کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

علت واقعی مرگ دنیا ویسی ؛ ریزش دیوار یا تعرض جنسی؟

دنیا ویسی، روستای گرماش، مرگ دنیا، دانش آموز دختر

ابعاد جدیدی از فوت دنیا دانش آموز دختر روستای گرماش سنندج در این فیلم آورده شده که شما را به دیدن ان دعوت می کنیم.

به گزارش کُردتودی، این هم جواب افراد و کانالهای تلگرامی همچون امدنیوز، ناسیونالیسم کوردی، نیشتمانی جوان و... که از روی دشمنی می خواهند مردم کرد را درست در زمان دریافت جایزه نوبل نادیا مرادبی آبرو کنند.

 

یکشنبه 22 مهر 1397 | 13:42

کد خبر : 31144

منتشر کننده : sh.s

بنده خدا پاسخ یکشنبه 22 مهر 1397 | 15:53

0
0

سلام علیکم و عرض ادب
خدا می داند با چشمانی گریان چند جمله ای می نویسم
در قران کریم ایات بینات متعددی در مورد گناه عظیم بهتان و تهمت وجود دارد سوره نور
در قران در مورد امر به اجتناب از سوء ظن وجود دارد سوره حجرات
در قران عدم سخن گفتن در مورد چیزی که کسی نمی داند امر شده است
بعد از قران کریم احادیث مهم است که مضمونهایی از احادیث شریف وجود دارد که ابروی مومن از خوان او بالاتر است و در جایی نیز مشابه ان را خوانده ام
این دروغ گویی و کذابی تعرض از طرف هر سایت و کانال و یا حتی فضای مجازی هم نباشد و گفتار زبانی باشد بر اساس ایات بینات فوق قطعا گناه کبیره است .
حدیث شریف بسیار معروف و مشهوری نیز که همگان انرا شنیده و یا خوانده اند وجود دارد که هر چه را بر خود می پسندیم بر دیگر مسلمانان نیز باید بپسندیم و هر چه را بر خود نمی پسندیم بر دیگر مسلمانان نیز نباید بپسندیم . دختر معصوم و بیگناه و پاک و بدلیل بیگناهی و که سن تکلیف هم نداشته والله مرا هم همچون پدر و مادرش داغدار کرد به حکم مسلمانی/ هر چند قطعا ابروی هیچ کسی با بهتان و کذب نمی رود و عزت و ذلت دهنده بر اساس قران کریم سوره ال عمرا فقط الله جل جلاله است و از پاکی این فرزند و نور چشممان چیزی کم نمی شود ولی به ابروی مسلمان قطعا متعهد هستیم که اگر چنین نباشیم در مسلمانی ما بایاید تردید کرد این سایتها و یا کانالها و یا هر کسی که سخنی در بهتان و افترا ی این مورد گفته و یا نوشته باشد در تعجبم که جواب خدا را چه خواهد داد؟ در عجبم که ایا نشر دهندگان اکاذیب از خدا شناسی بهره ای برده اند؟
از سایت وزین کرد تودی اول تشکر دارم که شما نیز زحمت کشیده و در مقابل این گناه عظیم بهتان اطلاع رسانی می فرمایید و دوم یک گلایه نیز در مورد تیتر دارم گناه و بهتان که گناه و بهتان است و عذابش با خداست به جایزه نوبل چه ربطی دارد چنین گناه عظیمی در هر جا و غیر کردستان نیز گناه است و برای هیچ مسلمانی جایز نیست . و حرام است. خواهشمندم از منظر قران از بینش اسلامی و دینی پوشش فرماید گریه امانم نداد ببخشید

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید