کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ پاسخ این سوال کاربردی چیست؟

گوشی، موبایل، سامسونگ، هوآوی، مدل گوشی، خرید و فروش موبایل

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ پاسخ این سوال کاربردی چیست؟

به گزارش کُردتودی، گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ این سوال نه تنها در ایران بار ها پرسیده می شود بلکه در تمام دنیا به یک سوال بسیار سخت تبدیل شده است. این روز ها گاهی با خریدران گوشی موبایل صحبت کنیم و بدون شک گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ اولین سوال آن ها خواهد بود. به طور کلی هیچگاه نمی توان به سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ پاسخ داد اما در این مطلب قصد داریم سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ را از جهاتی مورد بررسی قرار دهیم.

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ پاسخ بیشتر کاربران چیست؟

به طور کلی بسیاری از کاربران معمولی به سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ پاسخ می دهند که سامسونگ برند گرانی است یا برخی طرفداران این برند در پاسخ گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ می گویند جنس چینی کیفیت پایینی دارد. این جواب ها کاملا یک طرفانه است و بهتر به نظر می رسد سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ را به صورت دقیق تر بررسی کنیم.

خرید هر وسیله ای یک بودجه نیاز دارد و در مورد خرید موبایل نیز این قاعده صدف می کند. بر اساس تجربه کمپانی سامسونگ گوشی های ارزان قیمت کمتری را در مقیسه با هوآوی عرضه می کند و به دلیل گران بودن برخی از صفحه نمایش های این برند  به نظر می رسد که اگر کاربران به دنبال پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ هستند بهتر است بگوییم برای خرید گوشی ارزان قیمت برند هوآوی و حتی برخی برند های ناشناخته چینی خرید بهتری است. البته در هنگام خرید باید به ویژگی های آن محصول نیز دقت کرد.

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ پاسخ این سوال کاربردی چیست؟

آیا گوشی های هوشمند سامسونگ در رده قیمتی بالاتر همواره برتر هستند؟

در سال های اخیر برند های مختلف تمرکز بسیاری روی ساخت گوشی های میان رده قرار داده اند و دیگر سامسونگ نیز در ساخت گوشی های میان رده قدرتمند است و این موضوع گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در بخش میان رده را بسیار سخت می کند. به طور کلی در جواب گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ بهتر است از کاربران سوال کنیم چه نیازی از گوشی هوشمند خود دارد زیرا به طور کلی سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ برای تمام کاربران یکسان نیست و گاهی یک کاربر علاقه به صفحه نمایش قدرتمند است و برخی کاربران به پردازنده نیاز دارند پس بهتر است در زمینه گوشی های میان رده سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ را با مشخص کردن ویژگی های مورد نیاز پاسخ دهد. تا این بخش پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در گوشی های میان رده کاملا بسته به نیاز های کاربران است. به عنوان مثال اگر کاربران به صفحه نمایش قدرتمند نیاز داشته باشند یا از بردگی صفحه نمایش راضی نباشند سامسونگ بهترین پاسخ گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ برای آن ها است، اما اگر فردی علاقه مند به پردازنده قدرتمند تر باشد میان رده های هوآوی می توانند خرید خوبی باشند.

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ پاسخ این سوال کاربردی چیست؟

گوشی های گران قیمت هوآوی بهتر است یا سامسونگ ؟

پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در این رده قیمت تقریبا غیر ممکن است، زیرا شرایط کمی پیچیده خواهد بود. پاسخ به سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ در این بخش باید به چند موضوع تقسیم شود زیرا تقریبا پرچمداران هر دو برند قیمت یکسانی دارند. پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ را باید مانند گوشی های میان رده بررسی کرد و البته در این بخش علاقه برند برترین روش برای پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ است. در این بخش اگر کاربران نیاز به قلم داشته باشند تنها سامسونگ وسری نوت این برند را می توانند انتخاب کنند اما در بخش دوربین هوآوی امسال برتر بوده است. در بخش صفحه نمایش نیز به نظر می رسد هیچ برند حریف سامسونگ نشود.پس اگر علاقه مند صفحه نمایش خوب هستید به طور کلی به سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ جواب سامسونگ را دهید و هوآوی پاسخ سوال گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟  برای طرفداران دوربین است.

نتیجه گیری چه می شود؟ در آخر گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟

همانطور که بررسی کردیم پاسخ گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ هیچگاه جواب مشخصی نخواهد داشت.  با این وجود در حال حاضر سامسونگ پرفروش ترین برند موبایل است و در نتیجه پاسخ بسیاری از کاربران در مورد گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ، برند سامسونگ خواهد بود. البته این موضوع را باید در نظر گرفت که اگر سامسونگ پرفروش ترین برند محسوب می شود، هوآوی بیشتری پیشرفت را در میان برند های موبایل داشته است و توانسته خود را دومین فروشنده برتر موبایل معرفی کندهرچند که به نظر می رسد اپل  جایگاه خود را در این زمینه پس گیرد.نظر شما در این مورد چیست؟گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟

گوشی هوآوی بخریم یا سامسونگ ؟ پاسخ این سوال کاربردی چیست؟

انتهای پیام/a.p

چهارشنبه 25 مهر 1397 | 09:57

کد خبر : 31176

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید