی در این نشست عامل ماندگاری انقلاب اسلامی بعد از 40 سال را فهم درست از اسلام و ارتباط دادن آن با مدیریت توسط برخی مدیران دانسته و گفته است، در حا حاضر فساد مهم‌ترین مسئله کشور است و نتوانسته‌ایم با آن مقابله کنیم.

 

او عنوان کرده که هر دولتی سرکار آمده گفته است فلان و بهمان می کنم اما چرا نتوانسته؟ چون نسخه کاملی برای حل ان مسئله وجود نداشته و نسخه‌پیچی‌ها همراه با عقلانیت نبوده است.

 

گودرزی، عقلانیت، عدالت و معنویت را سه ضلع مبارزه با فقر و فساد عنوان کرده و گفته است، این مثلث موجب می‌شود که کشور ایران روی پای خود بایستد و بدون وابستگی به آمریکا در مسیر توسعه حرکت کند.

 

او با این بیان که همه در ایران سیاست‌زده شده اند و اینکه انقلابی و غیرانقلابی دو جریان اصلی در کشور است و چیزی به نام اصلاح‌طلب و اصولگرا نداریم عنوان کرده که سیاست‌زدگی آفت کشور است.

 

جانشین مجمع بسیج کشور با این عنوان که انسان کرامت و شرافت دارد و نباید به واسطه فقر شرمنده زن و بچه‌اش باشد، افزوده: نمی‌شود در جمهوری اسلامی عده‌ای حقوق نجومی بگیرند و در رفاه کامل زندگی کنند و عده ای هم هفت ماه حقوق نگیرند و یا اینکه حقوق های ناچیز دریافت کنند.

 

گودرزی عدم دقت در رأی گیرهای و انتخاب نادرست در انتخابات های مختلف را عامل مشکلات موجود جامعه عنوان کرده و گفته است، متأسفانه مردم جامعه ما رفتار انتخاباتی ندارند و این یک ایراد جدی است!

 

جانشین مجمع بسیج با بیان اینکه مماشات با فساد مثل موریانه نظام را از داخل می‌خورد، بیان کرده است، آن سادزه زیستی مسؤولان که مورد تأکید امام (ره) بود، کجاست؟ مسؤولان یک نظام اسلامی حق ندارند زندگ اشرافی داشته باشند هرچند که ما اکنون می‌بینیم اغلب مسؤولان دولت جمهوری اسلامی دهها شرکت دارند!

 

او با بیان اینکه مردم نباید نسبت به مسائل کشور بی‌تفاوت باشند، عنوان کرده است که دولت فعلی از مردم رأی گرفته و از رهبر حکم تنفیذ دریافت کرده است، بنابراین این انتخاب قابل احترام است اما واقعیت آن است که رفتار انتخاباتی ما ایراد جدی دارد.

 

این مسؤول گفته است که افکار عمومی و جامعه نخبگان، روحانیون، دانشجویان و ... باید از دولت بابت وعده هایی که داده مطالبه گری کرده و مشاور دولت باشند هرچند که آنها را پس بزنند!

 

 

حضور بسیجیان کردستان در صحنه های مختلف انقلاب کارگشا بوده است

 

نماینده ولی فقیه در کردستان هم در این نشست گفته، زر و زور آمریکا تضعیف شده و مانور اخیر سپاه در منطقه خلیج فارس اقتدار نظام را نشان داده است.

 

آیت‌الله سیدمحمد حسینس شاهرودی عنوان کرده، نقش بسیج در نابسامانی های اخیر پررنگ بوده و توطئه های امریکا را تشخیص داد.

 

او بیان کرده است که غفلت بسیج باعث تسلط ابرقدرت ها بر امور کشور می‌شود لذا باید بیش از پیش به تشکل بسیج اهمیت داد.

 

او ویژگی های بسیج را زمان‌شناسی، دشمن‌شناسی و داشتن بصیرت عوان کرده و اظهار داشته هر دستی که تفرقه ایجاد کند دست دشمن است و باید شکسته شود.

 

شاهرودی عنوان کرده است که حضور بسیجیان کردستان در صحنه های مختلف کارگشا بوده و توطئه هایدشمن را خنثی کرده و ان‌شاءالله مردم کردستان جشن چهل سالگی انقلاب را باشکوه تر از سال های قبل برگزار می‌کنند.

 

انتهیا پیام/h.e

 

دوشنبه 3 دی 1397 | 13:36

کد خبر : 31790

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

ADS

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید