کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

درقالب تفاهم نامه و با هدف اشتغال زایی صورت می گیرد:

واگذاری هزار دستگاه میوه خشک کن به مددجویان کردستانی

کمیته امداد کردستان، مددجویان کردستانی، شیخی زاده، طرح اشتغالزایی

کمیته امداد استان کردستان بر اساس تفاهم نامه با یکی از کارآفرینان سنندجی در قالب طرح اشتغال هزار دستگاه میوه خشک کن را به مددجویان کردستانی واگذار می کند.

به گزارش کُردتودی، محمد رسول شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد استان کردستان با بیان اینکه این تفاهم نامه به منظور استفاده از ظرفیت های موجود در محیط کسب و کار داخلی این استان و کمک به بهبود معیشت مددجویان این نهاد اجرا می شود، گفت: بر اساس این تفاهم نامه در مرحله نخست زمینه خرید هزار دستگاه میوه خشک کنی توسط کمیته امداد از یکی از کارآفرینان سنندجی بنام علی حسین پناه فراهم شده است.

 

وی با بیان اینکه این دستگاه ها در قالب اجرای طرح های اشتغال به مددجویان کمیته امداد واگذار می شود، افزود: کمیته امداد برای خرید این دستگاه ها به مددجویان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال پرداخت می کند.

 

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت: بر اساس این تفاهم نامه تامین کننده دستگاه های میوه خشک کن باید میوه مورد نیاز را به تحویل گیرندگان این دستگاه ها و مجریان این طرح تحویل و بعد از خشک کردن توسط مددجو آن را جمع آوری و با قیمت توافق شده خریداری کند.

 

وی ادامه داد: همچنین واگذار کننده دستگاه ها طبق تفاهم نامه باید نسبت به آموزش فنی و تخصص مورد نیاز در زمینه بهره برداری از دستگاه و نصب و راه اندازی آن همکاری کند.

 

شیخی زاده با بیان اینکه کمیته امداد نیز نسبت به شناسایی مددجویان متقاضی و واجد شرایط این طرح و همچنین فراهم کردن فضای برگزاری دوره آموزشی اجرای این طرح اقدام می کند، افزود: بعد از اجرای طرح نیز توسط کارشناسان حوزه اشتغال این نهاد بر روند اجرای صحیح طرح نظارت می شود.

 

انتهای پیام/sh.s

سه شنبه 6 آذر 1397 | 07:17

کد خبر : 31518

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید