کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

چشمه های سخاوت همچنان می جوشد/ کمک 180 میلیون ریالی وراث نیکوکار به بیمارستان امام حسین(ع) بیجار

وراث، کمک، خرید تجهیزات، بیمارستان امام حسین(ع) ، بیجار

مدیر شبکه بهداشت و درمان بیجار از کمک 180 میلون ریالی خانواده دو وراث بیجاری به بیمارستان امام حسین(ع) جهت خرید تجهیزات خبر داد.

به گزارش کُردتودی، بخشش یکی از خصلت ها و فضایل خوب و زیبای انسانی است. کسی که اهل بخشش است نه تنها به دیگری کمک می کند تا از نظر اقتصادی و آسایشی، وضعیت بهتری پیدا کند، بلکه به خودش کمک می کند تا از نظر روانی در آرامش قرار گیرد که بازتاب آن سرور و شادابی است.

 

اگر با ثروتی اندک بخشنده و بزرگوار نباشید، با ثروت زیاد هم ناگهان بزرگوار و بخشنده نخواهید شد این روزها می بینیم، هستند کسانی که هنوز هم دغدغه کمک به همنوع وآسایش وآرامش انسان های دیگر را دارند،

 

درودی خاشعانه نثار وجود سراسر مهرشان می نماییم؛ چرا که مهرشان التیام بخش آلام بیماران است و با بارش باران کرامتشان، لباس عافیت بر تن رنجور بیماران پوشانده می شود.

 

نیتتان هم نوایی با فرایض دینی واخلاقی است و ما آن  را ارج می نهیم وهم نوا باهم گوییم:

 

نروی زدیده ودل که تو آیت سخایی
که زمکتب تو باهم،همه خوانده ایم سخا را

 

این روزها بیمارستان امام حسین(ع) بیجار سخاوت مهر بانوانی را به خود دید، آنانی با کمک های خود توانستند قدمی در راه شفای بیماران بردارند.که این قبیل اقدامات خیر خواهانه، شایسته تقدیر است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار از کمک 180 میلیون ریالی وراث دو نیکوکار بیجاری به بیمارستان امام حسین(ع) خبر داد.

 

وی گفت:وراث مرحوم سیده کافیه حسینی پنجه و حاجیه بتول زرین کلاه، با تبلور ایثار وسخاوت  راهی را برگزیدید که خداوند پیش رویشان قرارداده است و این عمل خیر خواهانه این وراث عین عبادت خالق است.

 

جعفری تصریح کرد: وراث مرحومه سیده کافیه حسینی پنجه به مبلغ 10 میلیون تومان وجه نقد و بتول زرینکلاه به مبلغ 8 میلیون تومان بابت خرید تجهیزات بیمارستانی به بیمارستان امام حسین (ع) تقدیم کردند.

 

انتهای پیام/a.p

پنجشنبه 24 آبان 1397 | 11:15

کد خبر : 31433

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید