کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کُردتودی گزارش می‌دهد؛

آیا شهرداری سنندج در مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر درختان را قطع می‎کند؟ + تصاویر

قطع درخت، شهرداری سنندج، آبیدر، شایعه

تصاویری منتشر شده از درختان قطع شده در مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر در فضای مجازی، واکنش کاربران این فضا را در برداشته است.

به گزارش کُردتودی، تصاویری از قطع درختان پارک جنگلی آبیدر شهرستان سنندج در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که مردم نسبت به این اقدام شهرداری اعتراض داشته اند.

 

این تصاویر درختان قطع شده و حمل آن بر پشت یک خاور در پارک آبیدر را نشان می دهد که این موضوع واکنش کاربران فضای مجازی را در برداشته است. 

 

تصاویری که مربوط به قطع درختان است با تصاویر که شهرداری سنندج مدعی هرس کردن انها بوده همخوانی ندارد و این خود می تواند نکته سوال برانگیز این ماجرا باشد که آیا حق با شهرداری سنندج است یا مردم؟!

 

 

شهرداری سنندج: تصویر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص قطع درختان آبیدر مربوط به هرس درختان بوده است 

 

در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان مسیر اجرای پروژه 24 متری آبیدر معاون فنی و امور زیر بنایی توضیحاتی در این خصوص ارائه نمود.

 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه تصویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان کمربندی آبیدر مربوط به هرس درختان است گفت: هیچ درختی در مسیر اجرای پروژه عمرانی فاز 3 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر قطع نشده است.

 

 

 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج اظهار داشت: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک این شهرداری اردیبهشت امسال عملیات احداث فاز 2 بلوار 24 متری کمربندی آبیدر را آغاز نمود.

 

 بهزاد ریحانی فرد بیان کرد: در راستای اجرای این پروژه عمرانی 60 اصل درخت در مسیر اجرای طرح بودند که برنامه ریزی لازم مبنی بر جابجایی آن صورت گرفته است.

 

وی گفت: با توجه به اینکه شاخ وبرگ در ختان در مسیر اجرای طرح بسیار حجیم بودند انتقال آن به مسیر دیگر بسیار مشکل بود.

 

 

 

 

ریحانی فرد عنوان کرد: تصمیم بر آن گرفته شده که ابتدا عملیات هرس این درختان انجام شود سپس نسبت به جابجایی آن اقدام شود.

 

وی افزود: روز گذشته تصویری در فضای مجای منتشر شده که درختان مسیر اجرای این طرح قطع شده که این تصویرمربوط به حمل شاخ و برگ در ختان هرس شده بوده است.

 

 

 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج با بیان اینکه هیچ درختی در مسیر اجرای این طرح قطع نشده است اعلام کرد: در مرحله نخست تعدادی از درختان  که در

مسیر اجرای این طرح جابجا شدند.

 

 ریحانی فرد تاکید کرد: با توجه به اینکه عملیات هرس درختان در مسیر اجرای طرح اتمام یافته بزودی بصورت اصولی و فنی نسبت به جابجایی این درختان هم اقدام خواهد شد.

 

انتهای پیام/m.r

سه شنبه 15 آبان 1397 | 08:53

کد خبر : 31369

منتشر کننده : م ر/a

رضائی پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 12:52

0
3

البته منفعت اجرای پروژه با بودن چند اصله درخت تفاوت زیادی دارد...حالا احتمالا درختان را به جای دیگری میبرند واصولی هم در آنجا میکارند.این پروژه به نظرم یکی از پروژه های ضروریه کمربندی آبیدره..

دولتی پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 14:45

0
7

صیدی دوست مندمی
مندمی یار غار.و دوست جناب استاندار
جناب شهردار مواظب طبیعت و آبیدر باش
شهردار بودنت از سر سایه جناب برهان مندمی است

همشهری شنبه 19 آبان 1397 | 23:05

ازاشکالات اسم آوردن افرادی از جمله این اقای مندمی این است که خود به خود بزرگ می شوند الکی و نامشان برسرزبانها میافتدو خیال می کنند کسی هستند و یک عده بیکار رو دور و بر خودشان جمع می کنند و اتوماتیک یک غده سرطانی دیگر شکل می گیرد

ساینا پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 21:20

0
5

جناب شهردار مگه اصلا دید توسعه ای داره.فقط بلده به کمک دوستان جیب مردم رو بزنه.بعدش قلچماقهایی رو داره که اونا هم بلدن سر پروژه ها برن و رشوه بگیرن برگردن. در ادامه جلو پای هر گونه ساخت و سازی مانع ایجاد کنه تا شهر پیشرفت کنه.اره پیشرفت می کنه.هههههه با این شهردار

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید