کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

سرپرست سازمان سیما ،منظروفضای سبز شهری شهرداری سنندج خبر داد:

نصب برچسپ های تبلیغاتی غیر مجاز در سنندج را از طریق مراجع قضایی پیگیری می کنیم

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج، شرمین شریفی، شهر سنندج، تبلیات غیرمجاز

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج با بیان اینکه نصب برچسپ های غیر مجاز درایام مختلف سال باعث شده چهره بسیار نازیبای را در سطح شهر بوجود آورد گفت: از طریق مراجع قضایی نصب برچسپ های غیر مجاز را پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش کُردتودی، سرپرست سازمان سیما ،منظروفضای سبز شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: متاسفانه یکی از مواردی که باعث بوجود آمدن آلودگی بصری و نازیبا کردن معابر اصلی سطح شهر شده نصب برچسپ ها و تراکت های تبلیغاتی غیر مجاز است.

 

شرمین شریفی بیان کرد: در ایام مختلف سال  برخی از شرکت ها بدون اخذ مجوز از این سازمان با چاپ تراکت وبرچسپ های تبلیغاتی و نصب آن بر روی بدنه اصلی معابر و حتی دیوار و درب منازل شهروندان علاوه زشت کردن جداره معابر اصلی  باعث نارضایتی فراوانی شده اند.

 

وی گفت: برابر ماده 92 قانون شهرداریها الطاق هرگونه تبلیغات بدون  اخذ مجوز از شهرداری ممنوع است و باید شرکت ها و نهاد برای  تبلیغ کالا وخدمات خود از این سازمان مجوز دریافت کنند.

 

 شریفی تاکید کرد: براساس این ماده قانونی و از طریق مراجع قضایی از شرکت های متخلف که اقدام به نصب برچسپ های تبلغاتی غیر مجاز می کنند شکایت خواهیم کرد.

 

وی افزود: اکیپ های از نیروهای خدمات شهری در مناطق مختلف سطح شهر هم بصورت ویژه  نسبت به پاکسازی این تبلیغات غیر مجاز اقدام می کنند.

 

سرپرست سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج  عنوان کرد: تابلو اعلانات به اندازه کافی در معابر اصلی نصب شده است  وشرکت های تبلیغاتی می تواند از این تابلوها برای تبلیغات کالا وخدمات خود استفاده کنند.

 

 

انتهای پیام/sh.s

شنبه 20 مرداد 1397 | 08:37

کد خبر : 30573

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید