کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رئیس سازمان آتش نشانی سنندج خبر داد:

سقوط و محبوس شدن جوان 17 ساله به داخل کانال کولر در یک ساختمان پنج طبقه در سنندج

کردستان، جوان سنندجی، کولر

رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: عصر روز گذشته یک جوان سنندجی به دلیل جا گذاشتن کلید ساختمان تصمیم گرفت از طریق کانال کولر به طبقه مورد نظر دسترسی پیدا کنند که به دلیل شیب تند کانال از یک ساختمان پنج طبقه به طبقات پایین سقوط و داخل کانال کولر محبوس شد.

رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سننج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت : عصر روز گذشته خبر سقوط جوان 17 ساله  به داخل کانال کولر در فاز سه شهرک فرهنگیان از طریق سامانه 125 به این سازمان اطلاع داده شده که سریعاً نیروهای عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

 


سهیل فضل وزیری بیان کرد: دو جوان 17 ساله در داخل یک ساختمان پنج طبقه نیمه کار در حال کار بودند که کلید ساختمان را در یکی از طبقات جا می گذارند و به دلیل بسته شدن درب امکان دسترسی به کلید ساختمان را نداشتند.

 


وی گفت: این دو جوان در یک اقدام  خطرناک تصمیم گرفتند از طریق کانال کولر در پشت بام خود را به طبقه پایین تر ساختمان برسانند .

 


فضل وزیری اعلام کرد: این جوان 17 ساله پس از ورود به داخل دریچه کانال کولر به دلیل شیب تند به طبقات پایین تر ساختمان  سقوط می کند و داخل کانال محبوس شد.

 


وی افزود: نیروهای عملیاتی این سازمان و از طریق پنجره یکی از طبقات خود را به داخل ساختمان می رساند و پس از جستجو توانستند این جوان را در طبقه دو ساختمان پیدا کنند.

 


فضل وزیری عنوان کرد: پس از یافتن این جوان  و با برش کانال کولر توانستند فرد حادثه دیده را از اخل کانال کولر بیرون بکشند.

 


رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج اعلام کرد: خوشبختانه به جز صدمات جزیی از ناحیه لگن وشکم این جوان مشکلی خاصی نداشت.

 

انتهای پیام/m.r

شنبه 1 دی 1397 | 08:38

کد خبر : 31761

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

ADS

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید