کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

لیست مدیران بازنشسته کردستان منتشر شد؛

مدیران بازنشسته‎ای که باید بروند اما نمی‎روند!/ با مسؤولانی که بعد از 15 آذر به بازنشستگان حقوق بدهند برخورد خواهد شد + تصاویر

مدیران بازنشسته، قانون بازنشستگی، ادارات کردستان

پس از تأیید مصوبه منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی، رسانه ها اقدام به انتشار لیست مدیران بازنشسته در استان های مختلف کردند.

به گزارش کُردتودی، استان کردستان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و پیشتر هم لیستی از مدیرانی که باید صندلی خود را ترک کرده و خانه نشین شوند اعلام کردیم که بر این اساس، مسعود روحانی مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان، خالد جعفری رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان،  علیرضا الوندی مدیرکل اقتصادی و امور دارایی استان کردستان جزو این مدیران بازنشسته هستند. البته چند تن دیگر نیز جزو این لیست بودند که با ترفندهای مختلف خود را از مسیر موج خانه نشسن شدن مدیران بازنشسته بیرون کشیدند.

 

در صورت اجرایی شدن این قانون فضا برای جوانان زیادی فراهم خواهد شد تا بتوانند به دولت و مردم خدمت کنند.

 

پس از تصویب طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و تأیید آن توسط شورای نگهبان، رئیس جمهور اواخر شهریورماه قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان را ابلاغ کرد تا مدیران بازنشسته تنها تا پایان آبان ماه برای ترک پست خود را زمان داشته باشند.

 

25 آبان پایان مهلت استعفای بازنشستگان ادارات بود، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در این خصوص گفته است با مسؤولانی که بعد از 15 آذر به بازنشستگان حقوق بدهند برخورد خواهد شد.

 

اما با وجود ابلاغ این قانون و پایان مهلت قانونی برای ترک مسئولیت مدیران بازنشسته طبق قانون و اعلام مجلس و سازمان بازرسی کل کشور، هنوز برخی از مدیرانی که بازنشسته شده‌اند در مسند ریاست حضور داشته و آن را رها نکرده‌اند.

 

این مدیران بازنشسته حتی نمی توانند در قالب اشتغال مجدد، قراردادی، ساعتی، خرید خدمت و موارد دیگر در سازمان خود حضور داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/h.e

سه شنبه 29 آبان 1397 | 09:02

کد خبر : 31465

منتشر کننده : sh.s

بازنشسته 10 سال پیش پاسخ سه شنبه 29 آبان 1397 | 13:14

0
3

سلام علیکم
اگر بررسی فرمایید احتمالا بازنشستگان در معاونتها مدیران نیز وجود دارد اینجانب در کودکی برای ادب شدنم توسط پدر م و مرحومه مادرم تنبیهات شدیدی شده ام که اقتضای تنبیه همان زمان بود و بسیار بر اینجانب موثر نیز شده است . و هنوز با همان رفتار زندگی می کنم. بارها در کودکی بخاطر بدون سلام علیکم گفتن وارد اتاق شدن کتک خورده ام و مرا از اطاق بیرون انداخته اند و فرموده اند برو بیرون و دوباره وارد شو سلام علیکم بگو / و یا بارها و بارها در کودکی در بالای اطاق نشته بودم گوشم را گرفته اند و اورده اند دم در نشانده اند تا بالاتر از بزرگان ننیشنم این تنبیهات پدرم و مرحومه مادرم اکنون نیز که خود پیر شده ام چنان تاثیری بر من دارد که اگر 100 بار وارد اطاقی در اداره می شدم و یا در تاکسی اگر مجبور به پیاده شدن و دوباره سوار شدن بخاطر پیاده شدن نفر وسطی عقب تاکسی می شدم و یا بشوم با ورود دوباره حتما سلام علیکم می گویم و هیچگاه در هیچ مسجد و جلسه و مهمانی نبوده است که غیر از دم درب بنشینم مگر اینکه مرا مجبور اخلاقی کرده باشند و یا اقتضای شغلی ام باشد . اکنون که از 10 سال پیش بازنشست هستم شاید سالی یکی دو بار به اداره برای ضرورت دریافت دفترچه و یا چنین مواردی بروم. اعتقاد اینجانب از تنبیه خانواده ام که همیشه در دم درب می نشینم تفسیر دیگری نیز دارد که به اینجانب فرموده اند که فرزندم کتک بخاطر این است هرگز در سن بالا در جایی ننشینی که ترا از جایت بلند کنند و به تو توهین شود . اکنون اعتقاد اینجانب نیب این است بازنشسته بعد از سالها خدمت به عنوان پیشکسوت حرمت دارد احترام جامعه برای بازنشستگان نیاز است که بزرگان جامعه هستند و این بزرگواران باید اموزگار جوانان باشند چرا باید این بزرگواران بازنشسته خودشان را در شرایطی قرار دهند که رئیس بازرسی کشور مجبور شود اخطار نماید با حقوق دهندگان به بازنشستگان نیز برخورد خواهد شد؟ اصلا چرا باید خودشان با احترام خودشان تشریف نبرند که برای ان قانون تصویب شود و سایت شما نیز بحق با جمله باید بروند انان را مورد عتاب قرار دهد ؟ این چنین اقایان با ابروی بازنشستگان نیز بازی می کنند امیدوارم این بزرگواران بجای مجبور شدن به رفتن خودشان با افتخار بازنشست شوند اینجانب از بالاترین مسئول اداره ام نوشته تقدیر بسیار ارزشمند حکاکی شده دارم که از اینجانب تقدیر سالها خدماتم شده است و انرا در محل دید مهمانان در خانه قرار داده ام . این ریاست چه چیزی دارد که بر ان چنین اصرار می کنند ؟ امیدوارم این پیشکسوتان بزرگوار خودشان با احترام خودشان و با تقدیر و تشکر به افتخار بازنشستگی نائل شوند تا هم احترام پیشکسوتی خودشان حفظ شود و هم قاتنون اجرا گردد و هم پیش جوانان تحصیلکرده بیکار سربزیر نشوند که جایشان را گرفته اند

شهروند پاسخ سه شنبه 29 آبان 1397 | 16:22

0
1

چهره های دیگری هم هستن معاون محترم سیاسی امنیتی و فرماندار سرواباد هم بازنشسته هستن لطفا همه رو شناسایی کنید

همشهرى دوشنبه 5 آذر 1397 | 14:19

دره وزمى را فراموش کرده‌اید که بابت بازخریدی پول هنگفتى از بیت المال دریافت نموده و بسیارى از نابسامانى هاى استان نتیجه کینه توزى و حماقت اوست .

پاداش ۹۰۰ ميليون تومانی برخی بازنشستگان! پاسخ چهارشنبه 30 آبان 1397 | 12:57

0
1

پاداش ۹۰۰ ميليون تومانی برخی بازنشستگان!
http://fna.ir/bppc2n

کارمند پاسخ چهارشنبه 30 آبان 1397 | 18:01

0
1

درود و سلام بربزرگ مرد بازنشسته ی عزیز

فرهنگی پاسخ پنجشنبه 1 آذر 1397 | 10:17

0
0

با سلام ،
لطفاً مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان (رشید قربانی) و معاونین ایشان(آقایان نامدار، مرادی و ..) را هم به لیست مدیران بازنشسته استان اضافه نمایید.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید