کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جناب خوش اقبال، لطفا اجازه ندهید تا تخلف متخلفان انتخابات شورای شهر فراموش شود!

خوش اقبال، معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان، تخلف انتخاباتی، انتخابات شورا، رأی گیری، شورا

جناب معاون استاندار چشم به راهیم تا با درایت و تدبیر خویش در راستای عمل به مطالبه گری مردمان فهیم استان موج سواران دروغین بر احساسات مردم در انتخابات که بهر ترفند و حیله ای متوسل شدند تا رای مردم را صاحب شوند به سزای اعمال ننگین خویش برسند!

به گزارش کُردتودی،  روزی روزگاری که زمزمه حضورتان بر مسند معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کردستان قوت گرفت، همه امیدوار شدیم که فردی می خواهد سکان حساس ترین معاونت استانداری را بر عهده بگیرد که معروف به " شیخ فرمانداران " است، همه امیدوار شدیم که راه منفعت جویی فرصت طلبان تا حدودی مسدود خواهد شد، برخی از آن فرصت طلبانی که سالهاست کاسه منفعت سیاسی استان را لیس می زنند! امیدوار شدیم که " خوش اقبال " خوش خواهند درخشید و عرصه را بر آنانی که با قمار سیاسی سالها میدان داری می کنند تنگ خواهد کرد! اما به تازگی به این نتیجه رسیده ایم که یک ماهی تنها در دریایی پر از نهنگهای منفعت طلب قطعا قدرت مانور چندانی نخواهد داشت.

 

جناب خوش اقبال، اما حضرتعالی در برابر آزمونی بسیار سخت قرار دارید، بی گمان خودتان بهتر در جریان هستید  که در جریان انتخابات شوراهای شهر در برخی از شهرها تخلفاتی صورت پذیرفت اما چرا پس از یکسال هنوز هم در مقابل این تخلفها سکوت می شود، جای سوال باقیست!  برای بسیار از مردم جای این سوال هنوز هم وجدانهای آگاه را زجر می دهد که چرا یک کاندیدایی در روز روشن مرتکب تخلف به هر عنوانی می شود اما فرد متخلف امروزه بعنوان نماینده مردم به راحتی بر صندلی شورا جلوس می زند! آیا این باعث بداعتمادی مردم به سیستم حاکمیتی نخواهد شد؟! آیا فردی که به هر عنوانی با رای مردم و احساسات مردم بازی می کند واقعا شایستگی نمایندگی مردم در شورای شهر را دارد ؟

 

جناب خوش اقبال، مردم استان کردستان در سخت ترین شرایط وفاداری خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان داده اند و خواهند داد، مردم استان کردستان مردمانی هستند که در روز بیست و دوم اردیبهشت هشتاد و هشت حماسه ای بیاد ماندنی از خود بیادگار گذاشتند و با این حماسه ثابت کردند که عشق به رهبری و نظام در رگهایشان جاری است.

 

اما گویا تعارفات سیاسی و بده و بستانهای ستادهای انتخاباتی اجازه برخورد با متخلفان انتخابات شوراها را نمی دهد؟ همگی بر این مهم واقفیم  که قوه قضاییه نظام جمهوری اسلامی با اقتدار و بدون هیچ نگاه سیاسی و کاملا عادلانه با متخلفان برخورد می کند، اما هنوز این علامت سوال بزرگ در اذهان مردم وجود دارد که چرا با متخلفان در آن انتخابات برخورد نمی گردد؟ آیا لکه دار شدن اعتماد عمومی مردم مهم است یا مکدر شدن احوال برخی از مدیران منفعت طلب سیاسی؟

 

جناب خوش اقبال، بدون شک تخلف است، که از یک مدیر ارشد سر بزند یا یک کارگر ساده، اما نباید این تصور را داشته باشیم که مردم این تخلفات را فراموش کرده اند، مردم هنوز در انتظار تصمیم قاطع معاونت سیاسی و امنیتی استانداری هستند زیرا تا حدود زیادی  از برخورد از ناحیه فرمانداریها با این تخلفات قطع امید کرده اند! مردم بسیار امیدوار به قاطعیت برخورد سیستم قضایی با متخلفان انتخاباتی در شوراها هستند، چون برایشان این مهم به اثبات رسیده است که سیستم قضایی در برخورد با تخلفات بسیار جدی و قاطع است.

 

جناب خوش اقبال، باور بفرمائید برخورد جدی و بدون حب و بغض  و یا حتی سلب عضویت متخلفان، این مهم را برای مردم اثبات خواهد کرد که خائنان به رایشان در هر رده و جایگاه سیاسی نتیجه اعمال خود را خواهند دید!

 

پس چشم به راهیم تا با درایت و تدبیر خویش در راستای عمل به مطالبه گری مردمان فهیم استان موج سواران دروغین بر احساسات مردم در انتخابات که بهر ترفند و حیله ای متوسل شدند تا رای مردم را صاحب شوند به سزای اعمال ننگین خویش برسند!

 

 اگر چنین شود دیگر هیچکسی جرات نخواهد کرد با احساس پاک این مردم بازی نماید!

 

نویسنده مطلب: هدایت کردستانی

 

انتهای پیام/h.e

سه شنبه 26 تیر 1397 | 08:13

کد خبر : 30392

منتشر کننده : a.p

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر

گزارش و تحلیل:

آرشیو گزارش و تحلیل
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید