کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه:

مردم ثابت کردند که به عهد خود با مظلومان عالم و مقابله با استکبار جهانی پايبند هستند و عقب نشينی نمی کنند

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه، 13 آبان سنندج، روز دانش آموز، استکبارستیزی، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سنندج

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه با بيان اينکه مردم ما دانش آموخته حکمت امام (ره) و شهدا هستند، گفت: شما با اين تجمع نشان داديد که تا ابد در جهت دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی ثابت قدم می‌مانيد.

به گزارش کُردتودی، ابراهیم عزیزی در مراسم راهپیمایی 13 آبان 97 در شهر سنندج عنوان کرد: اين تجمع شما پس از 40 سال از پيروزی انقلاب اسلامی برای دوستان و دشمنان پيام های مختلفی دارد.

 

وی گفت: پيروزی از راه و روش رهبر فقيد و کبير انقلاب و تبعيت و پيروی از فرامين رهبری مهم ترين پيام اين تجمع جوانان و نوجوانان در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

 

عزیزی با بيان اينکه مردم ما دانش آموخته حکمت امام (ره) و شهدا هستند، گفت: شما با اين تجمع نشان داديد که تا ابد در جهت دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی ثابت قدم می‌مانيد.

 

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه ،گفت: مردم آگاه و شجاع ايران دشمن شناس هستند و حضورشان در صحنه همواره به جهت ابراز نفرت و تنفر هميشگی از استکبار است.

 

عزيزی گفت: برای پاسداشت ارزش‌های نظام و انقلاب بايد مقاوم بود و در صحنه ماند و با تمام توان ايستادگی و مقابله کرد.

 

وی گفت: اين حضور پرشکوه جوانان و نوجوانان دانش آموز بايد برای برخی افراد داخل کشور هم پيام داشته باشد و بدانند اين ملت همواره به عهد خود با مظلومان عالم و مقابله با استکبار جهانی پايبند است و يک لحظه عقب نشينی نمی کند.

 

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه 13 آبان را یاد آور خباثت ها و خیانت های دولت آمریکاو استقلال طلبی و اسلام خواهی ملت ایران دانست و بیان داشت: جوهره و روح این مناسبتها درس گرفته از فرهنگ علوی و عاشورایی است.

 

عزیزی افزود: اگر امروز شرایطی را شاهد هستیم که نظام سلطه دوره انقباظی خود را طی کرده و به سمت دوره انبساطی و زوال حرکت کرده است محصول نگاه استکبار ستیزی ملت ایران است.

 

وی بابیان اینکه  امروز نظام سلطه برای حفظ اهداف خود در منطقه بطور مستقیم حضور دارد تصریح کرد: دامنه نفوذ آمریکا از سمت جهانی به سمت منطقه ای کاهش پیدا کرده است.

 

 عزیزی اضافه کرد: آمریکا امروز قدرت اقناع سازی جهانی و جاذبه گفتمانی خود را از دست داده است بنحوی که در سوریه، لبنان، عراق، افعانستان و... با شکست رو به رو گردیده است و این افول بواسطه تاثیر حرکت شجاعانه ملت ایران در سایر ملل می باشد.

 

معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه خاطر نشان کرد: امروز تمام مفاهیم آمریکایی مانند آزادی ،رفاه ، امنیت و دموکراسی در خود کشور آمریکا نتیجه عکس داده است.

 

عزیزی حضور حماسی ملت ایران در تمامی صحنه ها را یاد آور و بیان داشت: ما بر این باوریم تا زمانی که نظام سلطه خوی ظالمانه خود را کنار نگذارد این رویه در ایران و جهان اسلام بعنوان فصل الخطاب حاکم و استوار است.

 

معاون طرح، برنامه و بودجه معاونت راهبری قوه قضاییه اضافه کرد: تحریم علیه ملت ایران جنگ اقتصادی است که همزمان با تسخیر لانه جاسوسی علیه انقلاب و مردم آزادیخواه ایران شروع کردند و با خروج غیر قانونی و یکجانبه از برجام و عهدشکنی خباثت شان را بیش از گذشته به نمایش گذاشتند.
عزیزی افزود: پس از چهار دهه مردم آزادیخواه، انقلابی و عدالتخواه ایران اسلامی همچنان پیروز میدان هستند و با اتکا به خداوند متعال در قله سرافرازی، هدایت، عدالت و سعادت مقاومت است.

 

عزیزی اظهار داشت: با توجه به اینکه مردم ایران از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دولتمردان و سیاست های آمریکا را دشمن خود می دانند و این سردمداران این کشور نیز از همان موقع با تمام توان مبارزه فکری و عملی خود را علیه ملت ایران آغاز کرده اند.


وی یادآور شد: اما به لطف خداوند و تلاش مردم، توطئه های سخت و نرم آمریکا و دشمنان انقلاب از جمله تحریم های ناجوانمردانه، جنگ تحمیلی، فتنه ها و آشوب های گروه های تروریستی و عوامل دست نشانده خنثی شد تا مانع تراشی استکبار قدرتی در برابر آرمان های انقلاب اسلامی نداشته باشد.
 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 13 آبان 1397 | 12:37

کد خبر : 31354

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید