کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کُردتودی گزارش می‌دهد؛

اصرار شهرداری سنندج بر اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در فضای تعاملی و تلاش احزاب مخالف نظام برای به حاشیه ‌بردن آن!

دستفروشان سنندجی، طرح ساماندهی دستفروشان، شهرداری سنندج

شهردار سنندج عنوان کرده است طرح ساماندهی دستفروشان را در فضای تعاملی و پس از برگزاری انتخابات جهت تعیین نمایندگان دستفروشان  اجرا خواهیم کرد.

به گزارش کُردتودی، در راستای تعامل سازنده و اجرای بهتر طرح ساماندهی دستفروشان سنندج جلسه ای دو ساعته با حضور مسؤولان شهرداری و دستفروشان سنندج در مسجد والی برگزار و مقرر شد جهت برنامه ریزی بهتر دوشنبه هفته جاری طی انتخاباتی با نظارت شهرداری و شورای اسلامی شهر دستفروشان نسبت به انتخاب نمایندگان خود اقدام کنند.

 

شهردار سنندج در جمع خبرنگاران گفت: پس از انتخاب نمایندگان دستفروشان و در فضای تعاملی نسبت به اجرای طرح ساماندهی دستفروشان اقدام خواهیم نمود.

 

حشمت الله صیدی اظهار داشت: مشکل سد معبر خیابان های اصلی سطح شهر سالها است که مورد نقد شهروندان ورسانه هاست و همواره شهرداری به دلیل برنامه نداشتن در خصوص ساماندهی دستفروشان مورد انتقاد قرار می گرفت.

 

صیدی بیان کرد: پس از یک سال کار کارشناسی و برنامه ریزی شده طرح ساماندهی دستفروشان تدوین شد وشهرداری با قاطعیت کامل در جهت اجرای نمودن این طرح است.

 

وی گفت: قطعاً اجرای موفق این طرح که رفاه ورضایتمندی شهروندان را در برخواهد داشت بدون مشارکت وتعامل شهروندان ودستفروشان امکانپذیر نخواهد بود.

 

صیدی اعلام کرد: از ابتدای سالجاری این شهرداری با برگزاری جلسات مختلف با دستفروشان سعی نمود با تعامل و مشارکت دو سویه  بدون هیچ گونه تنشی نسبت به اجرای این طرح اقدام نماید.

 

وی اعلام کرد: پس از برگزاری جلسات مختلف، دستفروشان خیابان فرودسی هم در خصوص مکان های تعیین شده و زمان اجرای طرح اعتراضاتی داشتند که با برگزاری جلسه ای در مسجد والی که جمع کثیری از دستفروشان حضور داشتند تمامی انتقادات و پیشنهادات آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

صیدی عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد که دوشنه هفته جاری دستفروشان در مسجد والی و طی انتخاباتی که با نظارت این شهرداری برگزار خواهد شد نسبت به انتخاب نمایندگان خود اقدام کنند.

 

شهردار سنندج بیان کرد: پس از انتخاب نمایندگان دستفروشان در جلسات مختلفی انتقادات و پیشنهادات آنها بررسی خواهد شد و پس از جمع بندی نهایی و در فضای تعاملی نسبت به اجرای طرح ساماندهی دستفروشان قدام خواهد شد.

 

وی ابراز امیدواری کرد: با تعامل سازنده دستفروشان و همچنین حمایت تمامی دستگاههای ذیربط بتوانیم یکی از مشکلات چندین ساله سطح شهر که مشکلات فراوانی را برای شهروندان بوجود آورده رفع نمایم.

 

اما در همین رابطه خبرهایی به گوش می‌رسد که احزاب مخالف نظام می‌خواهند با سوءاستفاده از این موضوع آن را به حاشیه ببرند و مانع از تحقق مطالبه چندین ساله شهروندان سنندجی که همان ساماندهی دستفروشان است، شوند.

 

احزاب مخالف نظام اسلامی عنوان کرده‌اند که فرخوان هایی را منتشر کرده و مانع از اجرای این طرح شده اند اما در حقیقت علت به تعویق افتادن طرح مذکور به خواست شهرداری سنندج و با هدف اجرای طرح در یک فضای تعاملی و به دور از تنش است تا هم دستفروشان متضرر نشوند و هم شهروندان به خواست خود برسند و هم سیمای محیطی شهر سنندج از آن حالت هرج و مرج و بی نظمی خارج شود.

 

مطمئناً اجرای موفق این طرح نیازمند همکاری مردم، دستفروشان و تمامی مسؤولان درگیر موضوع است و قطعاً مسؤولان شهرداری سنندج تلاش دارند تا با برنامه ریزی صحیح در خصوص اجرای این طرح، مانع از اضافه شدن جمعیت دستفروشان سنندج به جمعیت بیکار استان کردستان شوند!

 

انتهای پیام/sh.s

شنبه 1 دی 1397 | 13:00

کد خبر : 31767

منتشر کننده : sh.s

مازیار پاسخ شنبه 1 دی 1397 | 16:53

0
3

خدا را شکر که یک بار هم از شهرداری سنندج تعریف کردید و این نهاد را با چشمانی بدون عینک نگاه کردید.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

ADS

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید