کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

سفر آخوندی به کردستان به روایت عکس نوشته!

عباس آخوندی، وزیر راه و شهر سازی، وضعیت جاده های کردستان

وزیر راه و شهرسازی برای بازدید از وضعیت راههای کردستان امروز به این استان سفر کرده است.

به گزارش کُردتودی، عباس آخوندی در این سفر از طرح بازآفرینی شهری محدوده انبار غله، محله آغه زمان و ناحیه منفصل شهری نایسر بازدید می‌کند.

 

شرکت در جلسه ستاد استانی بازآفرینی شهری و بازدید از طرح گردنه صلوات‌آباد سنندج و راه آهن سنندج همدان از دیگر برنامه‌های آخوندی در این سفر است.

 

 

 

گفتنی است که آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح سنندج - مریوان - سقز با حضور وزیر راه و شهرسازی در سه راهی مریوان آغاز شد.

 

انتهای پیام/a.p

پنجشنبه 11 مرداد 1397 | 11:18

کد خبر : 30513

منتشر کننده : a.p

نکته پاسخ جمعه 12 مرداد 1397 | 15:03

0
1

در تصویر اگر دقت فرمایید اقای دکتر فرشادان در چند متری پشت سر وزیر ایستاده است حالا چطور می خواهد ایشانرا استیضاح نماید والله اعلم

شهروند پاسخ جمعه 12 مرداد 1397 | 22:13

0
1

وزارت راه و شهر سازی هیچ پروژه قابل توجهی در کردستان ندارد. در غیر اینصورت شخص وزیر برای شروع ساخت یک تقاطع غیر همسطح به این استان نمی آمد. این کار مانند آن است که رییس جمهور برای افتتاح یک مغازه کلید سازی به استانی دیگر برود.

کم سواد پاسخ شنبه 13 مرداد 1397 | 21:35

0
0

http://www.asriran.com/fa/news/624808/

با سلام
بر اساس لینک فوق اساسا اسم اقای اخوندی وزیر مسکن و شهر سازی در مورد استیضاح موضوعیت ندارد و اسمی از ایشان توسط هیئت رئیسه مجلس برای استیضاح حتی اخرین خبرهای استیضاح 4 وزیر وجود ندارد . با بی سوادی خود همین اندازه می دانم استیضاح وزیر شرایط خاصی مثل گذر از کمسیونها و بعد از بررسیهای تخصصی در مجلس و با ارای مشخص که به حد نصاب برسد امکان پذیر است حالا در همین سفر یک روزه اقای اخوندی خود دیگر نمایندگان استان از 6 نفر نماینده از ایشان در خود استانداری تعریف هم کرده اند یک نماینده چطور می خواهد استیضاح کند برای تنویر ما بد نیست. لینک زیر را نیز که تعریف اقای بیگلری و مواضع متفاوت دیگر نمایندگان کردستان است را مطالعه فرمایید
http://kordestan.farsnews.com/news/13970511000827

زبونم لال تبلیغات زود رس انتخاباتی نباشد

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید