کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

در صورت ادامه بی توجهی فرماندار و مدیرکل راهداری؛

زمستان امسال ممکن است برف‎روبی جاده‎های کامیاران با مشکل مواجه شود!

جاده های کردستان، برف روبی، راهداری، زمستان، اداره راهداری

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کامیاران عنوان کرده است: در صورت ادامه بی توجهی فرماندار شهرستان و مدیرکل راهداری استان، زمستان امسال ممکن است برف روبی جاده های کامیاران با مشکل مواجه شود!

به گزارش کُردتودی، محمد سعید مهربانی که با ایرنا گفت و گو کرده، با اشاره به اینکه اعتبارات این اداره جوابگوی نیازها نیست، گفته است: از 28 دستگاه ماشین آلات موجود 20 دستگاه کاربری برف روبی در زمستان دارند که بیشتر آنها نیازمند تعمیر و تجهیز هستند.

 

وی با بیان اینکه تعمیر و تجهیز این وسایل برای آماده شدن جهت خدمات رسانی در فصل زمستان باید زودتر انجام شود، عنوان کرده است: برای سرویس دهی مناسب در جاده های طی فصل زمستان علاوه بر خودروهای برف روب خود به 13 دستگاه دیگر نیاز داریم که بیشتر از امکانات دیگر سدتگاه های اجرایی با پرداخت هزینه استفاده می کنیم.

 

مهربانی با بیان اینکه بابت هزینه برفروبی راه های شهرستان در زمستان گذشته به برخی دستگاه های اجرایی بدهکار هستیم، تاکید کرده: برای عقد قرارداد جدید با پیمانکاران یک میلیارد و 800 میلیون اعتبار نیاز داریم.

 

وی گفته: امیدواریم با حمایت مسئولان شهرستان اعتبار لازم در اختیارمان قرار گیرد تا برای عبور از فصل زمستان و خدمات رسانی مشکلی نداشته باشیم.

 

مهربانی با اشاره به طرح مشکلات خود با فرماندار کامیاران و مدیرکل راهداری کردستان اضافه کرده: با این وضعیت تخصیص اعتبارات امکان برفروبی راه های ارتباطی این شهرستان در زمستان پیش رو بسیار سخت می شود.

 

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای کامیاران با اشاره به اینکه از چهار دستگاه گریدر راهداری فقط یک دستگاه آماده کار است، یادآور شده است: 500 تن نمک و 700 تن ماسه در انبارهای راهداری موجود است ضمن اینکه اقدامات لازم برای تامین 500 تن نمک و 500 تن ماسه دیگر نیز انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه در سال جاری بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برای خدمات رسانی بدون مشکل در فصل زمستان نیاز داریم، افزوده است: اگر از محل اعتبارات تملک دارایی که 13 میلیارد ریال در نظر گرفته شده فقط 5 میلیارد ریال تخصیص یابد می توان زمستان را با کمترین مشکلات پشت سر گذاشت.

 

انتهای پیام/sh.s

دوشنبه 28 آبان 1397 | 07:13

کد خبر : 31458

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید