کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جوابیه/

روؤسای جهاد کشاورزی و دانشگاه فرهنگیان کردستان: ما بازنشسته نیستیم

جوابیه، بازنشستگی، رئیس جهاد کشاورزی کردستان، رئیس دانشگاه فرهنگیان کردستان، خبر بازنشستگی

روؤسای سازمان جهاد کشاورزی و دانشگاه فرهنگیان کردستان در جوابیه هایی جداگانه خبر بازنشستگی خود را تکذیب کردند.

به گزارش کُردتودی، در جوابیه روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کردستان آمده است: احتراماً در پاسخ به مطالب مندرج در صفحه نخست آن پایگاه خبری در مورخه ی 3 شهریور ماه 97، با موضوع «کدامیک از مدیران استان کردستان بازنشسته شده اند و باید بروند؟!» و همچنین درج دوباره ی این مطلب در مورخه 27 شهریور 97 (اشاره به خبر قبلی) و اطلاع رسانی خبر در کانال تلگرامی در 1 آبان 97 جوابیه ای به شرح ذیل ارسال می گردد. لذا مقتضی است طبق ماده ی 23 قانون مطبوعات جهت تنویر افکار عمومی در همان ستون پایگاه خبری درج گردد.

 

 از آنجا که سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان کردستان عضو هیأت علمی تمام وقت دانشگاه با مرتبه علمی دانشیاری می باشد و براساس ماده 96 آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی دانشگاه و موسسات آموزش عالی حداقل سن بازنشستگی در این مرتبه علمی 67 سال بوده و با درخواست موافقت رئیس دانشگاه تا 3 سال قابل افزایش است. با این توضیح ایشان در حال حاضر ( متولد 1341 ) مشمول قانون بازنشستگی نمی باشد.

 

همچنین روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی در جوابیه ای آورده است: در خصوص بازنشستگی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان که در سایت کُردتودی منتشر شده است به عرض می رساند؛ ایشان بازنشسته  نیستند و 32 سال سابق کار دارند. اولاً؛ طبق تبصره ماده 103قانون مدیریت خدمات کشوری تا سی و پنج سال می توانند خدمت کنند. دوماً؛ قانون فعلی مشمول کسانی می باشد که بازنشسته شده وهم اکنون پست سازمانی در اختیار دارند در حالی که ایشان هنوز بازنشسته  نشده اند.

 

انتهای پیام/sh.s

شنبه 5 آبان 1397 | 10:21

کد خبر : 31280

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید