کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اختصاصی کُردتودی/

افتتاحی که برای نماینده سنندج حاشیه ساز شد + واکنش این نماینده

افتتاح دستگاه خودپرداز، روستای پاپاله، سید احسن علوی، نماینده مجلس، سنندج، کردستان، واکنش

سید احسن علوی یکی از دو نماینده شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران اخیراً در بازدید از روستاهای شهرستان دیواندره، در یکی از روستاها دستگاه خودپردازی را افتتاح کرده که موجب ایجاد حواشی بسیاری برای این نماینده مجلس شده است.

به گزارش کُردتودی، سیداحسن علوی با افتتاح این دستگاه خودپرداز بانکی در روستای پاپاله که شبکه های فضای مجازی شهرستان دیواندره عکس آن را منتشر کرده اند موجب شد تا واکنش کاربران این شبکه ها را به دنبال داشته باشند و عنوان کنند«حالا بعد از مسؤولان دولتی که افتتاح های اینچنینی داشته اند نوبت به نمایندگان مردم در مجلس رسیده است».

 

فعالان سیاسی در واکنش به رسانه ای شدن این عکس عنوان کرده اند که این افتتاح در جای خود نیکوست اما در حد و اندازه نماینده مجلس نبوده و باید توسط دهیار و شورای روستا انجام می شد.

 

علوی در واکنش به این حاشیه سازی ها عنوان کرده: ای کاش رسانه ها در کنار این عکس خبر افتتاح 32 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد تومان، و همچنین استقرار ۲۰ عدد خودپرداز در ۲۰ روستای شهرستان صعب العبور دیواندره را نیز رسانه ای می کردند.

 

 

پایگاه اطلاع رسانی سید احسن علوی نیز در رابطه با همین موضوع نوشت است: طی بازدید یک روزه نماینده مردم فهیم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی از شهرستان دیواندره کارهای عمرانی خوبی در این شهرستان به شرح زیر صورت گرفت.

 

با توجه به پیگیری های مستمر مهندس علوی و حجم بالای نامه های ارسالی مردم فهیم روستاهای شهرستان دیواندره مبنی بر مشکلات رفاهی، ۲۰ عدد خودپرداز در ۲۰ روستای صعب العبور این شهرستان به بهره برداری رسید.

 

با توجه به زمستان های سخت استان کردستان بخصوص شهرستان دیواندره و روستاهای آن افتتاح این ۲۰ خودپرداز که  نیاز به زیرساخت‌هایی همچون اینترنت پرسرعت سایت های مجهز داشت می تواند گام مهمی باشد در راستای رفاه حال این قشر زحمتکش و از تردد این عزیزان جهت دریافت مبالغ ناچیز و انجام امور بانکی بخصوص در فصول فعالیت های کشاورزی و تلف شدن وقت گرانبهای کشاورزان جلوگیری کند.

 

افتتاح ۳۲ طرح عمرانی با اعتباری بالغ  بر ۴۴ میلیارد تومان را که شامل دکل های مخابراتی جهت ارائه خدمات مخابراتی از جمله تقویت آنتن‌دهی تلفن همراه و بهبود خدمات اینترنتی اپراتورهای ‌مشغول به فعالیت را گام موثری دانست.

 

نقاطی با پوشش ضعیف آنتن دهی موبایل وجود داشت که با افتتاح این دکل های مخابراتی این نقاط از پوشش مناسب آنتن دهی برخوردار خواهند شد.

 

سیداحسن علوی همچنین خطاب به افرادی که برای او حاشیه سازی کرده اند، گفت است: عده ای هستند که در هر شرایطی در راستای اهدافی خاص به تخریب مسئولان استانی می پردازند و سعی دارند کارهای صورت گرفته را ناچیز جلوه دهند، که این خود خیانت به مردم استان است.

 

او گفته: که همواره در جهت آبادانی استان کردستان و حوزه انتخابیه گام بر خواهد داشت و سنگ اندازی و تخریب های صورت گرفته توسط عده ای معلوم الحال نمی توانند مایه دلسردی در راستای خدمت به مردم شریف استان کردستان شود.

 

انتهای پیام/sh.s

دوشنبه 14 آبان 1397 | 13:12

کد خبر : 31361

منتشر کننده : sh.s

امیدوار پاسخ دوشنبه 14 آبان 1397 | 14:10

0
4

خود عابربانک و یا کارت عابر بانک که در ان پولی نباشد که ارزشی ندارد امیدوارم نماینده محترم از 15 میلیارد تومان که نماینده قروه گفته است همه نمایندگان کردستان نیز گرفته اند و محل هزینه کرد 15 میلیارد خودش را نیز گفته است مبلغی به حساب روستائیان روستای صعب العبور واریز کرده باشد . از مدتها پیش خود بانکها در مغازه ها عابر بانک نصب می کنند و هر مغازه ای کارتخوان دارد افتتاح عابر بانک در یک روستا توسط نایب رئیس کمسیون عمران مجلس زیاد مهم نیست بجای افتتاح عابر بانک می بایست فکری برای مدرسه روستایی که در ان کودک معصوم در اثر ریزش دیوار فوت نمود می کرد که از انجا بازدید هم نموده است و شاید صدها مدرسه مثل ان وجود داشته باشد که در معرض خطر است و ان حادثه غم انگیز باید یک هشدار تلقی شود یا خیر؟ اینجانب منظورم فقط اقای علوی نیست دیگر نمایندگان نیز همین وظیفه را دارند . وقت انتخابات صدها قول می دهند انتخابات که تمام می شود رای دهندگان و مردم را فراموش می کنند و مثلا عابر بانک افتتاح می کنند و فکر می کنند خدمت بزرگی کرده اند. تخریب نماینده و یا هر کسی بسیار کار بد است و محکوم است ولی خود نماینده نیز باید بداند اخه عابر بانک کارخانه است و سد است و یا ازاد راه است ؟ چی هست که وقتش را برای ان بگذارد؟

شهروند پاسخ دوشنبه 14 آبان 1397 | 17:18

0
4

ما هرگز ندیده ایم نمایندگان مان در مجلس، طرحها و پروژه هایی با ا ارزش و حجم حتی یک صدم پروژه هایی که نمایندگان سایر حوزه های انتخابیه در استانهای دیگر افتتاح می کنند را افتتاح و یا کلنگ زنی نمایند چون در مجلس بسیار ضعیف عمل می کنند و به نسبت سایر نمایندگان فعالیت شان در امور مربوط به حوزه انتخابیه خود بسیار ناچیز است. بیشترین کاری که این نماینده ها می کنند، همین افتتاح عابربانک و مرغداری و گاوداری است و از اینها فراتر نمی رود. افق دید نمایندگان ما در مجلس همین است و کارهایشان بیشتر نمایشی و پوپولیستی است.

همشهرى پاسخ دوشنبه 14 آبان 1397 | 19:38

0
2

قواره علوى ، افتتاح خود پرداز بیشتر نیست!!!! این آقاى نماینده بیلان کار شش ساله اش را ارائه دهد که مردم هم بدانند این همه تحول و توسعه استان و استقرار مدیران کارآمد ،نتیجه اقدامات و پیگیرى هاى ایشان است . علوى و آن چند نفر دیگر مکمل این چند نفر بر ستادى هستند ، تا مردم کردستان بگویند ≪ ده بل نه ≫

محمود پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 07:47

0
1

خدا وکیلی این آقای علوی غیر از سفارش خویشاوندان و نزدیکانش برای استخدام و یا ارتقاء در ادارات کار دیگری بلد است؟؟؟؟؟؟؟؟ این ثمره انتخابهای عشیره ای و رای دادنهای قبیله ای است!!!

نوید پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 10:16

4
1

به استحضار برسانم آقای علوی یکی از نمایندگان قوی وبادرایت کاری وآگاه به مسایل روز وسایر ادوارگذشته استان ... می باشد ، خداوکیلی من کارمند هستم وهیچ ارتباطی با ایشان وهم دستان ایشان ندارم واقدامات سایر نمایندگان محترم برایم مهم است ، هم اینکه نماینده در حوزه کاری خود حضور پیدا می کند خودش یک نوع رفع مشکل کاری چه عمرانی، خدماتی، فرهنگی، سیاسی ،اقتصادی در روستاها می باشد وسایر مدیران با همکاری نمایندگان نسبت به رفع ورجوع مشکلات مردم در روستاها اقدام خواهند نمود.

خاطره سه شنبه 15 آبان 1397 | 14:44

آفرین دانیال راست میگه آخر علوی بغیر به خانواده های خاصی و فامیل خودش چه خدمتی به مردم کرده است استخدام خواهر زاده اش در بیمارستان دیواندره حتی اینقدر کار بلد نیست در باز می کند یا در اداره ثبت یا در فاداره استاندارد در اورژانس اجتماعی بهزیستی ویا دارایی و...تازگی می دونه انتخابات نزدیک مفت خور های اطرافش بهش فشار آوردن دوباره مهره سازی بکنند انشالله اینها که ظلم می کنند سرنوشتشان مثل ع ق. و ت. م باشد تا قیامت سرگردان باشند واززندگی لذت نبرند آخر علوی حداقل از حیا کن خدا این حق کشی ها را ازت میگیره آخر عیب نیست عابر ابانک فتتاح می کنی ولله باید از خ. ب

دانیار پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 11:25

2
3

جناب آقای علوی عزیز فکرمی کنم خودپرداز سخنگوی تبلیغات دوربعدی حضرتعالی نمی باشد ببین عزیزم توداری چکارمی کنید درشهرستان دیواندره میخواهید توسط مسئول این شهرستان نسبت به عزل بعضی ازمسئولین دوایرادارات اقدام وبجای آن یاران خودرامعرفی تابلکه درجریان انتخابات عصای دست شماباشند آیامیدانید خارج ازگلیم خوددرازی می کنید برای مثال درآموزش وپرور شدیواندره فشاربه افرادی درداخل آن ننموده اید تابلکه آنهاراعزل ویاران شماجایگزین شوند خواهشاً بس کنید دیگر مردم خیلی ازشماآگاهترند خودپردازهیچ دردی رادوانمی کند اگرراست میفرمائید مدت چندسااست نماینده شده اید چراراههای صعب العبوراین منطقه بحالت خودمانده وهیچگونه اقدامی نکرده اید دیگرتاریخ مصرف حضرتعالی هم تمام شد مردم خیلی خیلی ازتوآگاهترند میدانید برای چه برای استخدام سفارشات جنابعادلی ازدانشگاه علوم پزشکی گرفته تاسازمانهای آ ب وبرق وراه ترابری و.....

همشهری پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 12:46

0
1

علوی رو ول کنید خدا وکیلی یه سوال دارم این سایت کوردتو دی خیلی از واقعیت ها رو میگه
اون جشنواره انار رو چرا سرسری رد شدن ؟ سو مدیریت رو چرا اعتراف نمیکنند ؟

ارامو پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 15:01

1
2

دوستان این خداست که عزت انسان را زیاد یا کم می کند همه کس می دانند خودپرداز چه ربطی به نماینده داره مردم می فهمند که برای تبلیغ و دروغ. کلاهبرداری

خادم قران کریم پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 17:05

0
3

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُونُوا قَوَّامِينَ لِلَّهِ شُهَدَاءَ بِالْقِسْطِ وَلَا يَجْرِمَنَّكُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَى أَلَّا تَعْدِلُوا اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى وَاتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ﴿۸﴾
ترجمه
اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد براى خدا به داد برخيزيد [و] به عدالت‏ شهادت دهيد و البته نبايد دشمنى گروهى شما را بر آن دارد كه عدالت نكنيد عدالت كنيد كه آن به تقوا نزديكتر است و از خدا پروا داريد كه خدا به آنچه انجام مى‏ دهيد آگاه است (۸)
ایه 8 سوره مبارکه مائده از قزان کریم
سردبیر محترم سایت وزین کرد تودی
سلام علیکم و عرض ادب
این عرایض نعوذ بالله هوای نفس نیست و اسم خود را نیز بدلیل عدم ریا نمی نویسم بلکه همان واقعیت را می نویسم که اگر خدا قبول فرماید خادم قران کریم بوده و هستم
در دنیا و اخرت اقاین علوی و فرشادان و جلالی زاده و هیچ حزب و چناحی و امثال ان اقایان و هیچکسی به داد من و شما و هیچکسی نمی رسد غیر از الله جل جلاله. این فرمایش صریح قران کریم است که هیچ کسی نمی تواند انرا نقض کند. اینجانب مسلمان هستم و تابع هیچ یک از این اقایان نیستم و بنابر این ذره ای طرفداری از هیچ حزب و جناح و افرادی ندارم. تاکنون که خبرهای شما را از چند سال پیش خوانده ام احساس و برداشت و ذهنیت این بود که سایت شما حامی اقای علوی است و بر علیه مثلا دکتر جلالی زاده هر سخنی نوشتن ازاد و مورد حمایت بود این برداشت و ذهنیت از انجا ناشی می شود که اکنون نیز زیر یاداشت غیر منطقی و غیر عادلانه اقای جلالی زاده سخنان خلاف عدالت وجود دارد و خود مطلب نیز خلاف عدالت است ولی برای نماینده که باید پاسخگو باشد چنین سخنانی و یا سخنان حداقلی بحق نیز وجود نداشت. در حالیکه نمایندگان فعلی باید پاسخگو باشند. ایا خدا وکیلی درد و مشکلات مردم افتتاح خود پرداز است؟ ایا نماینده ای با سن و سال بالا و ریش سفید همین حداقل را نباید بداند که خود پرداز نصب کردن افتتاح نیاز ندارد؟ایا عیب نیست؟ ایا این اقای نماینده نباید بداند که کار ی مضحک افتتاح خود پرداز توضیحات بعدی را برایش مضحکتر می کند؟ اکنون که شما این خبر را نوشتید و به ان پرداختید به گونه ای واضح و روشن به عدالت پرداختید که در قران کریم به ان امر شده است . عدالت محض نیز حتی بر اساس ایه شریفه فوق تقوی نیست بلکه نزدیکترین کار برای رسیدن به تقوی است . مطمئن و قطعا بدانید که هیچکدام از اقایان فعلی در انتخابات اینده رای نخواهند اورد و برای ان دلایل مستند و مستدل وجود دارد که از خداوند تمنا دارم یک روزی دیداری داشته باشیم تا دلیل مستند را به شما عرض کنم . این اقایان دچار توهم شده اند که خودشان بر اساس تلاش و کوشش و لیاقت خودشان رای اورده اند که چنین چیزی نیست . استاد داشتند ولی استاد خودشان را از دست دادند و در بیمکاری استادشان نیز یک بار به عیادتش نرفتند حضرت فخر کائنات محمد المصطفی(ص) به عیادت کافر تشریف برده اند ولی این اقایان به عیادت استاد بیمارشان نیامدند که خادم قران کریم و مسلمان است در حالیکه استادشان یکریال با این اقایان ارتباط مالی نداشته و ندارد و هیچ مسئولیتی نیز در هیچ جایی ندارد . فقط در قبل از انتخابات به خدمت استادشان امدند و استادشان از فردای انتخابات تاکنون انها را ندیده است. و استادشان نیز انان را نخواهد پذیرفت. بالاخره از 2 حال خارج نیست یا نعوذ بالله استادشان به دروغ ادعای استادی می کند و یا واقعیت بوده است اگر واقعیت باشد خودشان خواهند دانست استادشان کیست و اگر نعوذ بالله دروغ باشد که می توانند بر اساس عملکرد خودشان نماینده شوند استادشان از حدود 2 سال پیش به خودشان کتبا نوشته است که شماره تلفن شما را از گوشی ام حذف کردم این از نشانه های استادشان است. اگر خودشان بخوانند می دانند که استادشان چه کسی بوده است

خاطره پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 17:15

1
2

واقعا دانیال راست می‌گوید داری خیانت های خودت را سر پوش می نهی استخدام های فامیلیت و اونهای که در ستاد کار کردند برای مردم فراموش شدنی نیست باز هم با فشار داری مهره چینی می کنی این را بدان انشالله در سال نود هشت هم خودت و هم اونهای که به سفارش تو آمدند چمدانشون جمع می کنند و ....

خاطره پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 19:03

1
1

آقای علوی پانتر راست میگه مردم همه چیز می دانند دست از عوام فریبی بردار فردای قیامت چه جوابی دارید هیچ کس به دادن نمی رسه اگر اعتقاد به قیامت دارید

کژال پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 19:42

1
1

این قیچی و افتتاح عابر بانک هیچ در ذهن آقای علوی فراموش نمیشه اولا توهین نماینده به موکلانش یعنی اینقدر بی ارزش هستند نماینده شهرهای دیگه چه چیزی را افتتاح می کنند و نماینده ما یعنی موکلانش چیزی نمی دانند ودوما مردم بدانند چقدر مورد تمسخر قرار می گیرند و‌ازشون سواستفاده می کنند

چهل چشمه پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 19:58

1
1

کژال راست میگه می خواهند با افتتاح عابر بانک استخدام های ادارت آب و برق انتقال به دانشگاه فرهنگیان از آموزش و پرورش و دارایی و ثبت و بیمارستان و مخابرات و استاندارد و.....مردم فراموش کنند انشالله این لیست در زمان انتخابات برای مردم با عکس م درم پخش میشه

دلیر پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 21:56

1
1

خداوکیلی تا باحال نماینده ای مثل دوره ششم که دکتر جلالی زاده و مهندس ادب خدا رحمتشون کنه نداشتیم مردانه دفاع می کردند نمی آمدند مثل بعضی عابر بانک افتتاح کنند ننگ باد عوام فریبی و ریاکاری

احمد چهارشنبه 16 آبان 1397 | 15:01

جلالى زاده بچه اى بود که مرحوم ادب مدیریتش مى کرد ، الان پس از سالها ببینید چه مسخره بازى هاى در مى آورد . و با توجه به این همه خوش خدمتى ، هیچ جا تحویلش نگرفتند و باعث سبکى مردم کردستان شد و با وعده هاى پوچ مردم را فریب داد و راى مردم را براى جناحى جمع کرد که هیچگاه به کردستان خدمتى نکرده بودند

اسو پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 22:02

1
1

من خودم اهل اونجایی هستم که این کار کرد علوی بخدا حتی ریش سفیدهای صد ساله هم نفرینش می کردند که اینکار چه ربطی به تو داره این عابر برای بانک درآمد داره اگر دوماه دیگه درآمد نداشته باشد بانک برش میداره ولله حیا خوب چیزیه که بعضی ها ندارند

محمد پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 23:09

2
1

آقای علوی برای اثبات حرفهای دانیال میخواهم فقط یک جمله برایت عرض کنم عزیزم حدوددوماه است جنابعالی به نماینده دولت دراین شهرستان فشارآورده ایدکه بلکه یکی ازیاران انتخاباتیت بنام ک ق که درآموزش وپرورش معلم است ایشان رادرپست نهضت سوادآموزی بعنوان مسئول انتخاب نمایند چون نزدیک به انتخابات است واغلب آموزشیاران قراردادی وروزمزدویاساعتی دارند کارمیکنند ودست به دامن هرکسی میشوند که بلکه آنان نیز استخدام شوند جنابعالی ازاین موقعیت میخواهید تازآقای ک ق استفاده بلکه درجریان انتخاب بعدی توسط نامبرده وسیله آموزشیاران خوراک تبلیغاتی داشته باشید ولی حیف صدحیف متأسفم ازاین عدالت که دست شمااست وازطرفی ازقوه مجریه نیز نگران که توان خودرادست شمانمایندگان داده وهرچه شماها بخواهیدانجام میدهید درصورتیکه درقانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی صراحتااعلام نموده که قوه مقننه حق ندارد درقوه قضائیه واجرائیه دخالت داشته باشد کارشمافقط نظارت برانجام امورات قوه مجریه است نه تحمیل نمودن مسئولین مانندوزیر وزراومدیران کل و استانداران ولی برادرانه دراینجاخدمت جنابعالی عرض میکنم بنده خود یک نفرمعلم هستم با26 سال خدمت دردورترین روستای دارم خدمت مینمایم چون شغل موردعلاقه ام میباشد اگرمیخواهید درمیان مردم حداقل جایگاهی برای خودداشته باشید که آنهم بخاطرکارهای غیرقانونی مانندسفارشات استخدام اعضای ستادانتخاباتیت درادارات ومنصوب نمودن روسای ادارات مانند اداره راه وترابری - کشاورزی - منابع طبیعی - بنیادمسکن - جهادکشاورزی و........ مقداری کوتاه بییاییدچون دیگر کارت ازکارگذشته است خیلی موارددیگر دارید که بیشترازاین نمی خواهم نگرانت کنم بماندانشاء الله برای انتخابات

یدالله پاسخ سه شنبه 15 آبان 1397 | 23:15

1
1

نویدجان تویکی که اینهمه تعریف کردیه ایدفکرکنم مستخدم اداره ای هستید میخواهید بااین چاپلوسی تغییرسمتت دهند وفرداشماهم رئیس اداره ای درشهرستان دیواندره باشید معلومه که آدم بیسوادی هستییدوکورکورانه داریدقضاوت می کنید خداشمارابه راه راست هدیت کند

بختیار پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 09:15

1
0

کاک محمد این آقای ک ق امسال به سفارش آقای شد راهنما حق امیر زارعی خراب کرد از نمره کتبی از صد نمره بیست امتیاز گرفته اوج بیسوادی از چهل نفر آخر نفر بود ولی آوردن راهنمای آموزشی کردن از بردارش عبرت نگرفت که حق مردم خراب می کرد چه بلایی سرش آمد انشالله ایشون هم اینجور می شود نت س خدا جای حق نشسته است

سعید پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 09:35

1
0

دوستان دنیا را نمی دونه بگیره فوقی پنج سال دیگه عمر داشته باشد بزار حق کشی کند آخرش یک خونه یک میلیاردی دیگه مسخره برای دامادش در مشهد و

کامیاران پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 09:39

1
0

دوستان دفعه قبل کامیاران علوی آورد بالا چون رقیبش سالار مرادی مردم از ترس اینکه سالار رای نیاره به او رأی دادن این دفعه ما خودمان چند نفر داریم و به افراد دروغگو و چاپلوس رای نمی دهیم انشالله این بار همراه دکتر فرشاد آن یک جوان کامیارانی بنام دکتر ویسی می ره مجلی

صالح پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 09:56

0
1

ننگ باد ریا و عوام فریبی

فاروق پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 12:49

1
1

درود بر کامیاران این دفعه از جوانان غیور و باسواد خوش نام شهرمان را روانه پارلمان می کنیم به دیگر به افراد دروغ گو و چاپلوس و فریبکار رای نمی دهیم اون دفعه اشتباه ما این بود به سالار رای ندادیم البته سالار مغرور و متکبر بود

ارش پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 12:57

0
1

واقعا عیب برای نمایندگان دیگر که مدیر کل آموزش و پرورش به ریس اداره آموزش و پرورشی شهری میگه فقط علوی راضی کنید جواب هیچ‌یک از نمایندگان ندهید جالب اینه که علوی خودش مخالف انتصاب این مدیر کل بود اگر اعضای ستاد روحانی هم غیرت داشته باشند می روند ریاست جمهوری تا این مدیر کل عوض نکنند دست بر دار نباشند البته بهش تذکر دادند اگر دنبال علوی برود به آخر سال نمی ریه دوران مدیر کلیش

محسن پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 17:55

1
2

برادران وخواهرانی که تغییرات راتوسط آقای علوی افشانموده اید این راخدمتتان عرض کنم چه بخواهی وچه نخواهی آقای علوی به مدیرکل آموزش وپرورش استان کردستان فشارآورده که باید کاوه قریشی که به اسم ک . ق درج شده بایدجایگزین مسئول نهضت دیواندره شود وجالب اینجاست که مسئول فعلی فکردوماه هم نمی شود سرکاررفته وحتی آقای علوی به مدیرکل هم گفته اگراین کاررانکنید خودشمارانیز عزل خواهم کرد ولی ببینید چه وضعیتی است حتی فرشادان نیز اظهارداشته که نبایداین کارعملی شود متأسفانه آقای علوی به فرشادان گفته تویکی حق دخالت درامورآموزش وپرورش راندارید مگرمادونفری ادارات رابین خودتقسیم ننموده ایم پس برادران باخیال راحت بخواب وحتماً کاوه قریشی ازهم اکنون مسئول ستادانتخابات آقای علوی عزیزدرنهضت سوادآموزی دیواندره خواهدشد

بحث پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 18:01

0
1

من به ستاد روحانی سفارش می کنم همگی بریم دفتر ریاست جمهوری از هر شهری چند نفر استاندار عوض کنیم چون واقعا استاندار داره به نماینده و ریس ستاد روحانی یعنی علوی بهت میده دوره قبل اصلا در استانداری علوی راه نمی دادند

خالد پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 18:11

0
0

توصیه به دکتر فرشاد آن که بلای سالار مرادی سرش نیاد دفعه قبل علوی آخر سال مهره چینی کرد سالار بیخیال بود دیدی چه بلایی سرش آمد اگر ایشون این چند ماه جلو علوی در برابر این انتصابات قد علم نکند و به مدیران کل تذکر ندهد باید فاتحه دوره آینده خودش را بخواند

خواهر پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 18:20

0
0

محسن جان این پاداش کسی است که نهضت دیواندره در استان آخر بود وقتی آمد ولی فعالیت ایشون در سه ماه نهضت را در جذب و فعالیت به رتبه اول کشور انتقال داد باید به حال مدیر کلی گریه کرد که حق کشی می کند

شهید پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 18:57

0
0

این بدبختی ما از دست کامیارانی ها می کشیدم و الا ما به علوی رای ندادیم دور اول یوسفی اول بود و دور دوم مرادی نزدیک هشت هزار رای آورد در دیواندره

خلیل پاسخ چهارشنبه 16 آبان 1397 | 23:48

0
0

علوی شما را به قرآن دست از سر مردم بردار

آموزش دهنده پاسخ پنجشنبه 17 آبان 1397 | 13:31

0
0

دوستان ما آموزش دهندگان حق خود را می دانیم دیگر فریب نمی خوریم ماهم انسانی دیگه هیچ کس نمی تونن از ما سو استفاده کند

ایران پاسخ شنبه 19 آبان 1397 | 08:44

0
0

من خودچیزجالبی شنیده ام هفته گذشته آقایعلوی به آقای ناصح عبدی مدیرآموزش وپرورش گفته اگر نسبت به تغییرات مورددرخواست اینجانب اقدام ننمائید شمارانیز ازمدیریت خواهم انداخت آقای عبدی هم فرموده اند چشم بنده خود خاک پای شمابزرگوارهستم هرچه امربفرمائید باجان ودل خواهم پذیرفت فقط لطفی درحق اینجانب بکنید مدیرگل رادرجریان قراردهید آقای علوسی هم فرموده اند وقتی من گفته ام یعنی مدیرکل گفته است چه جالب ازاین مستولیتهای بی مسئول

دیواندره پاسخ شنبه 19 آبان 1397 | 08:51

0
0

جناب اقای عوی حامی ...است مرتضی بخاطر تخلف واگذاری پیمانکاری به برادرش که در اصل مال خودش بوده سازمان تخلفات اداری محکوم شده وبه مدت 3 سال از مسئولیت اداری منع شده ولی علوی از ایشان حمایت کرد وجلو رای دادگاه گرفت

فامیل نزدیک علوی پاسخ شنبه 19 آبان 1397 | 20:32

0
0

من خودم با علوی فامیل هستم می دانم برای اطرافیانش چه حق کشی های می کند آخر اگر مردم شعور داشته باشند بگویند علوی در این هشت سال بغیر این چند نفر فامیل خودت استخدام کردی چکار کردی

ععلوی پاسخ شنبه 19 آبان 1397 | 22:25

0
2

علوی عیب خداوکیلی اینقدر ....خیانت به امانت کردی حق کشی کردی از خدا نمی ترسی آه مظلوم نابودن می کند

صدیق پاسخ یکشنبه 20 آبان 1397 | 19:38

0
0

علوی .... بچه های مردم و فقیر و فقرا هم شغل می خواهند اونها هم می توانند در بیمارستان در را باز کنند وبنندند حتی با مدرک فوق لیسانس هم راضی هستند اون کار را بکنند از خدا بترس

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

باقی مانده مهلت برجامی ایران به اروپا

ADS

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید