کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

تخریب 6 بنای غیرمجاز مسکونی و تجاری در سنندج در راستای اجرای احکام کمیسیون ماده صد

شهر دار سنندج، در راستای کمیسیون ، ماده صد

شهردار سنندج از تخریب 6 بنای غیرمجاز مسکونی و تجاری در نقاط مختلف سطح شهر خبر داد و گفت: یک طبقه منزل مسکونی، رفع تصرف از زمین 7 هزار متری، سه حیاط منزل مسکونی و یک سوله غیرمجاز از جمله بناهایی بود که براساس حکم کمیسیون ماده صد تخریب شد.

به گزارش کُردتودی، شهردار سنندج اظهار داشت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز از جمله مهم ترین اولویت های مدیران شهرداری است که در این دوره با جدیت تمام پیگیری لازم  در جهت جلوگیری از این معضل انجام گرفته و در آینده هم با قاطعیت بیشتری با همکاری دستگاههای ذیربط انجام خواهد شد.

 


مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد: نیروهای اجراییات مناطق و بصورت ویژه تر مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری با نظارت و بازدید از سطح شهر از ساخت هرگونه بنای غیرمجاز جلوگیری خواهند نمود.

 


وی افزود: در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز تعدادی از بناهایی که بصورت غیرمجاز در سطح شهر احداث شده بود شناسایی و در شهرداری مناطق نسبت به تشکیل پرونده و ارجاع آن به کمیسیون ماده صد اقدام شد.

 


مهندس صیدی از تخریب 6 بنای غیرمجاز مسکونی و تجاری در نقاط مختلف سطح شهر خبر داد و گفت: در راستای اجرای احکام کمیسیون ماده صد این بناهای غیرمجازتخریب شدند.

 


وی تخریب یک طبقه اضافی مسکونی در بلوار ارشاد، تخریب سه حیاط منزل مسکونی در محدوده اجرای پروژه کمربندی اسلام آباد، تخریب دیوارهای احداث شده در زمین خالی به متراژ 7 هزار متر مربع در محله اسلام آباد توسط افراد سودجو و همچنین تخریب یک سوله در سه راهی دوشان از جمله مواردی بود که شب گذشته نسبت به تخریب آن اقدام شد.

 


شهردار سنندج از حضور نیروی انتظامی و همکاری مراجع قضایی در راستای جلوگیری از ساخت وساز غیرمجاز در سطح شهر تشکر نمود و به شهروندان توصیه نمود: به هیچ وجه به افراد سودجو و دلال اعتماد نکنند چرا که قطعا با تمام توان با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد قاطع  بعمل آمده و نظیر این بناها حکم تخریب آن اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/m.r

پنجشنبه 15 آذر 1397 | 08:25

کد خبر : 31605

منتشر کننده : م ر/a

انتظار پاسخ جمعه 16 آذر 1397 | 14:32

0
1

لطفاً از شهردار بپرسید نخاله های این خونه هارو کجاریختن آخه مدتیه شهرداری نخاله هاشو در حاشیه مسیر یا همون پیاده رو نداشته شهرک پنج آذر که از کنار استادیوم 22گولان میگذره میریزن و چهره زشتی ایجاد کرده لطفاً بارگذاری کنید هر چند .... وای به روزی که نمک بگندد

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید