کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

واکنش یک فعال مدنی به تحریم نشست خبری مدیر صداوسیمای کردستان توسط رسانه‎ها

واکنش به صدا و سیما، بنامه های صدا و سیمای کردستان، یادداشت

آقای مدیر، ظرف مدیریتی شما هم در حال پر شدن است، اگر صندلیهای مجلس شورای اسلامی شما را دچار وسوسه کرده و با این حرکات عوامفریبانه و ضدارزشی می خواهید مستقیم وارد صحن مجلس شوید، بس خیال عبث و بیهوده ای کرده‌اید.

به گزارش کُردتودی، روز شنبه، 13 مرداد 97 تمامی رسانه‌های استان برای نشست خبری مدیرکل صدا و سیما دعوت شده بودند اما هیچکدام از رسانه‌های مردمی به نشانه اعتراض به دسته گلی که صدا وسیمای استان به آب داد (پخش برنامه های شاد و موسیقی در ایام شهادت 11 حافظ امنیت خاک کردستان) در این نشست خبری شرکت نکردند.

 

در یادداشت این فعال مدنی آمده است:

 

هنوز چهل روز از شهادت مردان امنیت نگذشته است، هنوز خون سرخشان بر خاکهای دشت مریوان نخشکیده اما اگر چهل قرن هم بگذرد، هیچ‌وقت کم کاری و عدم توجه صدا و سیمای مرکز کردستان نسبت به شهادت این عزیزان فراموش نخواهد شد، باید از مدیرکل صدا و سیمای استان این پرسش را نمود که چرا چشم و گوش خود را بر این اتفاق بستید؟ چرا حاضر نشدید یک برنامه‌ سراسر بیهوده که تنها دلقک بازی بیش نیست قطع کنید؟ اگر سودای رفتن به مجلس را در سر دارید، باور کنید راه رسیدن به مجلس از کم توجهی به خون شهیدان نمی گذرد!

 

وقتی خبرنگاران محلی کردستان به احترام خون شهیدان امنیت و در اعتراض به بی توجهی صدا و سیما به خون سرخ این شهیدان  جلسه مطبوعاتی شما را تحریم کردند، باید این پیام مهم را دریابید که خبرنگاران بعنوان چشمان واقع بین مردم این حرکت حضرتعالی را حرکتی کاملا ضد ارزشی و در راستای اهداف دشمنان اسلام می دانند، به همین دلیل حاضر نشدند روبروی مدیری بنشینند که یک برنامه بیهوده را در شبی بر روی آنتن برد که مردم استان در عزای یازده شهید امنیت استان بودند!

 

آقای مدیرکل، حنای حرکات پوپولیستی شما در راستای جلب توجه مردم برای رسیدن به پارلمان قطعاً دیگر رنگی ندارد؛ شاید به زعم خویش این راه را بهتر بدانید، اما مطمئن باشید که راهی که می روید کاملا و اتوبانی به ترکستان است!

 

چرا باید مدیران ارشد در مرکز فردی بر راس رسانه ملی کردستان بگذارند که باوری به ارزشهای نظام ندارد، این تنها یک ادعا نیست بلکه وقتی در شب شهادت جوانان برومند این دیار مدیری حاضر نیست برنامه دلقک بازی همچون " ... " را قطع کند و اهمیتی برای این اتفاق تروریستی و شهادت جوانان رشید قائل نمی‌شود آیا بهتر نیست از اموال همان اداره ساز و دهلی برایش تهیه نمود و راهی عروسیهای سطح شهر نمود؟!

 

خوشبختانه موضع گیری تند برخی از مدیران ارزشی استان خصوصا ائمه جمعه در برابر این قصور نابخشودنی مدیر صداو سیما در جهت اهداف بیگانگان می تواند این پیام را به رئیس سازمان صدا و سیمای کشور بدهد که باید تدبیر اساسی در جهت گذاشتن فردی معتقد به آرمانهای نظام در راس مدیریت صداوسیمای مرکز کردستان نمود!

 

هر چند انتظار می رفت استاندار کردستان و فرماندار سنندج و در کل  جناح سیاسی حاکم بر مدیریت استان در ارتباط با بی مبالاتی مدیرکل صداوسیما در شب شهادت شهیدان امنیت مریوان  از خود عکس العمل نشان دهند، اما متاسفانه این جنس از مدیران ارشد در استان با سکوت قابل تامل خویش مهر تاییدی بر این اقدام مدیریت رسانه ملی در کردستان زدند!

 

اما باید به آن دسته از خبرنگارانی که با شهامت جلسه مطبوعاتی مدیرکل را تحریم کردند، دست مریزاد گفت و اقدام انقلابی و ارزشمند آنان را تحسین نمود، به حقیقت نمایندگان واقعی مردم همین اصحاب رسانه ای بودند که با شجاعت حاضر نشدند رودروی مدیر بنشینند که چنین جفایی در خون شهیدان نمود!

 

اما سخن پایان اینکه؛ آقای مدیر، ظرف مدیریتی شما هم در حال پر شدن است، اگر صندلیهای مجلس شورای اسلامی شما را دچار وسوسه کرده و با این حرکات عوامفریبانه و ضدارزشی می خواهید مستقیم وارد صحن مجلس شوید، بس خیال عبث و بیهوده ای کرده‌اید، زیرا مردمان این دیار عاشق نطام و وفادار به آرمانهای آن هستند و مدیران ضدارزشی را از خود طرد خواهند کرد!

 

نویسنده مطلب: هدایت کردستانی

 

انتهای پیام/h.e

 

شنبه 20 مرداد 1397 | 10:12

کد خبر : 30574

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید