کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یادداشت/

کنسرت‎هایی با حمایت استاندار کردستان برای توهین به ارزشهای نظام اسلامی

کنسرت، امام خمینی، استاندار، کردستان

آقای استاندار چرا باید برای برگزاری کنسرتهایی با رنگ و بوی سیاسی اینقدر تسهیل صورت بگیرد، چرا باید به صورت هدفمند نام امام خمینی(ره) را آمیخته به رقص و پایکوبی کنند؟

به گزارش کُردتودی، هر روز از این باغ بری می رسد! هنوز هم یاد و خاطره تلخ جشنواره ای  بنام «انار» اما به کام سیاسیون منفعت طلب از ذهن مردم پاک نشده که گویا مدیران ارشد استان عزم خود را جزم کرده اند تا هر از گاهی بر فرهنگ این دیار یک شبیخون فرهنگی بزنند، اخیرا کنسرت هایی در شهر سنندج و در محل سالن امام خمینی (ره) اداره کل اموزش و پرورش کردستان برگزار می شوند که طبق شنیده ها با دخالت شخص اول اجرایی استان، مهندس مرادنیا موفق به اخذ مجوز برگزاری آن شده اند که این حرکت کاملا در جای خود قابل تأمل است.

 

ذکر این نکته ضروری است که هیچ کس به هیچ عنوان مخالف شادی و نشاط مردم نیست اما نه فراهم نمودن بساط شادی به هرقیمتی! و به قیمت زیرپا گذاشتن ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی!

 

استاندار کردستان که از روز اول حضورشان بجای اندیشه برای عمران و آبادانی و توسعه استان بیشتر وقت خویش را صرف حضور در مراسمهای رقص و پایکوبی و جشنوارهای مسموم فرهنگی نموده اند، چرا چنین شتابان برای گرفتن مجوز چنین گروههایی اقدام می نماید؟! آیا انتخاب سالن امام خمینی (ره) برای برگزاری کنسرتهایی با رنگ و لعاب رقص و پایکوبی جای تامل ندارد؟! مگر در این شهر فقط همان سالن وجود دارد؟! چرا آقای استاندار که اینهمه دم از حمایت از بخش خصوصی می زند، حداقل اینبار عملگرا نشدند و مکانی مانند سینما شیدا که در آستانه تعطیلی قرار دارد را مورد حمایت قرار ندادند! آیا بخش خصوصی در استان کردستان تنها حوزه خوراک دام و طیور است؟!

 

اگر به طراحی بلیط این کنسرت هم نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید که گردانندگان این برنامه در ادامه رویه مخالفان نظام با نهایت بی احترامی و بی شرمی فقط به نوشتن نام «خمینی» اکتفا کرده اند و این حرکت آنان نوعی دهن کجی به ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که خون هزاران شهید در این راه ریخته شده است.

 

آیا اگر امروز آقای استاندار کردستان در چنین جایگاهی قرار گرفته، به برکت همین خون شهیدان نبوده است!؟ آیا اگر رشادت و ایثار جانبازان و از جان گذشتگی شهیدان نبود، امروز بسیاری از همین مدیران که بر پستهای مدیریتی تکیه زده اند، در چنین جایگاهی قرار داشتند؟!

 

چرا باید برای برگزاری چنین کنسرتهایی با رنگ و بوی سیاسی اینقدر تسهیل صورت بگیرد، اما برای برخی اجراهای دیگر باید هفت خوان رستم و بروکراسی های مختلف اداری طی شود؟! دلیل چیست؟ چرا باید به صورت هدفمند نام امام خمینی(ره) را آمیخته به رقص و پایکوبی کنند؟ به راستی این تیم مورد حمایت استاندار در هماهنگی کنسرتهای مسئله دار به دنبال القای چه چیزی به جامعه هستند؟ آقای استاندار بهتر است که بدانید در کردستان نام مساجد را به نام امام خمینی (ره) نامگذاری می کنند و بهتر است در تصمیماتتان کمی تأمل کنید!

 

آقای استاندار شاید شما به خاطر نداشته باشید اما ما خوب به یاد داریم که همین گروه هماهنگی کنسرت های مسئله دار مورد حمایت شما، چند سال پیش در یکی از کنسرت هایشان افتضاح هایی زیادی به بار آمد و برنامه را به مجلس شرابخواری تبدیل کرده بودند! به راستی آقای استاندار چرا باید گروه های دیگر از حمایت شما برخوردار نباشند؟! علت چیست؟

 

به هر صورت آقای استاندار بعنوان  نماینده عالی نظام در استان کردستان باید حافظ ارزشهای نظام باشد، نه اینکه در گرداب برخی از سیاسیون منفعت طلبی گرفتار شود که آنچنان اعتقادی به ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نداشته و ندارند و هر روز به عناوین و بهانه های فرهنگی بر ارزشهای فرهنگی استان پاتک خونین می زنند!

 

آقای استاندار، روزی دیر یا زود شما هم مانند گذشتگان باید باروبنه را جمع و دوباره مرکزنشین شوید، اما حداقل در این مدت حضورتان در استان یادگاری ارزشمندی از خودتان بجای بگذارید،  زیرا مردمان این نسل و نسلهای آینده قطعاً شما را به خوبی قضاوت خواهند کرد! یقین بدانید پرداختن به موضوعات جزئی مانند کنسرت و اقدام برای اخذ مجوز کنسرت های مسئله دار دور از جایگاه و شخصیت «استاندار» است و شما بهتر است به این موضوع بپردازید که در مدتی که به استانداری کردستان آمده‌اید «کدام خشت را روی خشت دیگر گذاشته اید». بهتر است در این حوزه مردم را قانع کنید!

 

این را هم یادآور خواهیم شد که مردمان این دیار در این آشفته بازار اقتصادی زیاد نیاز به رقص و پایکوبی ندارند، زیرا باید صدای شکسته شدن استخوانهایشان را زیر این فشار وحشتناک رفاهی بشنوید،  هر چند بر این باور هستیم که این فشار اقتصادی ذره ای بر روی استخوانهای شما تاثیر نخواهد داشت چون ماشاالله از بدن فربه‌ای برخوردار هستید!

 

آقای استاندار،  این نیز بگذرد، اما حداقل اجازه ندهید به قیمت پایمال شدن ارزشهای نظام بگذرد! زیرا روز قیامت از پاسخ به شهیدان و رهبر شهیدان قطعا عاجز خواهید ماند!

 

انتهای پیام/sh.s

پنجشنبه 8 آذر 1397 | 10:50

کد خبر : 31543

منتشر کننده : sh.s

قدردانی از شما و تاکید بر تفکیک وظایف اداری پاسخ پنجشنبه 8 آذر 1397 | 11:43

1
10

سایت وزین کرد تودی سلام علیکم
از شما بابت اعتراض به چنین مراسمی که توهین به ارزشهاست قدردانی می کنم. تا جایی که می دانم مرحوم شهید ملاحیدر فهیم شخصیتی وارسته بوده (در ان وقت اینجانب در کردستان نبودم ) وقتی ایشان توسط گروهکها اسیر می شود اسلحه بر گوش ایشان نهاده و تهدید می شود به مرحوم امام خمینی فحاشی نماید و گرنه او را خواهند کشت فحش نمی دهد و ناجوانمردانه شهید می شود این جمله و رفتار ان شهید معروف است و همه می دانند. یکی از افراد خانواده اش به منزل اینجانب که منزل سازمانی بود و دیوارش خراب شده بود و به دیوار همسایه نم می داد امده بود از ایشان اوضاع و احوالش را پرسیدم گفت چندین نفر از اهل خانواده ام بیماریهای مختلف صعب العلاج دارند ولی دفترچه بیمه نداریم کارگر روز مزدیک اداره ای بود که مدیر کل قبلی بیمه او را رد می کرد ولی بعدا نکرده بودند . اکنون هر یک از رجال مملکتی به کردستان می ایند بعد از نشستن هواپیما مستقیم به گلزار شهدا و مرقد مرحوم شهید ملاحیدر فهیم رحمت الله هعلیه می روند که زیر بار گلوله به امام خمینی اسائه ادب نکرد ایا همین کنسرتها و لهو و لعب اسائه ادب به ملاحیدر فهیم شهید نیست؟ کنسرت چه دردی دوا می کند؟ شکم گرسنه کنسرت به چه دردرش می خورد ؟ شما بزرگوار وظیفه اطلاع رسانی خود را انجام دادید ولی بنظرم بهتر است اقای حاج محمود الله مرادی که مسئولیت امر به معروف و نهی از منکر را نیز بطور رسمی دارد وارد شود جلوی خلاف را بگیرد و همچنین افراد دلسوز دیگر/ اینجانب که بیمارم و 2 ریال کار از دستم بر نمی اید و برای بیدار دلان دفاع دعا می کنم

شهروند پاسخ پنجشنبه 8 آذر 1397 | 12:39

0
9

من موندم استاندار کردستان دارن چکار میکنن اصلا به امور رسیدگی نمیکنند این همه درباره مثلث دفن حرف میزنند و مردم معترض ایشان همچنان به این‌گروه بی لیاقت بها دادن درحالی که دارن ایشان رو به بیراهه میبرن در مراسم بهزیستی از مدیر کل ... بهزیستی که از مثلث دفن دست کمی ندارند تمجید میکنن به جای این کنسرت های بی برنامه و رقص و‌پایکوبی در فکر تغییر مدیران بی لیاقت باشید جناب مرادنیا به خدا مردم احتیاج به کنسرت ندارن مردم دارن زیر بار تورم له میشن ولی شما با مدیران پاکدست تون در رفاه هستید درکی از حال مردم ندارید

باسط پاسخ پنجشنبه 8 آذر 1397 | 14:00

0
12

حوزه خوراک دام و طیور رو خوب آمدی .داداش مندومی و موسوی دزفولی و جدیدن هم شهردار سنندج را وارد بازی کرده اند .
استان را برد آب و خواب آمده است .

یک گردشگر پاسخ پنجشنبه 8 آذر 1397 | 16:40

12
3

اخر این چه مقاله اییه؟؟؟ اون مکان اسمش روش هست سالن همایش و برای همین منظور ساخته شده اینکه چون نام امام ره روی آن هست حالت تقدس به آن بدهیم این بدعت گذاری و خرافات پراکنی است وقتی حرف از شهدا میزند کمی تعقل کنید آنها برای چه رفتند و جانفشانی کردند برای اینکه ما فرزندان امرزو دارای امنیت ، روحیه و شاد و سالم باشیم حالا شما می گویید تا ابد عزادار باشیم اینها بخداوندی خدا تائثیر عدم مطالعه هست بی سوادی هست که تعصب و سنگ فکری می آورد.

در پاسخ اقای گردشگر پنجشنبه 8 آذر 1397 | 18:46

دوست گردشگر با یک گردشگری یکی دو روزه نمی توانید از طرز تفکر کردستان سر دربیاورید لطفا اظهار نظر نفرمایید. ماموستاهای گرامی نیز فعلا منتظر می مانند تا ببیند چه تفکری محکوم میشه بعدا در همان جهت اعلامیه حمایت می دهند . اخه اینکه فایده نداره

دلسوز شنبه 10 آذر 1397 | 10:36

آقا یا خانم گردشگر
شما که باسواد هستید لطفا بفرمائید کجای این مطلب با شادی و نشاط مردم مخالفت شده است؟!
شهیدان جانشان را نثار کردند تا من و شما در امنیت باشیم؛ نه اینکه بنام شادی و نشاط هر جشن و مراسم مستهجنی را برگزار کنیم.
چرا از واقعیات فرار می کنید؟!!
استان کردستان را بکحا آب برده است، استاندار هم گوشش اصلا بدهکار نیست.
باند شوم و منحوس دفن کاملا دارند مردم را با عملکرد خویش از نظام بدبین می کنند، اینان برنامه ریزی شده دارند کار می کنند!!
چنان هم فربه شده اند که تیغ هیچ منتقدی بر آنان کاری نیست!!
پس بیائید واقع بین باشید.
فردی مانند ...صیدی را وارد بازی کرده اند که سالهای آینده نتیجه عملکرد این شهردار سیاسی و شهردار مندومی را خواهیم دید!!
شورای شهر سنندج بر شما هم شرم باد که در لاک سکوت منفعت طلبانه گرفتار شده اید!!

شریف پاسخ پنجشنبه 8 آذر 1397 | 21:16

0
10

البته همه مردم این را می دانند که مرادنیا استاندار نیست، بلکه برهان مندمی، خالد جعفری، دره وزمی، فیروزی و نصراللهی زاده دارند استان را اداره می کنند!!
جدیدا هم غده ای دیگری بنام حشمت الله صیدی نیز به جمع آنها اضافه شده است!!
همه سخت دنبال تجارت خویشند؛ صیدی را شهردار کردند تا به راحتی سنندج در اختیار خودشان باشد!!
آقای مرادنیا ، تورخدا، دست از سر کردستان بردارید،
شما که بخاطر کار اقتصادی خودتان کردستان را انتخاب کردید؛ حالا هم اگر توان و قدرت لازم را برای اداره استان ندارید وجدانا استعفا بده و برو شما که فوق میلیاردر هستید و نیاز مادی ندارید. انتظار داریم کردستان را از این مثلث دفن و صیدی و مندمی و جعفری نجات داده شود تور خدا برو مرادنیا
اگر از نفرین و آه و ناله مظلوم ترس دارید برو بهتر است.

الله یاری دوشنبه 12 آذر 1397 | 18:25

جناب شریف درود بر شما
خوب آمدی و دقیق داری می بینی
واقعا استاندار به فکر تجارت خویش است
استان را در اختیار مثلث دفن و چند نفر دیگر با غده جدیدی به نام صیدی قرار داده
صد رحمت به استانداران سابق

عقاب پاسخ جمعه 9 آذر 1397 | 14:16

1
8

مثلث دفن براى اینکه نظام را ناکارآمد نشان دهند و مردم از نظام روى گردان شوند نیروهاى توانا و باتجربه عمرانى را در لیست سیاه قراردادن و سپس با طراحى برنامه‌ هاى فرهنگى ضد ارزشى، پیام مخالفت خود با نظام را سرداده اند! کجایند دلسوزان ،که اینان را به پاى میز محاکمه بکشانند؟ و چرا سکوت اختیار و فقط نظاره گرند؟

00000///////99999998787877666ففلل0 پاسخ جمعه 9 آذر 1397 | 15:36

5
1

اخر این چه مقاله اییه؟؟؟ اون مکان اسمش روش هست سالن همایش و برای همین منظور ساخته شده اینکه چون نام امام ره روی آن هست حالت تقدس به آن بدهیم این بدعت گذاری و خرافات پراکنی است وقتی حرف از شهدا میزند کمی تعقل کنید آنها برای چه رفتند و جانفشانی کردند برای اینکه ما فرزندان امرزو دارای امنیت ، روحیه و شاد و سالم باشیم حالا شما می گویید تا ابد عزادار باشیم اینها بخداوندی خدا تائثیر عدم مطالعه هست بی سوادی هست که تعصب و سنگ فکری می آورد. ا

این برداشت واقعا منطقی است

شهروند سنندجي پاسخ شنبه 10 آذر 1397 | 21:27

8
0

ادمين لطفا چاپ كن :
چرا استانداري رو كه از رده هاي بالا انتخاب شده بي اعتبار ميكنيد ! شما به اين مسله واقف هستين كه محبوبيت آقاي مرادنيا در بين مردم استان كردستان به چه اندازه هستش پس چرا با انتقادهاي غير سازنده خود بجاي مطالب خو ب بجاي پيشنهادات خوب . با تبر دارين درخت رو از ريشه مي بريد . وجدان هم خوب چيزي هستش ! كاش واقعا شما حرفها و راه امام راحل رو الگو قرار ميدادين و دست از تفرقه افكني و نفاق بين مسولين و مردم استان كردستان مي كشيدين .

رحیمی دوشنبه 12 آذر 1397 | 20:41

جناب شهروند سنتدجی
این استاندار فقط خودش ثروتمند است و گرنه به چه درد کردستان میخورد
استعفا بده بره مرکز
آنجا خیلی برای استان مفیدتر خواهد بود
دفنی ها خودشون اداره میکنند بود و نبود او هیچ فرقی در استان ندارد در تهران مفیدترند

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید