کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

تکذیب یک مصاحبه توسط پزشکی قانونی کردستان

مدیر کل پزشکی قانونی کردستان شایعه مبنی بر تجاوز به دنیا ویسی دانش آموز اهل روستای گرماش را تکذیب کرد.

به گزارش کُردتودی، مدیر کل پزشکی قانونی کردستان شایعه مبنی بر تجاوز به دنیا ویسی دانش آموز اهل روستای گرماش را تکذیب کرد.

 

همایون پور اظهار کرد: تحقیقات و آزمایشات پزشکی قانونی در رابطه با مرگ این دانش آموز در دست بررسی است و حدودا تا بیست روز آینده نتیجه اعلام خواهد شد.

 

وی مصاحبه پزشکان پزشکی قانونی سنندج با خبرنگار روزنامه قانون را نیز رد کرد و گفت: هیچ پزشکی در مجموعه پزشکی قانونی سنندج با هیچ رسانه ای در رابطه با مرگ دنیا ویسی مصاحبه نکرده و این شایعه کذب محض است.

 

هرگونه شایعه تجاوز و یا قتل دانش آموز دختر روستای گرماش را به شدت تکذیب می‌کنم

 

همچنین احسن علوی، نماینده سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: هرگونه شایعه تجاوز و یا قتل دانش آموز دختر روستای گرماش را به شدت تکذیب می‌کنم.احسن علوی، پیرامون فوت دنیا ویسی، دانش آموز دبستان ظفر روستای گرماش سنندج اظهار کرد: شواهد حاکی از آن است که زمان ساخت مدرسه روستای گرماش به قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بر می‌گردد و بسیار فرسوده بوده است که می‌بایست هر چه زودتر بازسازی می‌شد. براساس اظهارات و شواهد محلی در روز حادثه این دانش آموز به دنبال توپ خود در کنار حفره دیوار می‌دود که متاسفانه دیوار مستهلک و فرسوده مدرسه روی سرش آوار می‌شود و جان می‌سپارد.وی عنوان کرد: متاسفانه بسیاری از مدارس ما مستهلک و فرسوده هستند که به بازسازی نیاز دارند و باید اعتبارات لازم به آن‌ها اختصاص یابد.وی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره شایعات مطرح شده در مورد علت فوت این دانش آموز اظهار کرد: کاملا شایعه هرگونه قتل یا تجاوز به این دانش آموز را تکذیب می‌کنم و امروز هم در بازدید از این روستا هیچگونه شواهدی دال بر صحت این موضوع را نیافتیم.نماینده سنندج دیواندره و کامیاران خاطرنشان کرد: استان کردستان همواره جایگاه و خاستگاه انسان‌های عالم و پاک بوده است و اینگونه شایعات در مرام و مسلک هیچ کردی جایی ندارد.

 

 

انتهای پیام/m.r

  پنجشنبه 19 مهر 1397 | 09:42

  کد خبر : 31105

  منتشر کننده : م ر/a

  شهروند پاسخ پنجشنبه 19 مهر 1397 | 21:09

  0
  1

  این کودک نازنین که پر پر شد و رفت. خداوند به خانواده او صبر جمیل عطا فرماید. ولی ای آقایان مسئول، شما که علاج واقعه را قبل از وقوع نکردید، حداقل تکانی به خودتان بدهید و به فکر بعد از وقوع باشید. نمونه های این مدارس در کردستان خصوصا در روستاها زیاد است. از این حادثه به عنوان شاهدی روشن بر وضعیت نامناسب فضاهای آموزشی استان استفاده کنید و جلو حوادث بعدی را بگیرید.

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  ADS

  ADS

  ADS

   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید