کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جعفری: 67 میلیارد تومان از پول گندم‌کاران کردستان پرداخت شده است/ مدیرکل سابق منابع طبیعی استان مدیر ترویج جهاد کشاورزی شد

پول گندم، گندمکاران کردستان، جهاد کشاورزی کردستان، جهاد کشاورزی، گندم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان با اشاره به آغاز خرید تضمینی گندم گفت: باتوجه به میانگین قیمت 1330 تومان برای هرکیلو گندم تا کنون 67 میلیارد تومان پول گندم پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار کُردتودی، خالد جعفری در جلسه تکریم و معارفه مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی استان کردستان ضمن عرض  تسلیت به مردم استان کردستان و خانواده های 11 شهید روستایی دری شهرستان مریوان که با حمله تروریستی به شهادت رسیدند اظهار کرد: دشمن از وجود نیروهای متعهد در این منطقه هراس دارد و می توان گفت که نیروی انسانی متعهد و توانمند عامل اصلی موفقیت در هر بخش است.

 

وی ضمن تقدیر از زحمات بیش از یک دهه مدیریت حجت الله کوشا در ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان افزود: ضرورت کار در ترویج می طلبد که ارتباط این بخش با تشکلها بخش کشاورزی به طور مستمر وجود داشته باشد.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: شیوه برقراری  ارتباط ترویج با مخاطبان بخش ترویج کشاورزی بسیار حائز اهمیت است و مدیران این حوزه باید با ایجاد تغییر در  نگرش و بهره برداری به منظور افزایش تولید و درآمد  اقدام نمایند.

 

وی تاکید کرد : یکی دیگران نقاط قوت ترویج و هماهنگی ارتباط دوسویه بخش کشاورزی با بهره برداران است که باعث پیشبرد اهداف سازمان در مسیر کشاورزی پایدار می باشد.

 

جعفری خاطر نشان کرد: با توجه به بافت بسیار خوب کارشناسی در بدنه ترویج باید از این سرمایه انسانی در راستای ترسیم آینده مناسب بخش کشاورزی استفاده کرد.

 

وی همچنین یاداورشد: با توجه به گستردگی فعالیت ترویج بخشهایی مختلف کشاورزی می توان گفت که سازمان جهاد کشاورزی علاوه بر بهره برداران و کشاورزان، مصرف کنندگان را نیز در نظر داشته باشد تا بر اساس هدف و برنامه ترویج و روحیه جهادی در این حوزه آینده بسیار خوبی برای بخش کشاورزی ترسیم شود.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان اظهار داشت: برای خدمت در حوزه ترویج روحیه متفاوتی می طلبد و خدمت در این بخش باید بر اساس برنامه واهداف از پیش تعیین شده باید باشد.

 

به گفته وی، افزایش درآمد و تولید پایدار از اهداف اصلی جهاد کشاورزی استان است.

 

وی در ادامه با اشاره به آغاز خرید تضمینی گندم گفت: باتوجه به میانگین قیمت 1330 تومان برای هرکیلو گندم تا کنون 67 میلیارد تومان پول گندم پرداخت شده است.

 

جعفری ضمن تقدیر مجدد از بیش از سه دهه خدمت حجت الله کوشا در جهاد کشاورزی استان و بیش از یک دهه خدمت در سمت مدیریت ترویج و هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان اظهار کرد: پیمان باباپیری از مدیران باتجربه و موفق استان است که در حوزه های مختلف دارای تجارب کافی است و می تواند با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند در این حوزه به موفقیت های بیشتر برسد.

 

در پایان حجت الله کوشا با دریافت حکم بازنشستگی سمت مدیریت ترویج و هماهنگی جهاد کشاورزی استان کردستان را به پیمان باباپیری تقدیم کرد.

 

گفته می شود پیش  از این باباپیری سمت مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان را به عهده داشتند.

 

انتهای پیام/a.p

دوشنبه 8 مرداد 1397 | 08:22

کد خبر : 30485

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید